Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzySza, Módosítva: 2015. október 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Burkold be magad egy melegséges ölelésbe, a gazdag vanilia hab és a fényűző ausztrál szantálfa illatával. C-, és E-vitaminokkal gazdagítva."

Wandamaci

2019. április 15.

A kedvenc testpermetem. Imádom a vaníliát és az édes illatokat., így számomra tökéletes választás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Glowycosmeticsblogspot

2019. március 20.

Sajna nem vált be, nagyon büdös wc illatosító illata van, amitől a fejem is fáj. Pedig én reménykedtem, hogy jó lesz.:(
Külsőre nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Külsőre nagyon tetszik.

csillam94

2018. november 26.

Nem annyira jön be az illata, de nem is tart sokáig. Kaptam, de nem nagyon akar fogyni. Nem fogok hasonlót venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Peony444

2018. május 8.

Ma volt alkalmam kipróbálni, gondoltam rendelek belőle. Hát nem fogok! Számomra ez egy fejfájdítós borzadály! A régi vaníliás testpermetet használtam több éven keresztül, aminek igazi vanília illata volt, ez még csak meg sem közelíti!!! Hányingerem volt tőle! Biztos, hogy másik fajta vaníliás testpermetet fogok keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Nagyon jó illata van!! Frissít, nem ragad...teljesen jó termék. Kár, hogy az illata nem tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

lupelupe

2018. január 21.

Fogyókúra, édességtilalom idején jó kis édességpótló, bár nem túl tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.

Fogyókúra, édességtilalom idején jó kis édességpótló, bár nem túl tartós.

ennorka

2018. január 12.

Szintén téli illat nekem, mint a tesója, a szilvás.
Nem a tartósságáról híres, de kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Szintén téli illat nekem, mint a tesója, a szilvás.
Nem a tartósságáról híres, de kellemes az illata.

dikeee95

2017. december 29.

Egyik kedvenc testpermetem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Egyik kedvenc testpermetem! :)

Feketemacska

2017. december 26.

Nekem nagyon tetszik az illata kellemes és illik hozzám. Viszont mégis mindig megbánom, hogy vásároltam az Avontól. A termékek maguk nem olcsók és ezt a hatást még egy öblítő is tudja, sőt néha jobban is és tovább érződik az, mint egy Avonos parfüm vagy testpermet. Maga az illata tetszik és el is használom a flakont de mostmár tényleg nem veszek többet mert nem tartós, és amennyit ezekre elköltök hiszen mindig újra kell fújni, abból már tudok venni egy normális parfümöt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

prussycat

2017. december 22.

Nagyon szeretem, kellemes édes illata van. Frissítőnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Nagyon szeretem, kellemes édes illata van. Frissítőnek tökéletes.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid