Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzySza, Módosítva: 2015. október 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Burkold be magad egy melegséges ölelésbe, a gazdag vanilia hab és a fényűző ausztrál szantálfa illatával. C-, és E-vitaminokkal gazdagítva."

Dorina09

2022. augusztus 19.

Vanília fan vagyok, így muszáj voltam kipróbálni ezt a terméket. Szerintem nagyon jó nőies illata van, máskor is szívesen használnám. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

szabovivien88

2022. február 2.

Nem gondoltam volna,hogy egy Avonos testpermet ilyen jó lehet:)))
Nagyon nagyon tartós, reggel pár fújás és még este is érezni!
Isteni az illata is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 2.

Nem gondoltam volna,hogy egy Avonos testpermet ilyen jó lehet:)))
Nagyon nagyon tartós, reggel pár fújás és még este is érezni!
Isteni az illata is!

Aneett9

2021. október 30.

Nagyon jók az Avonos teatpermetek is, viszont ez az egyik a kedvencem. Finom, édes és nőies az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 30.

Kajmi

2021. április 26.

Ajándékba kaptam, magamtól sosem vásárolok testpermetet. Alapból szeretem a vanília illatú termékeket, de ennek nagyon émelyítő az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Tunyogii

2021. március 26.

Szeretem a vaníliát, de a szantálfa émelyítő. Passzolom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Szeretem a vaníliát, de a szantálfa émelyítő. Passzolom

AVoracsek

2020. október 20.

Ajándékba kaptam egy üveggel. Mivel nem használok parfümöt, így mindig testpermetet veszek. Szeretem a vanília illatot, így nagyon örültem neki. Viszont csalódást okozott. Nagyon erős, émelyítő az illata és nem is igazán tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

cuppoyjka

2020. augusztus 25.

Gyakran parfüm helyett használom ezt a testpermetet. Finom illatú. Nagyon jó áron kapható. Biztosan megvenném újra és újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Kokuszreszelek

2020. július 15.

Legtökéletesebb illat, annyira finom pont elég édes. Egyetlen hibája hogy nem tartós, persze ez csak egy testpermet, de jó lenne ha tartósabb lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Csutak

2020. július 10.

UP: Újra megrendeltem, mert már sehol nem találtam a régebbi üvegemet. Még most is ugyanúgy szeretem az illatát. :) Nyáron, parfüm helyett a legjobb.
Szeretem az édes illatokat télen is, most is...mindig. :) Ennek is finom, elegáns illata van, jobban szeretem, mint a tusfürdős tesóját. A mínusz egy csillag az alkohol miatt van, mert elég erős, de aztán ugye marad az édesség. <333

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Linda94

2020. május 6.

Nagyon szeretem az illatát 🙂 oda vagyok a vaníliáért. Az illata tartós, édeskék, de nem fullasztó. Tavaszias, nyárias érzetet kelt. Szoktam ruháimra fújni, úgy még tartósabb 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology