Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzySza, Módosítva: 2015. október 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Burkold be magad egy melegséges ölelésbe, a gazdag vanilia hab és a fényűző ausztrál szantálfa illatával. C-, és E-vitaminokkal gazdagítva."

Linda94

2020. május 6.

Nagyon szeretem az illatát 🙂 oda vagyok a vaníliáért. Az illata tartós, édeskék, de nem fullasztó. Tavaszias, nyárias érzetet kelt. Szoktam ruháimra fújni, úgy még tartósabb 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

FannyR

2019. december 25.

Legtokeletesebb illat!!!! Hihetetlen. Most az uj terv, hogy ilyen illatu, jo minosegu parfumot talaljak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

Sterc

2019. október 31.

Kellemes illlata van, amit közvetlen a bőrt szagolgatva lehet is érezni. Felfrissítő, tartóssága közepes. Testpermetnek jó, de nem volt rám nagy hatással, viszont megéri az árát szerintem.

Up.:

Utóbbi időben megint elkezdtem használni mivel most már szabályosan odavagyok az illatért, nem tudom eddig mért nem fogtak meg az ilyen fajta illatok. Rajtam a vanília alap érvényesül nagyon, finom édes, krémes, süti illata van, de nem tudom megadni az 5 csillagot továbbra sem mert ugyan tudom hogy nem parfüm, csak testpermet, de egyáltalán nem tartós, kb. fél óra. ☹️

2. Update: Áh muszáj 5 csillagot adnom neki, egyszerűen olyan az illata mint egy álom, nem győzöm szagolgatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

Up.:

Niki0215

2019. augusztus 22.

Imádom! Cukros, vaníliás, édes illat....testpermethez képest viszonylag tartós illata van.... többször újra vettem, és még fogom is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Mia0602

2019. július 20.

Jó illatú, kellemesen frissítő. Számomra inkább a szantálfa dominál, vaniliát csak minimálisan érzek. Tavaszi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

blackrose

2019. május 22.

Van,hogy elalvás előtt a párnámra fújok belőle mert megnyugtató,kellemes vanilia illata van. Szeretek erre az illatra elaludni,olyan biztonságèrzetem van tőle. De önmagában, testpermetkènt is nagyon jó. Nagy melegben lehet sok lenne, de egy hűvösebb napon megállja a helyèt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

butterfly99

2019. május 20.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon megtetszett az illata ami amúgy elég tartósnak mondható ahoz képest, hogy egy testpermetről van szó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Wandamaci

2019. április 15.

A kedvenc testpermetem. Imádom a vaníliát és az édes illatokat., így számomra tökéletes választás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Glowycosmeticsblogspot

2019. március 20.

Sajna nem vált be, nagyon büdös wc illatosító illata van, amitől a fejem is fáj. Pedig én reménykedtem, hogy jó lesz.:(
Külsőre nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Külsőre nagyon tetszik.

csillam94

2018. november 26.

Nem annyira jön be az illata, de nem is tart sokáig. Kaptam, de nem nagyon akar fogyni. Nem fogok hasonlót venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid