Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. július 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A zöld tea és verbéna testpermet tökéletes felüdülés az élénkítő zöld tea, friss verbéna és a fűszeres gyömbér illatával.

• azonnal frissít
  • finom illattal vonja be a bőröd
  • leheletfinom frissítő illatfelhő

Bonnieoo7

2020. március 8.

Jaj de jó illata van! Bőrön nem marad meg, csakúgy mint többi más illatú társa, de ruhán érezni. Tisztaságillata van, valami olyasmi, amit a legtöbb ember vonzónak talál. Pont jól el van találva! Eddig ez tetszik a legjobban azok közül amikkel dolgom volt. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

katica22

2019. november 14.

Mikor magamra fújom más se érződik rajta csak a tömény ALKOHOLOS illat!!!!! Kuka lesz a sorsa mert ezt még a lakásba sem akarom elhasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

fokyandi

2019. szeptember 16.

Nekem még a régi változat van meg, valahogy nem akar elfogyni. Eleinte tetszett az illata, de hamar ráuntam. Nagyon erős, szúrós alkoholos szaga van. Nem tudom meddig tartogatom még...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

birobarbara85

2019. szeptember 16.

Nagyon kellemes "zöld" illata van. Bár az alkohol miatt nekem szárítja a bőröm, inkább légfrissítőként használom vagy befújom vele az ágyneműt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

tenagi

2019. szeptember 7.

Én a régi illatát nem ismertem, de amikor megláttam a katalógusban egyből megrendeltem a tusfürdőt és a testpermetet is. Könnyű, frissítő, nyári... Imádat első szaglásra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Mia0602

2019. július 20.

Nagyon örültem, hogy visszatér ez a csodálatos illat, de sajnos kicsit csalódott vagyok. Nem csak a csomagolás változott, de kicsit sajnos az illata is. Jó-jó, de valami minimális különbséget érzek. És mivel én ugyanazt az illatot vártam mint a régi volt....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract