Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiszerelés: 30 ml

Tyler

2017. február 4.

Valami Gyümölcsös - fűszeres fűszeres illatot szerettem volna magamon télire- olyan 2001 környéken...A narancsvirág megmozgatta a fantáziámat,megszagoltam a katalógusban,de ott absz. nem tűnt töménynek,se nehéz illatnak,kaptam belőle illatminta fityulát is,elég fincsinek tűnt,így megrendeltem ☺ viszont mikor telibe magamra fújtam,valami rémségesén erős,fűszeres,tömény,nehéz illata volt,és hiába vártam vele,több óra múlva is a hatás ugyan az maradt, ráadásul ez a parfüm még tartós is volt😀 Viszont egy pozitívum, 3-4 pici fújás ,és mindig tőlem illatozott az edző terem 😂 Szerintem nem volt öreges,mivel volt olyan elvetemült pasi,akinek bejött ez az illat,de szerintem azzal csak hízelkedni akart nekem 😉 Nem sokáig használtam...Ott volt a szekrény tetején,majd apukám locsolkodó kölnije lett 😂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

Yucchan

2016. január 14.

Egyik barátnőm Avonozott még gimis korunkban (10+ évvel ezelőtt), és hiába ígérte, hogy nem kell leírnia, mit kérek, mert megjegyzi, hát csak sikerült az oldalról a másik parfümöt megrendelnie. Azt már nem tudom, mit akartam eredetileg, de ez nagyon nem tetszett, túl fűszeres, öreges, max. kétszer-háromszor használtam, aztán őrizgettem sok évig. Most odaadtam egy barátnőmnek, akinek az anyukája majd elhasználja, mert szereti a régi 4711-et, és ez állítólag hasonlít rá. Tényleg olyan, mint az a több száz éves pacsuli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)