Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiszerelés: 30 ml

ladri

2017. március 2.

Nagyon szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Nagyon szerettem.

bogibooo

2014. március 17.

Ez volt az avon legjobb illata. Nagyon nagyon nagyooon szerettem, olyan szép emlékek kötődnek hozzá. Tartós illat, és olcsó is volt úgy emlékszem. Örülék,ha még lehetne kapni, persze változatlan formában, nem feturbózva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

lenarta23

2014. március 17.

Imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

Imádtam.

galagonyanya

2014. március 13.

Ezt az illatot viseltem az esküvőmön (nem két napja...:-)) - régóta nem találkoztam vele. Tud valaki esetleg elérhető példányt? Nagyon hálás lennék, tudjátok, az emlékek... És valóban jó kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.