Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. május 20.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló összetevőkkel megalkotva, a puha,élettel teli és hidratált bőrért.

Érzékeny bőrűek is használhatják. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

zonga

2019. augusztus 11.

Hát, én sem vagyok elájulva tőle. Nem rossz, de semmi extra. A lila ebből a sorozatból sokkal jobb.Kicsit furcsa a mérete, nagyon kerek arcra készülhetett, de nem nehéz felrakni. az állaga jó, nem csöpög a cucctól, de elég anyag van benne, nekem kétszeri használatra is elég volt. De a hatása olyan semmilyen, nem éreztem különösebb hidratáló hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Mia0602

2019. július 31.

Semmi extra. Egynek elmegy, de ár-érték arányban biztos van ennél sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

Semmi extra. Egynek elmegy, de ár-érték arányban biztos van ennél sokkal jobb.

c_andersen

2019. július 4.

Valamire biztos jó volt, nekem eléggé húzódott utána a bőröm, reggelre pedig egyáltalán nem éreztem hidratáltnak. Este tettem fel 15-20 percre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Histidine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.