Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: p.bettina, Módosítva: 2019. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• gél állagú
  • mindennapi használatra
  • a micellák a szennyeződéseket mágnesként vonzzák magukhoz
  • mélyen tisztítja a pórusokat
  • eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • segít csökkenteni a faggyútermelést
  • simábbá varázsolja a bőr textúráját
  • segít fokozni a bőr ragyogását akár már 1 hét után*
  • olajmentes, szappanmentes, alkoholmentes

b5bea

2020. április 4.

Olyan sok klassz dolgot állítanak róla, de sajnos ennyi nem tud teljesíteni. Jól tisztít, nagyon kevés is elegendő belőle, tetemes mennyiséget kapunk, ami napi használat mellett is hónapokig tart. Nem mattított, de kellemes volt egészen addig használni, amíg el nem kezdte csípni a szemem. Nos, nem azért mert belement volna, hanem annyira erőteljes illata van, a dörzsölés után mintha felszabadult volna az anyag és égett tőle a szemem. Elhasználtam, de pattanásos időszakban semmit nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 4.

Yubiri

2020. március 24.

Termékmintát próbáltam, hosszabb távú hatásáról nyilatkozni nem tudok. Apró homokszemcse-szerű radírozó. A használata kellemes, az illata sem erős és nem is zavaró, viszont én nem éreztem tisztának utána az arcom. Sok hasonló termékkínálat van más márkák között is, ezért nálam csak közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

artep81

2019. november 25.

Nagyon-nagyon szeretem!
Használata után tiszta érzésem van, sima és puha a bőröm. Sok apró szemcse plusz pici mentol, nekem nagyon bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Nagyon-nagyon szeretem!

Annabella0

2019. október 21.

Szépen tisztít, viszont vigyázni kell vele, hogy szembe ne kerüljön mert iszonyatosan csíp!
4 csillagot adok neki, a tisztítása megfelelő, tiszta érzetet is ad az arcomnak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

fokyandi

2019. június 22.

Mintha apró homokszemcsék lennének benne, nem az a tipikus nagyobb golyócskás arcradír. Elég jól tisztít, szinte dörzsölt. Levisz minden szennyeződést,nem kell utána még micellás vízzel áttörölni, mint egyes más arctisztítók után. Szembe kerülve kicsit csípett és nehezen tudtam kimosni az apró szemcséket, de tanultam a hibámból, már óvatosabban bánok vele. Én nem használom mindennap, ahhoz ez a dörzsölés sok lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

kamelia

2019. június 10.

Nagyon keveslem benne a szemcséket. Ezt a mélyentisztítós dolgot nem igazán vettem észre. Mattítani nem mattít. Nem érzem teljes pénzkidobásnak, de annál nem sokkal több számomra. El fogom használni, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

atizka62

Korcsoport: >54
2019. június 2.

Nagyon egyszeru a hasznalata megkonnyitve igy az arclemosas-radirozas kombót!. Nem igazan mattosit. Jol tisztit, de zsiros pattanasos fiatal borre nem eleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 2.

p.bettina

2019. április 7.

Az tetszik ebben a termékben, hogy arcradír ugyan, de nagyon finomak a kis szemcsék benne, nem irritálják a bőrt, hanem finoman tisztítják. A faggyútermelés csökkenését én sajnos nem tapasztaltam. Valamint, azért jól hangzik ez a "mélyen tisztítja a pórusokat" szöveg, de én még egy terméknél sem találkoztam azzal, hogy mélyen tisztította volna a pórusaimat. Az biztos, hogy puha lesz használat után a bőröm. Azért nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.