Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: sikike99, az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő arctisztító gél mélyen tisztítja a pórusokat és könnyedén távolítja el a sminket. Minden bőrtípusra, életkortól függetlenül.

• segít a pórusok mélytisztításában
  • enyhíti a zsíros bőr megjelenését
  • hatékonyan távolítja el a sminket

Dea

2017. április 27.

Szerintem szárít, és nem szeretem ennek a termékcsaládnak az illatát,de egyébként tűrhető számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

dudas.betti

2016. október 18.

Már annyiszor megfogadtam, hogy nem veszek AVON-tól arcápoló termékeket, de azt hiszem, ezek után be is tartom... Ha ezt használom, az állam pattanásos lesz reggelre...Hiába, olcsó húsnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 18.

Nymphea

2016. augusztus 20.

Szerintem nagyon mű az illata, nekem szárít. A bőröm húzódik a használata után. Mindezek ellenére úgy érzem, megfelelően tisztít, de elsősorban a zsíros bőr barátjaként tudnám elképzelni. Eddig szemet hunytam a hiányosságai felett, de azt hiszem, ma utoljára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

anette09

2016. július 28.

Kipróbáltam, kellemes az illata, és tényleg jó érzés vele arcot mosni. Sminklemosáshoz nem használom, de a reggeli arcmosáshoz teljesen jó. Egyébként semmi extra, nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

agi.greendaygirl

2016. június 9.

nem jött be különösebben... elhasználom, de smink lemosásához nem jó, inkább reggeli arctisztításra fogom használni. Nem tisztít eléggé intenzíven, elég híg szerintem, sokat kell használni belőle.. tuti nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

fdorottya

2016. május 20.

Nem tudom, hogy miért van az, hogy én az összes Avon arckrémtől és arcápolótól pattanásos leszek. Nem kicsit nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

-.Nikii.-

2016. május 19.

+ jó illat
+ masszív tubus
+ jól zár

- 90%-ra biztos vagyok benne, hogy ettől lettek pattanások az állam vonalánál
- nem habzik eléggé

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

+ jó illat

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.