Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikita0828, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A könnyű állagú formula hidratál, segít egyenletesebbé tenni a bőrszínt, így varázsolva ragyogóbbá a bőröd alvás közben.

Aktív összetevőkkel papagájvirágmag-kivonattal segít a bőrpigmentációs problémákra megoldást nyújtani.

A csomagoása Ftalát-mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mafisz

2018. április 11.

Nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez,sajnos csalódnom kellett. :( szörnyű,ilyen rossz krémem talán még nem is volt soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

szirimiri

2017. március 28.

a nappali párjával vettem meg, mert éjjeli-nappali kombót szerettem volna, és nem volt időm drogériákba rohangászni, szóval 10 év után ismét avonos arckrémet használok.....nem tudok rosszat mondani róla, talán annyit, hogy csípte az én szemem is elsőre, de már 1 hete használom és azóta nem. nagyon-nagyon kevés kell belőle, mert elég tömény a krém. nem tudom, hogy emiatt vagy a nappali miatt de az orrom alatt, a homlokom szélén és a szám alatt közvetlenül nekem is lettek pici piros pattik....:"( ezzel az a bajom, hogy nekem rendkívül lassan gyógyulnak be ezek és foltot is szeretnek hagyni, szóval bakker :D elhasználgatom, de legközelebb inkább maradok az EVELINE-s krémeimnél, azok beváltak, és jól elmegyek a rossmannba ....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

nikittta

2017. február 25.

A legjobb éjszakai krém, már többször újravettem.(ritkán szoktam ,mert kevés krém ami tényleg beválik).Másnap tényleg kipihentebbnek tűnik a bőröm,még egy baba melletti "kevesetalvós " éjszaka után is.:-)

Update: Valamit változtathattak az összetevőkön mert nagyon kiütéses lett tőle az orrom körül és az állam...... :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Hópihe2011

2016. december 26.

Kellemes állaga van,könnyen beszívódik.Jól hidratál.Ragyogást fokozó hatását nem tapasztaltam.Ami miatt viszont nem szerettem,hogy bármennyire próbáltam a szemem környékét kihagyni,így is rettenetesen csípte a szememet!Emiatt biztos nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

Noah27

2016. december 13.

Itteni vélemények alapjàn vettem még,újabb próbàlkozàsnak a 8tonna krémem mellé,amit kétségbeesésem okoz amiatt,hogy sose vagyok elégedett a bőrömmel.
Egyenlőre semmi extra,de nem is rossz. Csodàs àllag,illat,kevés kell belőle,hamar beszívódik,jól hidratàl,nem zsírosít.
Valamelyest làtok némi javulàst(reggel,este hasznàlom),annyira nem akarok sírva faladni, ha lemosom az alapozót. Idővel majd kiderül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

kicsirita

2016. október 15.

Testes krém, alkalmanként használom. Meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Testes krém, alkalmanként használom. Meg vagyok elégedve vele.

Adlita

2016. augusztus 28.

A krém állaga tartalmasabb, nagyon jól hidratál és kellemes illata van. A bőröm másnap kipihentebbenk látszik, nem fakó és egyenletes a bőrszínem. Amit ígér, azt be is tartja, ráadásul az összetevők is természetesek. Szerintem megéri kipróbálni, a színezett hidratáló helyett a nappali arckrém biztosan jobb választás lehet. A blogomon megtaláljátok a teszteléseimet e termékcsaládra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Barbi88

2016. június 26.

Jó kis krém teszi a dolgát, de nem csodaszer. Sokáig elég, kevés kell belőle, elég testes krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

telelle

2016. február 11.

Állagra könnyű, de felkenve látszik, hogy azért zsíros, jól táplál, de nem nehezít el. Amikor ezt használom, reggelre kisimul az arcom, szép az összkép, nem durva az ára sem. Mégis van egy dolog, mégpedig az illata, ami akár kellemes is lehetne (szerintem annyira nem az, inkább mű), de ha valami hipoallergén terméknek mondja magát, akkor alap, hogy nincs benne parfüm. Értem én, hogy az Avon fő profilja a parfümök és mindennek illatoznia kell, de akkor is.

Érdekesség: egyik nap rúzsokat próbálgattam és kicsit kiszáradt/kipirosodott a szám sarkában, gondolom ez a kontakt dermatitisz. A lényeg, hogy 2-3 napon belül teljesen eltüntette, ami azért szép teljesítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

nicolebunny

2015. október 26.

Szeretem ezt a krémet, a nappali kréme is megvan. Sűrű krém, nem az a tipikus felvizezett, mégsem kell belőle sok, szépen el lehet oszlatni az arcon. Jól hidratál, ha néha kiszárad egy-egy rész az arcomon, este bekenem, és reggelre szépen eltünteti. Egységesebb bőrképet ad, jó illata van, visszafogott és kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A vad banán kivonata, amely a gyártó által megadott információk alapján különösen hatékony a bőrben lokálisan felhalmozódott festékanyagok lebontásában és eltávolításában. A legmagasabb aktivitást a bilirubin lebontásában mutatja, ami a vér festékanyagának lebomlási terméke, és megtalálható a szem körüli karikákban, de hatákonynak bizonyult örgségi foltok halványításában is. Hatásmechanizmusa különbözik a megszokott világosító hatóanyagokétól, amennyiben nem a melanin-szintézis vagy -szállítás gátlásán alapul.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.