Avon

Ár:   850 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Busbuska, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

• friss érzés akár egész napon át
  • nyugtató hatású
  • varázsmogyoró-kivonattal

mlexa

2021. január 11.

Hát nem ehhez vagyok hozzászokva. Eddig semmi problémám nem volt az Avon lemosókkal, de ez nem lett egy jó termék. Nagyon meglepődtem az állagán és a szagán én is. Rengeteget kell használnom belőle, tényleg annyira folyik össze vissza. Nem ajánlom és én sem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Timcsike83

2020. szeptember 3.

Nem értem miért kell mindent elrontani ami jó. Híg, büdös semmit nem érő lemosó lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Fiszuli

2020. május 19.

Amikor megváltozott az AVON-os intim lemosók csomagolása, akkor szólt a "dílerem", hogy nem csak az, hanem az összetevők is mások. Nem hittem neki. Rosszul tettem. Megtévesztett a csomagolás, a színezés, hiszen a régi típusú lemosók közül a kéket nagyon szerettem, azt hittem ez is olyan, vagy legalább hasonló lesz, de csalódnom kellett. A szaga (!) nekem kifejezetten büdös volt, az állagát is rühelltem, habzani is alig habzott, ebből kifolyólag nem is éreztem olyan tisztaságot és frissességet, amit már megszoktam. Csalódás. Sosem rendeltem újra és nem is fogom, maradok az "e-vitaminos" testvérénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Zsancsa

2020. április 27.

Nagyon vizes az állaga, kifolyik a kezemből. Az illata elmegy.
Elhasználom, de nem fogom újra venni, az tuti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Nagyon vizes az állaga, kifolyik a kezemből. Az illata elmegy.
Elhasználom, de nem fogom újra venni, az tuti.

Sancsa

2020. február 19.

Ezt a terméket kár volt megalkotni! Jellegtelen, víz állagú. Emiatt egyáltalán nem gazdaságos, sőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

pattelin

2019. november 25.

Hát sajnos sem az illata, sem az állaga nem vált be. Az illata számomra kifejezetten büdös, de ez szubjektív.. Az állaga viszont túlzottan folyós! 3-4 pumpálásnyit kell nyomnom a termékből, mert kifolyik a kezemből. A géleseket jobban szeretem, legközelebb olyat veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.