Avon

Ár:   829 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Az Avon On-Duty Light Bloom deo spray frissítő virágos-gyümölcsös illatával és a Dry Pore technológiával akár 48 órás védelmet is nyújthat (2 napos klinikai vizsgálat alapján). A Dry pore („száraz pórus”) technológia aktív részecskéi a bőrön eloszlatva védőréteget képeznek az izzadtsággal és a kellemetlen szagokkal szemben.

Dayanara

2014. december 6.

Családtagom használta/használja, de neki nem vált be. Az első nap után kérdeztem, azt mondta nem gátolta az izzadást, nem elég hatékony. Azóta már eltelt egy kis idő, elhasználja, de nem vesszük újra. Lazább napokon nagyjából elmegy...
Én csak az illata miatt fújtam belőle, kellemes meglepetés volt, hogy valóban nem az a fullasztóan édes virágos, "rózsaszín illat". Enyhén tényleg virágos, de van mellette valami légies, zöld illat is. Elsőre kicsit furcsa szerintem, de inkább csak érdekes, nem büdös vagy ilyesmi (mondanám, hogy kissé talán megosztó lehet, de szerintem annyira nem intenzív). Sokáig gondolkoztam rajta, hogy mihez tudnám hasonlítani ezt a virágillat mellett jelenlévő zöldes illatot, végül csak egy dolog jutott eszembe: nekem leginkább a tulipánt juttatja eszembe, annak is a leveleit és a szárát, nem csak a virágját. Érdekes, szagoltam már uborkaillatú dezodort is, de ilyennel még nem találkoztam. Mivel én nem vagyok erősen izzadós, lehet, hogy megrendelném magamnak, mert az illata nekem tetszik (és a tropical-nál ha jól emlékszem negatív véleményt olvastam, azért is választottuk inkább ezt). Örülök, hogy nem édesen virágos, találó a neve (light bloom).
Értékelem, hogy végre olyan virágos és olyan rózsaszín illatot is piacra dobtak (pláne, hogy az Avon is végre), ami csak mérsékelten virágos és nem kibírhatatlanul édes, nem émelyítő. Ennek ellenére jóindulattal is csak 3 csillag összesen, mert nem vált be hatását tekintve. Elfogadom, hogy "mindenkinek más válik be", de 48 órás védelem, dry pore technology meg minden, csak elvárható lenne, hogy jól teljesítsen, azonban ez sajnos esetünkben elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

Melinda910

2014. augusztus 7.

Feltem tole, hogy milyen lesz, de azt kell, hogy mondjam, hogy kellemes csalodas. Pozitivumkent ert, amikor a frissen epilalt boromre fujtam es nem csipett, ellenben mas deokkal. Az illata nem olyan fullaszto, mint a tobbinek es gatolja az izzadsagot is. A tubuson 48 orat ir, en egy napig hasznaltam, azt betartotta, nekem az boven eleg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.