Avon

Ár:   829 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Az Avon On-Duty Men Active deo spray friss, férfias illatával és a Dry Pore technológiával akár 48 órás védelmet is nyújthat (2 napos klinikai vizsgálat alapján). A Dry pore(„száraz pórus”) technológia aktív részecskéi a bőrön eloszlatva védőréteget képeznek az izzadtsággal és a kellemetlen szagokkal szemben.

Dayanara

2015. augusztus 6.

Mi is apukámnak rendeltük, de neki nagyon nem tetszett, szóval nekem mást mondott a használata után, nem azt, hogy vegyek ilyet máskor is. :P Nekem nagyon tetszett az illata, meg néha csak a baj van a visszaküldéssel, gondoltam elhasználom én akkor, ha mást nem, itthonra (de mint kiderült, van annyira diszkrét az illata, hogy nyugodtan viselhetném akárhol). Nem is akartam elhinni, hogy annyira rossz, mint ahogy apám mondta, gondoltam biztos azért nem vált be neki, mert sokat fújt és túl közelről vagy ilyesmi. Aztán elkezdtem használni én is...
Az illata a legjobb benne, férfias de enyhe, nem tolakodó és kellemes. Csak diszkréten érződik, nem ütközik a kölnivel, illetve nyáron a kánikulában is tökéletes (gondolok itt arra vagyis azokra, akik a melegben nem szeretnek még parfümöt sem használni, ennek a diszkrét, tiszta és friss illata nem zavaró a hőségben sem).
Az izzadásgátló hatása egész jó, bár azt hittem hatékonyabb lesz, szóval aki nagyon izzadós, az gondolja meg, pláne nyáron. Én alig vagyok izzadós típus, nekem szinte bármilyen izzadásgátló beválik, még nyáron sem szoktak ilyen problémáim lenni. Emiatt gondoltam, hogy akkor ez, mivel férfiaknak van még komolyabb védelmet nyújthat, de kezdtem érezni, hogy már nem teljes a védelem. De azért bírta, úgyhogy ha nem lennének vele egyéb problémák, akkor az illat és a hatás miatt még újra is venném.
Ami probléma vele, hogy nehéz adagolni, mert túlságosan ködös permetet fúj, valahogy nem érzed magadon, hogy már fújtál magadra és emiatt egyre többet is kell fújni és valahogy nem jó az egész. Én szeretem, ha érzem hová fújtam már, és mennyit. Ennél ez nem érezhető, viszont a fürdőszobában látványos "köd" képződött, bár szerencsére nem a fullasztó fajtából, nem kellett tőle köhögnöm sem. Különben később kipróbáltam, hátha amiatt történt ez, mert én is túl sokat fújtam, de nem, már egy kisebb fújás is ködöt képez. Mindegy... Emiatt elég gyorsan is fogy, szerintem kevésbé éri meg. Mondjuk kíváncsi vagyok, meddig lesz elég, mert eleve könnyűnek érezni az elejétől fogva, nem tudom mennyi van még benne. A fő gond vele, hogy nem is tudom, hogy írjam, de ilyen kis összeragadt fehér darabkákat képez. Apám ezeket később lesöpörte, de azt mondta így is foltot hagyott a pólóján. Az én ruhámon nem hagyott foltot, igaz én miután elkezdődött ez a dolog letöröltem a még nedves darabkákat. Olyanok voltak, mint a stiftes krémdezodor, akkor még nem peregtek, le lehetett őket törölni óvatos mozdulatokkal, illetve kézzel leszedni azt a pár nagyobb darabot, ami még maradt. A következő alkalommal kevesebbet fújtam, de akkor is csinált egy ilyen bevonatot, csak akkor kisebb darabok maradtak. Hiába vártam, mindig ez volt, és lassan is száradt, vagyis így száradt. Nem is értem, használtam már pár spray izzadásgátlót életemben, de a legtöbb nem viselkedett így, nem tudom mit lehet ilyenkor tenni, vagy mi a baj. Sajnos ez elég zavaró, emiatt nem vesszük újra, és túl sok csillagot sem adhatok neki. Pedig nyugodtan rendeltem meg, az itteni véleményeknek köszönhetően azt hittem jó lesz.
Összegezve: Az illata jó és diszkrét, a hatása rendben de nyújthatna erősebb védelmet is, képez egy kis ködöt de nem vészes, gyorsabban fogy az átlagnál, a ruhán hajlamos foltot hagyni, irritációt nem okoz, sajnos fehér kis réteget darabkákat hagy maga után még az alapos felrázás ellenére is.
Csak azért nem teljes pénzkidobást azaz 1 csillagot jelölök, mert nekem az illata és a hatása pont megfelelne, és az is tetszik, hogy ilyen diszkrét illatú férfidezodort hoztak össze (általában a legtöbb nagyon erős, ha még megy mellé más illatú parfüm is akkor meg néha már jaj). De ez a kínlódás a fehér vacakokkal... Hezitáltam a kettő és a három csillag között, a három kb. a jó is, meg nem is. Már majdnem jószívű voltam, de bevillant, hogy gyorsan is fogy, így sajnos csak két csillag. Sajnálom, mert azt hittem jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

t.evacska21

2014. október 27.

Apukámnak rendeltem ilyet. Elég érzékeny bőre van, nem bír mindent, ez a dezodor viszont egyáltalán nem irritálja, van egy enyhe illata, és még jól használ is! Mondta is apu, hogy ha kifogy, rendeljek újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

agi.greendaygirl

2014. augusztus 29.

Nehéz hatásos dezodort találni a páromnak, de ez bevált. végre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Nehéz hatásos dezodort találni a páromnak, de ez bevált. végre :)

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.