Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2020. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Kiszerelés: 50 ml

vivicsibe1

2015. július 9.

Szeretem az illatát nagyon kellemes nyárias.Teljesítménye nem valami,nehezen szívódik fel,de ha rá fújunk bármilyen dezodort akkor szerintem tökéletes az illatát egy jó darabig érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Keren

2014. november 22.

Kedvencem volt... hát azóta sikerült megutálnom. xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 22.

Kedvencem volt... hát azóta sikerült megutálnom. xD

vanda1213

2014. augusztus 31.

Ragad :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Ragad :(

-.Nikii.-

2014. május 12.

Otthonra elviselhető, de kicsit ragad. Az illata egész jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Otthonra elviselhető, de kicsit ragad. Az illata egész jó:)

Moncsi94

2014. május 2.

túl intenzív az illata és nem is dezodorál rendesen..plusz még a ruhát is összefogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

szdm84

2014. május 2.

Én nagyon szeretem. A parfümjét is használom. Nagyon tetszik mind a kettő. A golyós dezodort este, fürdés után szoktam használni, reggel már nem használom, így nem fogja meg a ruhám, mégis kitart a hatása egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

cicatapmancs

2013. november 12.

Az illata jó, de más pozitív hatása nincsen. Ugyanúgy, ahogy a többi avonos dezodor, ez is borzalmasan nehezen szárad meg és nagyon folyós az állaga. Van olyan fekete felsőm, amin foltot hagyott és azóta sem jött ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

kalmaniki

2013. szeptember 1.

A parfümmel együtt rendeltem meg ezt a hozzá illő golyós dezodort is, 380 Ft körül volt, nagyon jól kiegészítik egymást a parfümmel, véd az izzadság ellen, de azért egész napos fizikai munkát és nagy meleget nem bír ki, viszont nap végéig érezni lehet az illatát, nekem megfelelő a hatékonysága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

puckagi

2013. augusztus 25.

Megvettem a parfümöt, amit azóta is szoktam használni, gondoltam kipróbálom a golyós deo-t is, lesz ami lesz, kellemesen csalódtam, nem hagy foltot a ruhán, legalábbis eddig nem vettem észre, és nagyon jól dezodorál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

c_andersen

2013. június 5.

Ezt használom most a parfümmel együtt. Eddig jól teljesít: nem büdösösök, nem viszketek tőle, kellemes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 5.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-20
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-20
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Hydroxycitronellal, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1