Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

5 színkombinációban kapható.

Kiszerelés: 6 ml

Lora

2014. június 10.

A pink és a barackos is megvan, annyira sajnálom, hogy kivonták a forgalomból. A pinknek már csak az alján van egy picike és hónapok óta tartogatom, hogy nehogy elfogyjon. A kedvenc szájfényeim voltak. Kicsit ragacsos állagú, de nagyon szép színt adott a számnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

évy

2014. május 31.

nagyon szép intenzív szine van szépen csillog

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

nagyon szép intenzív szine van szépen csillog

Csajszi26

2014. április 30.

Tényleg nagyon szép intenzív színei vannak és csodaszépen csillog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 30.

Tényleg nagyon szép intenzív színei vannak és csodaszépen csillog!

Natalka

2014. február 12.

Itt a KM-en vásároltam wishes-től egy új Peach Sparkle-t, mert sok jót olvastam erről a szájfényről, de mire megrendeltem volna kivonták a forgalomból :( Na, de végül sikerült, és egyáltalán nem bántam meg!
Valóban kissé nehéz állagú, sűrű, ragacsos krém, de az illata isteni (szoktam csak úgy szagolgatni :D), valamint önmagában és rúzs fölött is jól "viselkedik"! Ami meglepett, h elég tartós is rajtam, és nem csomósodik össze az ajkak belső felén sem szerencsére. Tetszik, nagyon megszerettem, sokszor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

lovecosmetic

2013. december 17.

Imádom,három árnyalatban is meg van.Nagyon szép intenzív színek és szikrázó csillogás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Anita19

2013. október 15.

Imádom, attól függetlenül hogy nem olyan tartós, az illata az nagyon jóó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Imádom, attól függetlenül hogy nem olyan tartós, az illata az nagyon jóó.

tamasbobe47

2013. szeptember 11.

Nekem a pink shimmer van meg, nagyon szép színe van, finom illatú, de nem valami tartós, de összességében nagyon jó kis szájfény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Nicole88

2013. április 17.

Nekem is a Peach Sparkle van meg, a tartósságával nekem is gondjaim vannak, viszont a színe, illata szerintem nagyon jó. Nem venném többször, mert találtam másikat, ami boltban kapható, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

Lilu

2013. április 17.

Ajándékba kaptam egy lilát, de nem jön be a szaga és a színe, nagyon könnyen lejön, nem elég tartós. Egyszer kipróbáltam, azóta nem nyúltam hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

erika81

2013. március 15.

Peach Sparkle van meg nekem is. Olyan kis semmilyen. Van, de szinte színtelen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Peach Sparkle van meg nekem is. Olyan kis semmilyen. Van, de szinte színtelen.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.