Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Opálos formula extra ragyogást ad a körömlakknak.

Csucsu

2014. március 7.

Annyira szép ez a lakk...kis hibái ellenére is nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Annyira szép ez a lakk...kis hibái ellenére is nagyon szeretem :)

Nyuszika_91

2014. február 20.

Nekem ez a fedőlakk nagyon bevált. Sokan meg is dicsérik ha felkenem. Jól szárad, és elég csillámot visz a körömre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

PAncsi79

2014. február 12.

Nem szerettem...
Túl nagyok, durvák a darabkák benne, ráadásul nem is simulnak bele szépen a lakkba, rendszeresen kiállt egy-egy darabka a körmömből/körmömről.
Pedig az ötlet tetszene nagyon, csak a kivitelezés nem sikerült túl jól!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

Nem szerettem...
Pedig az ötlet tetszene nagyon, csak a kivitelezés nem sikerült túl jól!

rekucee

2014. február 11.

Nekem túl durvák benn a csillámok, körmösként sem tudok vele szépen dolgozni, pedig nem a legolcsóbb lakkok közé tartozik. Nem lenne vele semmi baj ha nem lennének benn ilyen hatalmas darabkák. De így egyszeri próba után megy a kukába :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Pansy

2014. február 9.

Olyan, mint a többi csillámdarabkás: kened-kened, de semmi csillám. Én sokat bajlódtam azzal, hogy látszódjon is valami, addigra meg annyi réteg volt a körmömön, hogy zselés lett, és nem száradt rendesen. Sajnálom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Marcsus

2014. február 5.

Így, hogy egy ideje megvan és használom, ugyanaz a véleményem róla, mint a zsiráfról: szép-szép, de otthonra nem kell. Főleg ennyi pénzért... Mintha valami gagyi lakkot kentem volna a körmeimre, vagy 5 éves lennék és az oviban pacsmagoltam volna... Szép, de annyira azért nem, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Lilly24

2014. február 1.

Nem volt egy nagy durranás... Ennyi pénzért nem ilyen minőséget vártam. Kicsit nehéz volt normálisan eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Dius24

2013. november 14.

Elég jó szinte minden lakkhoz passzol de szerintem az ára elég húzós szerintem ennyi pénzért sokkal jobb minőségű és márkájú lakkot lehet kapni!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Jucccc

2013. november 14.

Nekem nagyon tetszik, semmi bajom vele. Sokféle színű lakkhoz passzol, legtöbbször pirosra kenem. Jó benne, hogy nagyon gyorsan szárad, annak ellenére, hogy irtó vastagon kenem - nem több rétegben, hanem egy brutál vastagban -, így nekem jó sok csillám jut a körmömre. Az állaga tényleg kicsit fura, zselés, nem a megszokott lakktextúra, de ez sem jelent mínusz pontot, csak nem olyan hétköznapi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

berka

2013. október 27.

Még nem volt szerencsém kipróbálni, de kolléganőm használja és nekem nagyon megtetszett. Igaz valószínű több rétegben kell majd felvinni de nem gond. Meg lehetett már szokni az avon lakkoktól. Majd csak akkor rendelem meg, ha olcsóbb lesz mert nekem ez a közel 1500 forintos ár rengeteg egy lakkért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)