Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiszerelés: 100 ml

adrica

2016. január 25.

Nem? Senki? Akkor elmondom, hogy ez egy nagyon friss, sportos parfüm. Hideg, jeges szinte. Én szerettem, a páromnak szerintem csak épphogy elment, mert ő az édesebb fajtát szereti. Viszont volt valami torokmaró benne, mint sok férfiéban. Lehet, hogy a fanyarsága miatt. Nem tudom. Rossznak nem mondanám. Olyan átlagos friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.