Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cnita, az összetevőket feltöltötte: katenn64, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-gyümölcsös illatkategória.

Fejillat: Őszibarack nektár, Narancsvirág, Licsi

Szívillat: Jázmin, Magnólia, Guava virág

Alapillat: Bőr, Írisz, Szantálfa

Edi0408

2018. január 13.

Számomra ez a Parfüm!!! Imádom az illatát a tartósságát. Nagyon szomorú vagyok hogy már sehol nem lehet kapni!! ☹😭 Miért?????

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 14.

Nem vagyok nagy rajongoja.Az illatat illetoen megoszto velemenyen vagyok,egyik pillanatban tetszik a masikban mar nem.Tartos parfum,hosszuideig erzem magamom.Volt mar jobb Avonos parfummel dolgom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 14.

Luna11

2017. április 19.

Nincs rossz illata, egész kellemes, viszonylag tartós, de nagyon hamar ráuntam az illatára, amit egyébként a legtöbb avon parfümről el tudok mondani, szóval végül odaadtam másnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Démonka91

2017. január 3.

Nagyon jó illatú számomra, és tartós is. Gyümölcsös illat dominál nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Nagyon jó illatú számomra, és tartós is. Gyümölcsös illat dominál nálam.

Vizsiildi

2015. december 29.

Még nyáron kerestem valami friss, de tartós parfümöt! Az árából kiindulva azt reméltem, hogy ez egy tartós parfüm lesz, legalább annyira mint a sima outspoken, de nem így lett, ugyanis egy felvizezett valamit kaptam nem kevés pénzért! Nem adtam elő az álláspontom sem a páromnak sem pedig édesanyámnak róla, hanem hagytam, hogy ők formáljanak róla véleményt minden befolyásolás nélkül! Ők is azon a véleményen voltak mint én, hogy semmi nem érződik kifújás után sem, sem akkor ha bőrre, sem akkor ha ruhára fújjuk! Így olyan sorsa lett mint még egyik parfümömnek sem, visszaküldtem és az árát pedig levásároltam! Sajnálom, mert annyira de annyira vágytam rá mint a téli hűvös időben az outspokenre.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

SimonEdina

2015. november 6.

2013. augusztus 23:
A minta alapján nagyon megtetszett, úgyhogy meg is rendeltem. Friss, üde, nyárias illat, igaz egy kicsit előbb is piacra dobhatták volna, mint július vége. Tartóssága kb 3-4 óra, ami elég jónak mondható, én nyáron amúgy is agyonfújom magam parfümmel...úgyhogy szerintem el fog fogyni.

Jelentem, túl vagyunk a második nyáron, idén is ezt használtam, de még egy nyarat simán kibír, nem fogyott el gyorsan! Nagyon tartós, sokaknak tetszik ez az illat rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

2013. augusztus 23:

Yubiri

2015. július 14.

Kellemes illat, nem fájdul meg a fejem tőle, mint sok más avonos illattól. A narancsvirág illat tetszik, de a jázmin illat nagyon sokat elnyom belőle, talán emiatt nem nyerte el annyira a tetszésem elsőre... 3/4 csillag... talán egyszer... talán extra akcióban megvásárolnám, ha nem lesz mellette még másik 3-4 parfümöm.
(Sok Avon parfüm többszöri egymást követő használat után hozzámnő, megszokom és egyre kellemesebbnek érzem.Ti nem figyeltétek meg ezt magatokon? Én ezért nem vásárolok Avon parfümöket, mert egyikben sem érzem elsőre azt az "iiigeeen, ez azzz" érzést.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

krémparádé

2015. június 12.

Kipróbáltam a terjesztőnél, még másnap is érződött a kabátom újján. Finom, friss, energikus gyümöcs-virág összhatása van. Egyelőre szerelemnek tűnik, hamarosan beszerzem, hátha megtalálom végre benne a kedvenc nyári illatomat!

Up: Megvan! Nagyon jó, mindvégig érzem magamon is, hihetetlenül jó kedvre derít ezen az esős, borús napon.

Up (2015.06.12.) Megillatoltam a Miss Dior Blooming Bouquet, és egyből a Fresh jutott róla eszembe, szerintem eléggé hasonlítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Marababa

2015. február 15.

Kellemes viselet, friss. Nagyon tetszenek az összetevői is. Az üveg pedig pazar. Én imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

BeautyByCATherine

2014. december 26.

Én nyáron szereztem meg ès azóta ez az egyik kedvenc parfümöm! :-)
Szeretem a friss illatokat. Ez a parfüm pedig valóban hű nevéhez! Kellemes, üde, friss illata van. Számomra valóban telitalálat volt nyárra! Nem fuldoklok az èdes tömèny parfümillattól!!! :-D
Az én bőrömön elég tartós! Akár egész nap! Szereteeeem! ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Én nyáron szereztem meg ès azóta ez az egyik kedvenc parfümöm! :-)
Az én bőrömön elég tartós! Akár egész nap! Szereteeeem! ;-)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone