Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2021. március 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Avon Parisian Chic+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Avon Parisian Chic+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lenela

2020. november 19.

Nemrég akadtam rá, és brutál illata van. Imádom a jázmint, szóval nálam abszolút nyerő volt, és ez az első parfümöm ami tényleg egész nap érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

d.anett89

2020. szeptember 29.

2x adtam neki esélyt,de kár volt. WC illatosítonak sem felel meg. Illata nem tartós, nekem se annak akinek tovább adtam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

drica

2020. július 12.

Hétköznapra használom. Kellemes, lágy mégis fűszeres illata van, amit kifejezetten kedvelek. Meglepően tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 12.

bibike2000

2020. május 2.

16 évesen kaptam egy ilyen parfümöt,vagyis előbb a kis mintáját. Nagyon megtetszett,imádom az ilyen kis fűszeres,ám mégis lágy illatú parfümöket. Nem is csalódtam benne: nagyon tartós az illata,rajtam sokáig érződik,illetve rajtam virágos beütése van. Sajnálom, hogy mostanában nem látom sehol, pedig vennék még belőle,de csak ilyen mindennapi szaladgálós illatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

realshady

2020. február 9.

Nem sok parfümöt kedvelek, de ennek nagyon kellemes illata van, szeretem használni. Akciósan mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

esszter01

2019. december 30.

most már kicsit büdösnek tartom, de amikor használtam, nagyon szerettem. ez egy fiatalos, kicsit semmitmondó illat, amit akkor érezni, ha közel hajolnak. pont ezért játékos, ezt szerettem benne nagyon:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Talar

2019. december 11.

Nem vagyok egy nagy parfümhasználó, nekem a parfümök 80-90 százalékának ugyanolyan émelyítő szaga van, ezt viszont nagyon szeretem. Kicsit édeskés, visszafogott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

BDorin

2019. december 6.

Anyukám rendeli nekem mindig ajándékba. Kellemes édeskés illata van, nem tolakodó, de nem is annyira tartós. Általában a nap végén, ha még megyek valahová újra fújok magamra. Ettől függetlenül szeretem, sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Gabria

2019. november 21.

Nekem is van egy ilyen parfümöm, szeretem nagyon. Az illata is remek, az üvegét is szeretem. Mondjuk nekem a kis kupakja nem áll jól rajta, azt elméretezték, de ez mit sem változtat azon, hogy szeretem az illatát. Bár ezen az áron én nem vettem volna meg szerintem, de akciósan mindenképpen örültem, hogy hozzájuthattam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

dandy93

2019. augusztus 26.

Annyira sajnálom, hogy kivonják a forgalomból. :/ Az egyik legkedvesebb katalógusillatom volt, rajtam édes-gyümölcsös, neve ellenére nem kimondottan sikkes, inkább fiatalos és játékos, sajnos nem is túl tartós, de mégis, ÉN, így nagy betűvel...
Aki tud illatjegyek (gránátalma, málna, gardénia, jázmin, rózsa, pézsma, szantálfa) alapján alternatívát, ne tartsa magában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.