Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 2900 Ft, posta az árban , Eladó: Lena800805
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Monor, fizetés: Utalás után postán maradó levélként küldöm.
Ár: 3500 Ft (a szállítási költséget tartalmazza) , Eladó: noemilenart
Állapot: A képen látható., Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postázás előre utalással
esszter01

2019. december 30.

most már kicsit büdösnek tartom, de amikor használtam, nagyon szerettem. ez egy fiatalos, kicsit semmitmondó illat, amit akkor érezni, ha közel hajolnak. pont ezért játékos, ezt szerettem benne nagyon:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Talar

2019. december 11.

Nem vagyok egy nagy parfümhasználó, nekem a parfümök 80-90 százalékának ugyanolyan émelyítő szaga van, ezt viszont nagyon szeretem. Kicsit édeskés, visszafogott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

BDorin

2019. december 6.

Anyukám rendeli nekem mindig ajándékba. Kellemes édeskés illata van, nem tolakodó, de nem is annyira tartós. Általában a nap végén, ha még megyek valahová újra fújok magamra. Ettől függetlenül szeretem, sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Gabria

2019. november 21.

Nekem is van egy ilyen parfümöm, szeretem nagyon. Az illata is remek, az üvegét is szeretem. Mondjuk nekem a kis kupakja nem áll jól rajta, azt elméretezték, de ez mit sem változtat azon, hogy szeretem az illatát. Bár ezen az áron én nem vettem volna meg szerintem, de akciósan mindenképpen örültem, hogy hozzájuthattam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

dandy93

2019. augusztus 26.

Annyira sajnálom, hogy kivonják a forgalomból. :/ Az egyik legkedvesebb katalógusillatom volt, rajtam édes-gyümölcsös, neve ellenére nem kimondottan sikkes, inkább fiatalos és játékos, sajnos nem is túl tartós, de mégis, ÉN, így nagy betűvel...
Aki tud illatjegyek (gránátalma, málna, gardénia, jázmin, rózsa, pézsma, szantálfa) alapján alternatívát, ne tartsa magában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

daydreamheart

2019. július 10.

Kellemes, üde, tavaszi illat, ami elsőre kicsit tömény, de fokozatosan lágyabbá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

fokyandi

2019. június 23.

Kedvenc avonos parfümöm. Nagyon finom, elegáns, nem tolakodó illat. Télen, nyáron, nappalra, éjszakai buliba tökéletes. Remélem még sokáig gyártani fogják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 23.

Gingerian01

2019. május 13.

Életem parfümje. De tényleg :D tökéletes önkifejezésre találtam benne. Pláne, hogy Párizs-mániás vagyok, ezért is próbáltam ki, de nem okozott negatív tapasztalatot, sőt! 3. üvegnél járok.....Másik ilyen nagy favorit az Attraction parfüm, nyilván azért, mert ugyanúgy fekete szedret hordoz az illatvilágában. Szantálfa pedig alapból a mániám. Édeskés illat, elegáns, nőies. Párom imádja rajtam :)

Update:
A korábbi véleményem 2016 novemberi, de a mai napig ugyanaz a véleményem. Azóta már vagy 7 üveggel elfogyott nálam. Sosem tudok róla lemondani, pedig azóta több parfümöt is kipróbáltam, de számomra ő az illatok királynője :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Update:

Brigittamariar4

2019. február 11.

Nagyon szeretem az illatát, finom, édes, nőies. Mindenképpen tavaszi parfüm, nyárra már túl tömör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

mlexa

2018. december 13.

Kellemes illat, egyszer próbáltam, de nem elég tartós nekem. Újra nem fogom venni, ettől vannak jobb avonosak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene