Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pahihenriett, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A párizsi stílus esszenciája.

Magával ragad a merész fekete szeder, az éjjel nyíló jázmin és a bársonyos szantálfa elegáns és érzéki illatvarázsa.

Ár: 1500+pk , Eladó: Mixi
Állapot: Kép szerinti, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően posta
Ár: 1800 , Eladó: redi96
Állapot: új, 50 ml, Helyszín: Debrecen/ posta, fizetés: Debrecen/posta
Cynthia99

2016. december 11.

Ez a parfüm nőies,erős,szexi de még is visszafogottabb,inkább titokzatos. :) Négyszer már tuti újravettem,nem tudom megunni. Két szórófej nélküli kis drága csücsül a polcomon,amit mindig beletöltök egy táskabarát kis után tölthető cuccba (nem tudom mi a neve... :D),így mindig velem van ez az illat. :D Nekem ez inkább őszi illat,valahogy nyáron vagy tavasszal nem tudnám hordani,szerintem nem kompatibilis a meleggel. A szórófej nélküli üveg valami gyönyörű,nagyon egyszerű,de még is ezért olyan szép. Tartóssága jó,de napközben azért újra kell fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

angelina69

2016. december 10.

Ez az illat egyértelműen inkább a fiatalabb korosztálynak készült. Jól indult a gyümölcsös nyitányával, azonban mire a végéig jutott, az édessége nekem nem kis fejfájást okozott. Először azt gondoltam, biztos rossz napom volt aznap, hát megpróbálom egy-két nappal később. Ismét fejfájás lett a jutalmam. A hiba bennem van. Szerencsére csak egy minivel próbálkoztam, amit tovább adtam az egyik kolléganőmnek, aki odáig van az ilyen édességekért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 10.

lovecreams

2016. november 30.

A katalógusban tetszett meg az illata, ezért is ruháztam be rá.
Nagyon-nagyon tetszik..olyan szexi, elegáns, nőies de mégis visszafogott...szerintem mindennapokra és alkalmakra is kitűnő választás!:) Másrészt van benne egy édeskés vonal, ami nekem a gyengém parfümök terén. A hatósugara szintén remek, fél napot kisujjból kibír. Ő az új szerelmem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

A katalógusban tetszett meg az illata, ezért is ruháztam be rá.

chocollama

2016. november 23.

Ajándékba kaptam egy üveggel, de sajnos számomra az illata annyira nem telitalálat. Ennek ellenére örömmel használom, mert nagyon tartós és a párom imádja rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

rtteszvesz

2016. november 19.

Tartós, erős illat nekem. Először nagyon tetszett, majd az üveg felénél megváltozott az illata, elromlott volna? Nem tudom.Lehet telítődött vele az orrom Elhasználom, de most más illattal fogom fújni magam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Wiikii

2016. november 15.

Sokadszorra veszem újra, ez az első olyan parfüm, amit már lassan 2 éve használok, szerintem ez sok mindent elmond. Kellemes,nem tolakodó, nőies, rajtam tartós is. A környezetemből is pozitív visszajelzéseket kapok róla. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Reegii

2016. november 10.

Szeretem ezt a parfümöt, már a harmadik üveggel használom el. Az illata tartós és kicsit édesebb illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

rencike666

2016. október 12.

A stílusomhoz egyáltalán nem passzol mivel szerintem ez egy elegánsabb illat én pedig farmeres sportcipős vagyok de nem érdekel mert annyira tetszik az illata hogy nem bírom ki hogy ne fújjak magamra. Szerintem tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Edinatra

2016. október 9.

Már két üveggel használtam el belőle, és imádom!!!!
Igazi kis édeskés illat, és sokáig elég, az én bőrömön tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Már két üveggel használtam el belőle, és imádom!!!!
Igazi kis édeskés illat, és sokáig elég, az én bőrömön tartós az illata.

pomme

2016. szeptember 15.

A málnát nagyon kiérezni belőle, ez a része tetszik, a többi összetevő nekem túl sok/édes. Fiatalabb korosztályon nem igazán tudom elképzelni, inkább olyan életvidám 50-eseken, akiket 40-nek néz az ember és 30-asokat megszégyenítő energiájuk van. :) Gondolom a szantál és a rózsa miatt társítom idősebb korosztályhoz, sajnos a rózsát különösen gyűlölöm parfümben. Az mondjuk nem segített sokat, hogy tök másnaposan szagoltam először :D de később sem lettünk barátok. A tartóssága egész jó, szép az üvege, és magyar aukciós oldalakon fillérekért meg lehet szerezni, de rajtam nem áll jól az illat. Avonhoz képest teljesen jó elgondolásban és tartósságban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene