Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.

Ár: 800 Ft + pk , Eladó: mspotts
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás

noricza

2021. május 7.

Ez az a parfüm amit tudni kell hordani. Alapvetően nem lenne rossz, nekem volt egy osztálytársam aki ezt hordta és nem volt jó rajta , azóta ezzel azonosítom szegényt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

vanillacaramella.sweet

2021. március 12.

Volt barátnőm szerette, neki jól is állt. Trópusi gyümis, virágos illat meleg, sötét alapon. Rajtam vmi fura poros-virágos illata volt, nem illett a bőrömhöz, kémiámhoz. Magamon nem volt jó. Az üveg színe tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

MrsBean

2021. február 22.

Mosolygok itt magamban a sok negatív vélemény miatt. Annyira erős és fura illatnak tartottam, hogy olyan szinten beleégett a tudatomba, hogy nem tudtam megállni és megrendeltem. Pedig szó szerint olyan fura, életidegennek éreztem. Mintát próbaltam, arra azt mondta a Kedves, hogy "pflej, mi ez?". ...de nem szabadultam! Hát, megrendeltem...és akkor megtört az átok! A fura érzés az a régi, poros magabiztosságomat palástolta, és valahogy olyan jól tudom hordani ezt a parfümöt, hogy a legjobbat hozzuk ki egymásból. Nagyon örülök, kihúzott vállakkal, emelt fővel létezem, ha befújom magam vele. 1700 Ft-ért vettem, sosem gondoltam volna, hogy ilyen hatást ér majd el, mindenki dicséri. Kellemes meglepetés :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Erika80

2020. október 8.

2017. nov. 4.: Szerintem ez egy jó illat. Nekem tetszik. Nem kedvencem, de jónak vélem. Kissé markáns, egzotikus. Valamiért nekem hasonlít picit a Beyonce Heat parfümhöz. Az is elég megosztó, sokaknak nem tetszik. Nekem ő is bejövős. Bár erre az Avonos parfira nem mondom, hogy extra tartós, de nem rossz.

Update: Meg vagyok döbbenve. Rendeltem egy akciózás során a katalógusból talán fél éve és most újra elővettem, hogy ősszel használom... megdöbbenve és felháborodva tapasztaltam,hogy megromlott. What????!!! Ügyelve a tárolásra, sötét, hűvös helyen tartom a parfümeimet, pont eme promlémát elkerülendő. Vannak több éves parfümjeim is, amik tökéletesek. Ez meg máris megbuggyant... Rákerestem a batch kódjára és megdöbbenve láttam, hogy valamivel több, mint 9 éve gyártották. Ezt is és az Incandessence parfümömet is, amin szintén picit érzik már az idő. Úgyhogy el fogom gyorsan használni.
Egyébként határozottan különleges illatról van szó, valóban nagyon hasonlít a Beyonce Heat-re, de nem hiszem, hogy fogok még rendelni az Avonos változatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

anreni9

2020. október 2.

Nagyon nem jó, fáradt, rothadt rózsa illata van, ami egy romantikus éjszaka után másnap reggel 9 óráig ázik a kihűlt, hideg fürdőkád vízében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

d.anett89

2020. szeptember 30.

De utaltam. Fájt a fejem tőle, hányingerem volt ha egy légtérben voltam vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

De utaltam. Fájt a fejem tőle, hányingerem volt ha egy légtérben voltam vele.

Terru

2020. szeptember 20.

Iszonyatosan erős ès fullasztò. Ajàndèkba kaptam ès egy pròba utàn tovabb is adtam.
Előnye talàn, hogy tartòs, tènyleg kibìrja a napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Előnye talàn, hogy tartòs, tènyleg kibìrja a napot.

mlexa

2020. április 20.

Tini koromban ezt fujkáltam magamra, szóval sok szép emléket idéz bennem. Nagyon tartós illat. Viszont így a harminc felé, már abszolút nem választanám. De tizenévesen jó volt ez is. ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

vhsz

2020. február 2.

Erős illat, de kitart majdnem egész nap. Egy problémám volt vele, az egyik üvegben kb. a fele, a másik üvegben kb. a negyede benne maradt, mivel nem tudtam fújni belőle (tönkrement.... más parfűmökkel soha nem jártam így). Az illat maga tetszik, de a "csomagolás" miatt többet nem rendelek ilyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Lin

2020. január 3.

Nagyon-nagyon erőteljes, fűszeres illat, messziről felismerhető! Szerintem réges-régen amikor kijött ez a parfüm, talán még tetszett is....... Ma már mincs az a pénz, amennyiért magamra fújnám! Vannak nála sokkal rosszabb illatok is.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Lyral, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol