Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.

Ár: 500 , Eladó: beucika
Állapot: Negyede hiányzik, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: --
Avon Passion Dance EDT eladó
Ár: 1500 , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Babooca

2019. október 3.

Mindenféle megbánás nélkül merem állítani, hogy az Avon legrosszabb illata ez. Még a Far Away-be is több fantázia szorult, mint ebbe. Szerencsére alig használja valaki, nem tudom hogy tudnám elviselni. Olcsó locsolókölni szaga van, ami minden nőiességet nélkülöz. Ez annyira vadító és szenvedélyes, mint amennyire a Pink Sugar kifinomult és komoly.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

mikkamakka75

2019. szeptember 13.

Elnyílt rózsa, moha és szàraz föld illata rajtam. Sz@rul hangzik, de egyàltalàn nem az. Szeretni kell hozzà a furcsa, egyedi illatokat, meg hàt kell hozzà egy elég erős karakter is, ami elbírja ezt a furcsasàgot 😅

Ha kicsit minőségibb lenne a kidolgozàs, még talàn szeretném is ezt az illatot, de azért így sem fogja a kukàban végezni :)

Csak csendben jegyezném meg, hogy 5 kolleganőmnek (20 és 36 között) plusz itthon a Kedvesnek mutattam meg, magamban előre kuncogva, hogy mekkoràt néznek és fintorognak majd egy ilyen "förmedvényre".. ehhez képest egy kivétellel mindenki jónak és èrdekesnek tartotta. Hàt erre meg én néztem mekkoràt 😂 Az màr más kérdést, hogy a lànyok magukra azért nem fújnàk 🙄😅 De mivel nem is egy ligàban jàtszunk, ezen egy cseppet sem lepődök meg 😉

Kicsit kàr, hogy egy ilyen jó kis illat-ötletet ilyen gagyin kiviteleznek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Kicsit kàr, hogy egy ilyen jó kis illat-ötletet ilyen gagyin kiviteleznek..

Luthien

2019. szeptember 5.

Ha van valami, amivel vallatni lehet, akkor ez az.
Anyukámtól örököltem, fiatal, éretlen tizenévesként büszkén vártam a nagy csodát, lám, első parfümöm, méghozzá milyen szép! Aztán ahogy a csuklómra ért, megütött a fullasztó "illat", és egy életre megutáltam a rózsát. Rajtam ugyanis töményen rózsa és valami kesernyés, maró buké ütközött ki, megfejelve ezt méteres hatósugárral.
Nem értem, hogy lehet még benne a katalógusban évek múltán is, mikor annyi jó és szép illatot vontak már ki. Minden ez hölgyeim, csak nem szenvedély!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Ha van valami, amivel vallatni lehet, akkor ez az.

HDorina

2019. augusztus 15.

Nekem az utazós méretű golyós volt meg. Könnyen fellehetett vinni a bőrre. Fűszeres, erős karakterű illat. Tartós. Anyukám a normál méretű parfümöt használta, neki ez volt a kedvence. Viszont amikor újrarendeltük rá pár évre, már valamiért nem az az illat volt, mint előtte. Csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Klaudia9675

2019. július 22.

Imádom ezt az illatot. Bátorságot és önbizalmat ad viselőjének. Tartós illat, a ruhán is nagyon sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Lichike

2019. május 26.

Fogalmam sincs már, hogy miért rendeltem meg. Bár azt hiszem egyet fizet kettőt kap akció volt vagy valami ilyesmi, és pont beleválasztottam ebbe a rémségbe. Az illata pont olyan, mint amit Húsvétkor lehet kapni pár száz forintért a boltokban. Az én orromat rettentően zavarja, és nagyon sokáig érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Blackxentric

2018. október 19.

Kevés olyan illat van amivel ki lehet kergetni a világból. Ez az egyik. Kellemetlenül édes és keserű szaga van. Elnézést mindenkitől aki szereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Nina1205

2018. október 19.

Férfias (rossz értelemben), papíron még elmegy, de bőrön izzadságszagú. Sajnos az az igazság, hogy büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

masni1208

2018. augusztus 12.

Eveket allt a polcomon mig csak nem elfogyott a parfumom es kenytelen voltam ezt elovenni. Korra meg ertem vele ! Tetszik, a telen egzotikussagot kolcsonoz. A parom szerint viszont kicsit ferfias :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

MissQuen

2018. augusztus 3.

Most megint elővettem ezt az avonos illatot. Van egy fél üvegem ebből elfekvőben. Nem a kedvenc illaton, nem is illik hozzám, de ebben a 30 fokos, nagy kánikulában kifejezetten jól esik használni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Lyral, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol