Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.

mlexa

2020. április 20.

Tini koromban ezt fujkáltam magamra, szóval sok szép emléket idéz bennem. Nagyon tartós illat. Viszont így a harminc felé, már abszolút nem választanám. De tizenévesen jó volt ez is. ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

vhsz

2020. február 2.

Erős illat, de kitart majdnem egész nap. Egy problémám volt vele, az egyik üvegben kb. a fele, a másik üvegben kb. a negyede benne maradt, mivel nem tudtam fújni belőle (tönkrement.... más parfűmökkel soha nem jártam így). Az illat maga tetszik, de a "csomagolás" miatt többet nem rendelek ilyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Lin

2020. január 3.

Nagyon-nagyon erőteljes, fűszeres illat, messziről felismerhető! Szerintem réges-régen amikor kijött ez a parfüm, talán még tetszett is....... Ma már mincs az a pénz, amennyiért magamra fújnám! Vannak nála sokkal rosszabb illatok is.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

E2i99p

2019. december 15.

Nem olyan rossz, de nem lett a kedvencem. Viszont igen tartós, egész nap lehet érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

ChinchillaLover

2019. december 9.

Erőteljes, határozott női illat, nem való mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Erőteljes, határozott női illat, nem való mindenkinek.

Babooca

2019. október 3.

Mindenféle megbánás nélkül merem állítani, hogy az Avon legrosszabb illata ez. Még a Far Away-be is több fantázia szorult, mint ebbe. Szerencsére alig használja valaki, nem tudom hogy tudnám elviselni. Olcsó locsolókölni szaga van, ami minden nőiességet nélkülöz. Ez annyira vadító és szenvedélyes, mint amennyire a Pink Sugar kifinomult és komoly.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

mikkamakka75

2019. szeptember 13.

Elnyílt rózsa, moha és szàraz föld illata rajtam. Sz@rul hangzik, de egyàltalàn nem az. Szeretni kell hozzà a furcsa, egyedi illatokat, meg hàt kell hozzà egy elég erős karakter is, ami elbírja ezt a furcsasàgot 😅

Ha kicsit minőségibb lenne a kidolgozàs, még talàn szeretném is ezt az illatot, de azért így sem fogja a kukàban végezni :)

Csak csendben jegyezném meg, hogy 5 kolleganőmnek (20 és 36 között) plusz itthon a Kedvesnek mutattam meg, magamban előre kuncogva, hogy mekkoràt néznek és fintorognak majd egy ilyen "förmedvényre".. ehhez képest egy kivétellel mindenki jónak és èrdekesnek tartotta. Hàt erre meg én néztem mekkoràt 😂 Az màr más kérdést, hogy a lànyok magukra azért nem fújnàk 🙄😅 De mivel nem is egy ligàban jàtszunk, ezen egy cseppet sem lepődök meg 😉

Kicsit kàr, hogy egy ilyen jó kis illat-ötletet ilyen gagyin kiviteleznek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Kicsit kàr, hogy egy ilyen jó kis illat-ötletet ilyen gagyin kiviteleznek..

Luthien

2019. szeptember 5.

Ha van valami, amivel vallatni lehet, akkor ez az.
Anyukámtól örököltem, fiatal, éretlen tizenévesként büszkén vártam a nagy csodát, lám, első parfümöm, méghozzá milyen szép! Aztán ahogy a csuklómra ért, megütött a fullasztó "illat", és egy életre megutáltam a rózsát. Rajtam ugyanis töményen rózsa és valami kesernyés, maró buké ütközött ki, megfejelve ezt méteres hatósugárral.
Nem értem, hogy lehet még benne a katalógusban évek múltán is, mikor annyi jó és szép illatot vontak már ki. Minden ez hölgyeim, csak nem szenvedély!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Ha van valami, amivel vallatni lehet, akkor ez az.

HDorina

2019. augusztus 15.

Nekem az utazós méretű golyós volt meg. Könnyen fellehetett vinni a bőrre. Fűszeres, erős karakterű illat. Tartós. Anyukám a normál méretű parfümöt használta, neki ez volt a kedvence. Viszont amikor újrarendeltük rá pár évre, már valamiért nem az az illat volt, mint előtte. Csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Klaudia9675

2019. július 22.

Imádom ezt az illatot. Bátorságot és önbizalmat ad viselőjének. Tartós illat, a ruhán is nagyon sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Lyral, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol