Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.

1200 ft Avon Passion Dance EDT
Ár: 1200 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postázva vagy foxpost
Ár: 600 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázva vagy személyesen Bp

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Emrise

2021. november 5.

Szerintem az Avonból a legrosszabb illat. Vagy csak nem passzol hozzám. Borzasztó a lötty, az összetevői és a csomagolás is. Persze nem vitatom, lehet, hogy valakinek jól áll, de ilyen emberrel még nem találkoztam.
Ja, és minden tömegközlekedési eszközön van egy idősödő hölgy, aki mintha a fél üvegcsét magára borította volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

biaszabo1

2021. október 29.

Érdekes, kissé tömény, de jó illat. Én a Naomi Campbell bohemian garden illatvonalához tudnám teljes mértékben hasonlítani. Csak ennél az egzotikus vonal picit túl van tolva, kicsit van benne egy mű mellékillat is. Szóval maradok a Bohemian Gardennél, ami picit fiatalosabb, édesebb, lágyabb mediterrán illat. De számomra ez is egy pozitív csalódás volt és mégha nem is veszem újra, szívesen szagolgatom másokon.
Vicces, hogy nálam egyébként pont az elején szúrós és a leszáradáskor kezd el egy ilyen bohém virágos, édes illatba átmenni. A ruháim pedig egész nap megtartják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

angela88

2021. október 12.

Kifújáskor nagyon tetszik a citrusossága és az enyhe fűszeressége. Később én kiérzem belőle a rózsát, ami szintén nagyon tetszik! Leszáradáskor csak szúrósságot érzek (szerintem a pacsuli lehet), ami nem lenne rossz, ha puhítaná valami, de így önmagában sajnos csak kevésbé kellemes férfi parfümre emlékeztet engem. Mindezek ellenére szeretem az illatot, mert sokszor nincs kedvem virágos vagy púderes illathoz - az édeseket meg alapból nem szeretem annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

brb

2021. szeptember 21.

Nos, ha az itteni kommentek hatására kellett volna döntenem, biztosan nem kértem volna. Eléggé megosztó egy illat, ahogy látom.😁
Nade.
Nekem személy szerint nagyon nagyon tetszik az illata. Valamire hasonlít, de egyszerűen nem tudok rájönni mire.
Szerintem egy igazán erős, érdekes és karakteres parfümről van szó. Ha össze kellene foglalnom, valahogy így hangzana.:
Egy olyan 25 és 30 közötti nő illata, aki tudja mit akar. Aki talpraesett, elégedett önmagával, akire felnéznek és hallgatnak az emberek, aki igazi vezető és erős személyiség. Egy igazi Boss Lady.
Számomra 5 csillag

Tipp.: Ha nagyon erősnek, fullasztónak érezzük az illatunkat, akkor egy fújással mehet a bokánk fölé. Így nem lesz émelyítő és elviselhetetlen, helyette inkább kellemes és lágy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Nade.
Számomra 5 csillag

angelina69

2021. szeptember 5.

2021. 09. hónap
Én biztosan rosszul vagyok összerakva... vagy csak eltelt négy év, és ennyit változott az ízlésem vagy a bőrkémiám. Vagy az előző véleményben leírt minta volt romlott. Az úgy esett, hogy megcsapott egy illat valakin, és én voltam olyan szemtelen és megkérdeztem, hogy mit használ. Kicsit zavarban kérdezte, hogy nagyon rossz? Mondtam, hogy nem, épp ellenkezőleg, inkább érdekes. Hát, ez volt az. Annyira birizgálta a fantáziámat, hogy megrendeltem belőle egy 10 ml-s kiszerelést. Legnagyobb döbbenetemre egészen jól muzsikált rajtam. Még a munkahelyen nem hordtam, és állandó jelleggel valószínűleg nem is fogom. Viszont vannak olyan napok, amikor kifejezetten ezt az illatot kívánom. Olyankor otthon magamra fújok belőle. Szigorúan csak kettő pisszentést. Családtagok még nem menekültek fejvesztve, és nem is fújjogtak. És milyennek érzem most ezt az illatot? Az a bizonyos pacsuli még mindig ott figyel benne, de nem taglóz le. Egyszerre friss és élénk, enyhén virágos, ugyanakkor hirtelen előbújik belőle valami meleg tónus, ami izgalmassá teszi. Határozott és elég megosztó illat, szerintem nem lehet észnélkül fújkálni. A mostani élményeim alapján kap pluszban másfél csillagot, így egy gyenge négyes.

2017. 02. hónap.
Egy ismerősömnek hála megillatolhattam ezt is. Elég is volt belőle az az egy fújás a karomra. Egy rendkívül tolakodó illatnak tartom. Kesernyés, rózsás, enyhén jázminos, aztán ahogy múlik az idő szépen csendesül, de aztán átvált egy borzasztóan erős kesernyés pacsuli illatba, ami rendesen tartja magát az ember bőrén. A fiatalabb korosztály ismét öreg nénikre hivatkozik, ha ezt az illatot megérzik. Szerintem ezért a pacsuli a felelős, mert a réges-régen gyártott illatszerekben főleg ezt az illatjegyet használták gyakran. Akkoriban ez volt a divat, mint ahogy most a vattacukor-karamell-kakaó. Szóval ez lehet az oka, hogy szegény mamikák vannak felemlegetve ilyen illatköltemények folyományaként. Majd, ha mostani korosztály válik öreggé, és lesz olyan köztük, aki nem tud szakítani a mostani trendekkel, ami a jövőben már biztosan más lesz, szóval akkor majd a mostani illatok lesznek mamikásak. Egyébként, szerintem egy illat szeretete nagyon sok összetevőből áll, ahogy esetleg maga az illat is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

2021. 09. hónap

2017. 02. hónap.

Katty26

2021. szeptember 4.

Nem rég láttam meg itthon , anyukám rendelte magának, persze lenyúltam . Tényleg nagyon erős illat nem nagyon kedvelem de így a hűvösebb időben adok neki egy esélyt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Bridge29

2021. május 24.

Ez egy maszkulin női.illat. szerettem,de mégse használtam el . Nem volt tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Ez egy maszkulin női.illat. szerettem,de mégse használtam el . Nem volt tartós

noricza

2021. május 7.

Ez az a parfüm amit tudni kell hordani. Alapvetően nem lenne rossz, nekem volt egy osztálytársam aki ezt hordta és nem volt jó rajta , azóta ezzel azonosítom szegényt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

vanillacaramella.sweet

2021. március 12.

Volt barátnőm szerette, neki jól is állt. Trópusi gyümis, virágos illat meleg, sötét alapon. Rajtam vmi fura poros-virágos illata volt, nem illett a bőrömhöz, kémiámhoz. Magamon nem volt jó. Az üveg színe tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

MrsBean

2021. február 22.

Mosolygok itt magamban a sok negatív vélemény miatt. Annyira erős és fura illatnak tartottam, hogy olyan szinten beleégett a tudatomba, hogy nem tudtam megállni és megrendeltem. Pedig szó szerint olyan fura, életidegennek éreztem. Mintát próbaltam, arra azt mondta a Kedves, hogy "pflej, mi ez?". ...de nem szabadultam! Hát, megrendeltem...és akkor megtört az átok! A fura érzés az a régi, poros magabiztosságomat palástolta, és valahogy olyan jól tudom hordani ezt a parfümöt, hogy a legjobbat hozzuk ki egymásból. Nagyon örülök, kihúzott vállakkal, emelt fővel létezem, ha befújom magam vele. 1700 Ft-ért vettem, sosem gondoltam volna, hogy ilyen hatást ér majd el, mindenki dicséri. Kellemes meglepetés :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Lyral, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.