Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 50 ml próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Maggy

2015. február 5.

Én amikor megjelent használtam és szerettem, hamar el is fogyott. Ha van eladó valakinek szívesen átveszem. Nekem jó emlékek jutnak róla eszembe. Épp a napokban jutott eszembe ez az illat. Szerintem finom-kellemes illata van, persze nem lehet összehasonlítani egy "igazi" parfümmel. Minden napra szerintem megfelelő választás annak aki szereti a fűszeres illatokat. Én éppen a fűszeres illatokat nagyon szeretem és ez ilyen. Általában ebből a kategóriából keresem a parfümjeimet. Nem értem az előbbi hozzászólásokat, szerintem ettől a nagy márkák között van sokkal rosszabb is. Nem olyan rossz ez mint ahogy írjátok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

sandor_zsofia

2015. február 4.

Azt az egyet nem értem, hogy lehet ennyi év után is forgalomban ez a parfüm. Kifejezetten kellemetlen szaga van. Vagy 10 éve áll egy üvegcse a pipereszekrényünkben... Szimatoltam már frissebb gyártmányt is, mitsem veszített ebből a fás fűszerhalmazból. Nem nagyon ajánlom senkinek aki nem megszállottja a fűszertartó szagának, bár még azt is kellemesebbnek mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Vicus0803

2015. február 3.

Rettentően rossz illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Rettentően rossz illata van.

fruzsiii97

2015. január 18.

Nekem túl erős, fűszeres.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Nekem túl erős, fűszeres.

nagyrenii

2014. október 18.

Még anyukám rendelte meg ezt a parfümöt. Valami szörnyen erős, fűszeres illata van, számomra elviselhetetlen. Semmiképp nem egy fiatalos illat, de még anyukámnak sem tetszett, egyszer sem használta, egy ideig őrizgette, de aztán kuka lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Renike087

2014. október 14.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől. Gyanítom Ő is passzolta tovább. Én sem tétlenkedtem, mivel nálam olyan szinten irritáló, hogy tüsszögési roham kap el hacsak máson megérzem a közelemben! Mondanom sem kell, hogy egyetlen cseppje sem került a bőrömre. Gyorsan elajándékoztam, anyukám 50-es éveiben járó barátnőjének, akinek nagyon tetszett és rettentő mód örült neki. Véletlenül sem juttat eszembe szenvedélyt vagy csábítást, az eleganciát meg aztán hírből sem...
Az egyetlen jó tulajdonsága a dekoratív üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

Az egyetlen jó tulajdonsága a dekoratív üveg.

Colette221

2014. szeptember 23.

Régebben vettem. A katalógusban kipróbáltam ...ott finom volt, de amikor megjött és használtam valami rettenetesen büdös volt a bőrömre fújva. Nagyon erős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

noemi90

2014. augusztus 25.

Óvodáskoromban valaki behozott egy üres üveget, és egészen általános alsó alatt erre a parfümre áhítoztam (többet talán nem is ismertem...) aztán 8 éve, gimiben beteljesült az álom, megvettem. Hát, változnak az idők ... Kettőt fújtam és ment a kukába. Nem tudom, ilyen erős parfümöt, hogy lehet elviselni. Forog a gyomrom, ha valakin megérzem, és menekülök, amerre látok! Ez a parfüm egy emberiség ellen elkövetett merénylet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

zita.czinege

2014. augusztus 7.

10 évvel ezelőtt vettem egyet, nem lett a kedvencem. Nem tudtam elhasználni. Van benne valami idegesítő, rátelepszik az emberre. Nagyon találó egy előttem szóló véleménye: Olyan amit egy fülledt kupiban tudnék elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Black Fairy

2014. július 17.

Bár az üvege iszonyatosan szép, a szaga borzasztóan erős, és tolakodó, és sajnos tartós is...
Ajándékba kaptam, és rögtön továbbpasszoltam, amint rájöttem, hogy lesznek gondok - hiba volt, mert az illető előszeretettel használja, én meg fulladok meg tőle...
Ha fizettem volna érte, valószínűleg egy csillagot adnék rá, de így megadom a kettőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Lyral, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.