Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 50 ml próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kakukk

2015. július 18.

Rendeltem belőle mintát, és nagyon megtetszett magamon. Az ilyen erősebb-fűszeresebb illatok amúgy is jól állnak nekem. De azért megkérdeztem anyát és pár ismerősömet is róla, azt mondták, majd inkább 15 év múlva, mert ez egyelőre öreges nekem. :S De kivárom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Marcsi66

2015. június 15.

Borzasztó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 15.

Borzasztó

JudithBeauty

2015. június 15.

Nekem túl erős, túl fűszeres volt az illata. Egyszer rendeltem, de elég is volt, alig vártam, hogy elfogyjon. Végül a munkatársnőmnél kötött ki, mert a kedvenc illata. Neki jól áll, és teljesen máshogy érződik is rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

pandi0613

2015. május 7.

Èn imádom az illatát, örök kedvenc! :) remèlem nagyon sokáig kapható lesz mèg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Èn imádom az illatát, örök kedvenc! :) remèlem nagyon sokáig kapható lesz mèg!

blackcat00616

2015. április 17.

Olyan SAMBA! illata van xD Egzotikus, erősen fűszeres, rajtam nem volt pasis, barátnőmön igen. Tartósnak egész tartós :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Karenina

2015. március 2.

Férfias és erős.Nem tudom miért nem unisexként árulják.Pocsék volt rajtam.Szerintem olyan férfias illatom soha nem volt és nem is lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Marababa

2015. február 15.

Jó pár évvel ezelőtt volt ilyen parfümöm, akkor nagyon szerettem. Amiért négyes...lehet, hogy én változtam, most is nagyon tetszik a katalógusban, de valahogy magamon nagyon töménynek érzem most. Ennek ellenére később szerintem újrapróbálom, mert folyton szemezgetek vele. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Damayanti

2015. február 13.

Én egyszer kaptam belőle egy 15 ml-es tollparfümöt még nagyon régen, az jól nézett ki a kecses kis tollparfüm fazonjával, arany kupakkal, vörös felirattal és reménykedtem benne, hogy amilyen elegáns és nőies külsőre, olyan finom lesz az illata is. Nos, én nem tudtam igazán megszeretni, bár azt a kis mennyiséget elhasználtam. Olyan rossz sem volt, de azért nem egy olyan illat, amit magamtól megvennék és használnék. Érdekes módon sokan dicsérték rajtam, de nekem akkor sem lett az illatom. Hiába latin temperamentum így meg úgy a reklám szerint, mi párommal salsázunk, sensual bachatázunk, kizombázunk, de ez az illat bizony nem annyira talált be, nekünk ennek az aromának semmi köze nincs a latin ritmus és tánc gerjesztette szenvedélyhez... A tangó fülledtségéhez talán passzol, de ahogy a nekem a tangó is már a túl fülledt, túl sok kategória, úgy ez az illat is. Viszont érdekes, hogy mennyire más mindenkinek a bőrével reakcióba lépve egy-egy illat. Anyukámnak pl. jól áll a passion dance is, de azért ő sem vette újra, azóta sem :) A négyest azért kapja meg, mert sokan dicsérték rajtam és mert abban a kiszerelésben nagyon praktikus volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

alexaa87

2015. február 8.

Bár nem a kedvenc parfümöm és jobban szeretem a kevésbé fűszeres,enyhébb illatokat,de ez valamiért mégis megtetszett.Nem egy álom illat,de hétköznapokra szerintem megfelel :)

Bármennyire is tettszett az elején,végül wc illatosítónak használtam el...Borzalmasan kan szaga lett rajtam :/ Kolléganőmön viszont a mai napig tettszik...Hiába,nem vagyunk egyformák

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 8.

Lory

2015. február 6.

Én aztán szeretem a fűszeres illatokat de ez valahogy nem jött be.Annyira tán nem borzasztó mint ahogy sokan leírják.Nekem valahogy erőltetettnek tűnik,ahogy minden mást kizárva csak a tömény fűszer érződik,merthogy latinos temperamentum meg sötét piros üveg és itt meg is állt a tudomány.Alap elgondolásnak nem lenne rossz de kéne hogy valamiBŐL esetleg előtörjön ez a sok fűszer,tehát én inkább befejezetlennek vagy gyorsan összecsapottnak gondolom ezt a kreációt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Lyral, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.