Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A modern ciprusos kölni citrusos jegyek energizáló illatával nyit, majd lassan kibontakozik benne a friss fák mágneses vonzereje. A narancsvirág és a zsálya adja meg a szívillatot, valamint gondoskodik a modern férfiasságról, majd a pacsuli érzékisége és a citrusfa melegsége érezhető.

Katka0716

2018. október 30.

Ajándékba vettem páromnak, a leírás alapján választottam, de ez vmi isteni! Neki és nekem is nagyon tetszik! Valamint tartós, mikor be fújja magát mindig érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Whistler

2018. január 17.

Nekem ez az illat egy nagy-nagy nem. Szúrós, némiképp fanyar és van benne valami "öreges". Inkább idősebb, 40 körüli férfiakon tudnám elképzelni, köztük biztosan találni olyat, akinek jól áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Erika80

2017. szeptember 13.

Szerintem egy igen férfias illat. Fás-citrusos-pézsmás aromának jellemezném legfőképp. Nagyon komoly illat és felettébb vonzó számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Yubiri

2015. november 21.

Öreg pasi illat, én nem vonzódnék egy ilyen illatú férfihoz....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Öreg pasi illat, én nem vonzódnék egy ilyen illatú férfihoz....

galagonyanya

2014. október 18.

Én is megvettem az Individual Blue-rajongó férjemnek, mert már untam annak a savanykás illatát-szagát (jóllehet azt is tőlem kapta:)), így őszre tökéletes: finom, fűszeres, kicsit erős illata van, kezdem már megszokni. Kimondottan jó vásár, rengeteg van benne, sokáig elég. Mondjuk nem annyira jellegzetes, de kellemes pasiillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

kozlokova73

2013. május 14.

Csak egy csep vanilia kellene hozza es egy csabos noi illatot varazsolna az avon belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

Linda0222

2013. január 1.

A páromnak vettem szülinapjára, mivel szép emlékek kötődnek a női társához. Egyszerűen nagyon szereti és nem szeretné h elfogyjon.:) Nekem is ez a kedvenc férfi parfümöm.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Tulipan19

2012. október 29.

Ez volt az egyik legjobb parfüm a férjemnek, jó, hogy visszahozták :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 29.

Ez volt az egyik legjobb parfüm a férjemnek, jó, hogy visszahozták :)

Laci

2012. augusztus 24.

Ma meg is érkezett az új jövevény. Ez is telitalálat volt, mint a "Bahama Spice", kezdésében erős rokonságot mutat a Bvlgari Pour Homme Exreme illatommal, mely máig az egyik kedvencem. Nem is firtatom tovább a dolgot, ennyi pénzért ez egy kitűnő termék, szerencsére a használata nem csak nyárra korlátozódik a leszáradása miatt. Egy negatívum: mire leszedtem a kupakját, addigra idegrohamot kaptam háromszor. Nem tudom, hogy csak az én üvegemmel volt valami, de képtelenség simán kinyitni, feszegetni kell, kb 3 perc alatt sikerült a művelet. Rá se pattintottam újra, csak félig, mert bibis lett az ujjam. Most, hogy itt ülök és huzatot csináltam megmondom én mire emlékeztet egy picit az illata. A legelső Dove szappanra, megbolondítva citrusos jegyekkel. Határozottan ez a kép ugrik be, ahogy megcsap az illata. Nagy ötös! :-)

Update a nyitáshoz: sokunkat megkínzott már ez a fránya üveg, míg nem rájöttem a trükkjére, mert hogy van neki. Nem felfelé kell húzni a kupakot, mert úgy tortúra leszedni, ezt meg kell csavarni oldalra egy gyengéd mozdulattal és szépen le is jön. Átkozom az órát, mikor úgy nekifeszültem teljes erővel, közben meg ennyire finoman megoldható a dolog. Nem hibás, csak speciális a technikája. Jó nyitogatást kívánok! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

pink sunrise

2012. július 27.

Nem tudtam milyen az illata,de gondoltam hogy ha a női illatot kedveltem,annyiranem nyúlhatok mellé ezzel sem.Ajándékba vettem a férjemnek.Bár az Individual Blue az ő kedvenc illata,azt mondta ez az az illat amit minden 2-ik férfi munkatársa (is) megdicsér,sokszor már kezd zavarban lenni emiatt:) A nehezen nyithatóságról: apunak is meg akartam mutatni,és kinlódtam előtte a kinyitással,és ő röhögött is hogy mennyit "szőkéskedek"vele,ezért odaadtam neki hogy kinyissa,és hát eléggé megkinozta a dolog:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Színezék. Lila színű.