Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: Nikita0828, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-Vizes illatkategória

Fejillat: yuzu,mandarinvirág,hűs szellő

szívillat: rózsaszín bors,ibolyalevél,frézia

alapillat: pézsma,fás akkordok,fehér tea

Ár: 6 000 +posta , Eladó: Nushi
Állapot: 2 fújás hiánnyal kép szerint 50 ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Utalás után postázom

pomme

2020. március 25.

Végre szereztem egy üveggel, de már adom is sajnos tovább :/ Nekem nagyon tetszik a citrusos, kicsit kesernyés leszáradása, meg a frissen fújt picit tényleg Puma Jamaicás gyümölcsös-virágos frissessége, de Férj szerint "felnőttes", meg "2 gyerekes anyuka szaga van", szóval ennél még a nyanyaszag-kritikát is jobban viselem, úgyhogy repül is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Szityike

2016. augusztus 27.

Igazi nyárvégi hangulatú illat és kicsit citrusos, de nem túlzottan, közben pedig a nyár melegét és a napsütést juttatja eszembe...
Kellemes, nőies, nem tolakodó illat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Kellemes, nőies, nem tolakodó illat. :)

vanillacaramella.sweet

2016. január 30.

Tényleg friss-hűs, citrusos-vizes, picit elsőre maszkulin, de nem rossz. Nyárra való. Emlékeztet egy nagyon régi kedvencemre: Chanson du Soleil. Nem túl tartós, kb. 2 óra. Találó a szín az illathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Anickaaa

2015. december 21.

Friss levegő illatú! Imádom! Ha csak szimplán jó illatú akarok lenni, melóban, vagy ha babákkal talizok ezt használom. Egyből jobb kedvem van tőle. A perceive dew-al együtt ez a kedvenc komfort illatom hétköznapokra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 21.

hbrigi25

2015. november 26.

Ez a parfüm, amikor megjelent szerelem volt első szaglásra. Az egész katalógust ez az illat lengte be az illatosított oldal miatt. Ma reggel befújtam magam, és csalódás volt. Lehet azért, mert babát várok és már irritálnak egyes szagok/illatok. Mindenesetre terhesség előtt nagyon szerettem, ezért van még egy bontatlan parfümöm is. Remélem ha megszületik a kis lurkó, újra szeretni fogom ezt az illatot. Ha nem akkor sajnos meg kell válnom tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

mimmike

2015. július 23.

Tavaly történt, hogy párom édesanyjának parfümjeit szagolgattam, amikor a kezembe akadt ez is. Szerelem volt első szippantásra. Nekem is adta, mert neki nem igazán tetszett. Másnap már használtam is munkába menet, de nem hogy nem élveztem az illatomat, hanem kifejezetten irritált. Megfigyeltétek, hogy azok a parfümök a legtartósabbak, melyek illatától a lehető legrövidebb idő alatt szeretnétek megszabadulni? :) Úgyhogy felkerült arra a bizonyos polcra, mert kidobni sajnáltam volna. Majd idén nyár elején újra a kezembe került, gondoltam tegyünk még egy próbát. És hát nem bántam meg! :) Nem tudom mi az oka, de tetszett! Nagyon tetszett! Tipikus nyári, citrusos, frissítő illat. Talán rossz évszakban kezdtünk ismerkedni, akkor még nem volt itt az ideje szerelmünk beteljesedésének. Eszeveszettül tartós, ezt már a kellemetlen időszakban is megállapítottam. Nem használom minden nap, hogy ne unjam meg az illatát, így elég sok van még az üvegcsében, ami azért jó hír, mert már nem látom az Avon katalógusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

t.evacska21

2014. október 27.

Nagyon szeretem a Perceive parfümök mindhárom változatát, köztük ezt is :) A három közül nekem a Perceive Dew a legjobb, de ez is nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Blackxentric

2014. október 8.

Olyan illata van, mint egy csodás napsütéses délutánnak :) Ha tartósabb lenne még jobb lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

melindae

2014. szeptember 24.

Hm...annyira vártam, miután megrendeltem...és mikor megérkezett...hát, azt kell mondjam sajnos, picit csalódtam benne. Nem olyan (legalábbis rajtam), mint a katalógusban, úgy látom érdemesebb mintátt kérni egy-egy parfum vásárlása előtt, nagyon csaló tud lenni az illatosított oldal.
Én egy nagyon egyedi illatra vártam, napsugaras nyári délután, holdfényes nyári éjjeleket előidéző illatnak tartottam, amíg nem próbáltam ki először. Nagy bajom nincs vele, nem rossz illat. Citromos-citruszos, tartós, nem tolakodó és igen, unisex parfumnek is elmegy szerintem is. Teljesen hétköznapi, nincs meg az a "varázsa", amit vártam tőle, ezért csak három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Melinda910

2014. június 21.

Akinek tetszik a citromos illat, annak ez is fog! Nekem azok tetszenek, ezert az illataval meg vagyok elegedve, ilyen is kellett mar, nem csak a nagyon edes illatok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene