Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Enne, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2018

Illatösszetevők: pézsma, akác, liliom, vetiver, vizes jegyek

Avon Perceive Soul új!
Ár: 2200 Ft + ajándék , Eladó: Kittus89
Állapot: Új, kipróbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként előre utalás után, vagy foxpost
Ár: 2500,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
szszabina27

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Erős és tartós illat, ez eléggé bevált nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Erős és tartós illat, ez eléggé bevált nekem!

Mia0602

2019. augusztus 19.

Már régóta vágytam rá, a katalógusminta alapján szerettem bele. Tavasszal meg is szereztem. Most elővettem újra, de nekem nem kompatibilis a nyárral. Hiába a vizes jegyek, nekem van valami szúrós, kellemetlenség az elején ami elég sokáig tart (talán a böjtfű). Persze a szívillatban ott a magnólia! Majd ősszel újra előveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

p.monicica

2019. április 22.

Nagyon tetszik az illata, de egy picit lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 22.

Nagyon tetszik az illata, de egy picit lehetne tartósabb.

Renus

2019. március 7.

Tartós, és nagyon jó illata van.
Friss, virágos, tavaszi hangulatot varázsol amint magamra fújom.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Tartós, és nagyon jó illata van.
Friss, virágos, tavaszi hangulatot varázsol amint magamra fújom.
5 csillag.

Csicsi2017

2019. március 3.

Erős illatú, tartós, körbeleng az illat... de nekem nagyon liliomos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Erős illatú, tartós, körbeleng az illat... de nekem nagyon liliomos.

ALettah

2018. november 19.

Az illatjegyek egész ígéretesek voltak - végre se körte, se magnólia :)) Sajnos egyértelműen a pézsma és a liliom dominál, és emiatt az egész túl erős, nekem fejfájást okoz. Kár, hogy az akác és a vizes jegyek nem egyensúlyozzák ki, így olyan, mintha az elefánt és a nyuszi lipinkázni próbálna... semmi jó nem sül ki belőle. Akár még jó is lehetett volna, fantázia volt benne. Sajnos nem lett jó.
Csak illatmintát próbáltam, és elég is belőle annyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Csak illatmintát próbáltam, és elég is belőle annyi.

marysidehouse95

2018. november 12.

Instant szerelem volt a katalógusban. Élőben picit másabb az illata, de nagyon kellemes, finom.
Nyárt idéző illat, vidám hangulatba kerülök, ha viselem.
Számomra ez egy városban lófrálós/vásárolgatós parfüm, de jó lehet egy csajos mozizáshoz vagy egy közös vacsira a barátokkal. Hétköznapias illat inkább, szóval nagyobb alkalomra nem fújnám magamra.

Tartós viszonylag, de van nála tartósabb avonos parfüm is.

Nem hinném, hogy újra fogom rendelni, de örömmel fogom elhasználni, így kap egy 4-est.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Nyárt idéző illat, vidám hangulatba kerülök, ha viselem.

Tartós viszonylag, de van nála tartósabb avonos parfüm is.

Silverfang

2018. szeptember 15.

Nagyon tartós és isteni illata van. Ez a parfüm illik leginkább hozzám, egybe olvad velem. Imádom 😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Brigitt

2018. szeptember 14.

Nekem nagyon tetszik, valóban légies a vizes jegyektől, nekem még egy kis menta is érződik benne, igazából napsütéses időre való illat. Elég nagy a hatósugara, más is intenzíven érzi és én is. A liliom igen előkelő helyet foglal el az illatjegyek között, talán őt érezni a legjobban. Olyan mentás liliom illat. Finomka :-)

Up. Brutálisan tartós kb.12 óra!!! Ha valaki szereti a konkrét liliom illatot próbálja ki. Nem értem, hogy miért nem tavasszal jelent meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Moszatka

2018. szeptember 11.

Nagyon tetszik az illata, nagyon kellemes. Visszafogott,számomra hétköznapokra tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Farnesol, Geraniol, Citral

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.