Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Enne, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2018

Illatösszetevők: pézsma, akác, liliom, vetiver, vizes jegyek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

MissQuen

2024. április 24.

Abszolút kedvencem. Ma ezzel fújtam be magam. Egy vizes, akácvirágos tavaszi-nyári parfüm. Igazi pézsma virágos illat. Különleges kincs, amit alkalmasint veszek élő. Jó lenne, hogyha visszekerülne az Avon katalógusokba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 24.

Jasminum

2023. december 3.

Enyhe, tavaszias, friss virágillat. Ideális választás lehet abban az esetben, ha valaki a nagyon diszkrét illatokat kedveli. Bár véleményem szerint olyannyira légiesre sikeredett, hogy egy parfümdezodor ár-érték aránya sokkal kedvezőbben illeszkedik a mindennapokhoz. Egyébként egy teljesen jelentéktelen, minden karakteres hatást nélkülöző illatszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 3.

CandyShimmer

2021. július 27.

Ez konkrétan férfi illat. Tartós és könnyed de inkább pasis

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

Ez konkrétan férfi illat. Tartós és könnyed de inkább pasis

borbasemese

2021. május 8.

Olyan régóta szemezgettem evvel a parfümmel, nagyon tetszett az üvege meg a neve is (Soul) hogy végül úgy döntöttem, egy kis ampullában először ki kell próbálnom, és annyira megtetszett! 💙 Most már csak alig várom, hogy megérkezzen hozzám normál méretben is. Kérlek Avon soha ne vond ki a forgalomból!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

Blackxentric

2020. február 29.

Nagyon kellemes tavaszi illata van. Szívesen viselném, de mivel tíz perc után eltűnik rólam így nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

platinakuka

2019. december 2.

Szúrós szappanillat lett rajtam, az illatjegyek alapján egészen másra gondoltam.
Ha nagyon figyelem, akkor igen, ott a liliom, talán az akác, de az összkép nem fogott meg.
Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

Tartóssága közepes.

Mia0602

2019. november 24.

Augusztus
Már régóta vágytam rá, a katalógusminta alapján szerettem bele. Tavasszal meg is szereztem. Most elővettem újra, de nekem nem kompatibilis a nyárral. Hiába a vizes jegyek, nekem van valami szúrós, kellemetlenség az elején ami elég sokáig tart (talán a böjtfű). Persze a szívillatban ott a magnólia! Majd ősszel újra előveszem.

November
Ez az évszak sem az övé, úgy tűnik hogy csak tavasszal fogom szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

Augusztus

November
Ez az évszak sem az övé, úgy tűnik hogy csak tavasszal fogom szeretni.

szszabina27

2019. szeptember 7.

Erős és tartós illat, ez eléggé bevált nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Erős és tartós illat, ez eléggé bevált nekem!

p.monicica

2019. április 22.

Nagyon tetszik az illata, de egy picit lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 22.

Nagyon tetszik az illata, de egy picit lehetne tartósabb.

Renus

2019. március 7.

Tartós, és nagyon jó illata van.
Friss, virágos, tavaszi hangulatot varázsol amint magamra fújom.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Tartós, és nagyon jó illata van.
Friss, virágos, tavaszi hangulatot varázsol amint magamra fújom.
5 csillag.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Farnesol, Geraniol, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.