Avon

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. december 13.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Természetes olajokkal ápol. Míg az avokádó- és kókuszolaj segít puhává tenni, addig a gyümölcsenzim réteg láthatóan simábbá teszi az ajkakat.

24 gyönyörű árnyalatban

Avon Rúzsok
Ár: 1000 Ft/8 db , Eladó: Adrienna
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
Jeanette88

2017. november 15.

A peach peck árnyalatot imádom, sajnálom, hogy már nem gyártják! Kevés rúzsra mondom ezt.
Nem az a túl tartós, de csodás színt és érzetet ad. Nem szárít, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Nem az a túl tartós, de csodás színt és érzetet ad. Nem szárít, szeretem.

Bradshaw

2017. október 17.

Ő az én szerelmem. És már nincs. :( Imádtam az illatát. Nekem enyhén kókuszos volt talán. A tökéletes szín, ami én vagyok! caressing coral szépen hidratált, én szárítást nem tapasztaltam nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Blackxentric

2016. november 4.

Caressing coral árnyalatban van meg nekem, ami egy nagyon szép korall szín. Krémes a rúzs, könnyű szépen felvinni, de nem túl tartós. A számat önmagában kissé szárítja, de aláhidratálással megelőzhető a dolog. A csomagolása pedig számomra pazar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

dandelion

2016. április 26.

Krémes ajakrúzs, ami kicsit sajnos szárít, viszont a színei nagyon szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Krémes ajakrúzs, ami kicsit sajnos szárít, viszont a színei nagyon szépek.

szaadri

2016. március 20.

Egy csillámos nude árnyalatom van. a csillámokat szó szerint kell érteni, meg lehetne számolni őket benne. A szín nagyon szép, de nem tartós, fél órát ha kibír, csak a ráncokban összegyűlt trutyi marad meg. Nem tudom, hogyan lehetne hordhatóvá tenni, szerintem kb sehogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

nona1975

2015. december 8.

Egy rózsaszines árnyalatú van meg,jó krémes állagú,szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

Egy rózsaszines árnyalatú van meg,jó krémes állagú,szeretem.

aniita

2015. november 24.

Nem a legtartósabb rúzs, viszont szép pigmentált, és nem is szárítja az ajkaimat. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Cataleya

2015. október 4.

Nem rossz,nem rossz, de volt már jobb rúzsom is. Finom illata van és a színe is pigmentált de elég hamar lejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 4.

Ella

2015. július 4.

Nekem a Racy Raspberry van meg, nagyon szeretem. Igazi őszi lila, de vállalható hétköznapokra is. :) Finom illatú, hidratál és nekem kibír 1,5 órát is. Nem csúszkál, pedig sötét szín. A Coy Copper van még meg, de az csillámos és nekem a színe sem igazán jött be, emiatt egy használat után bekerült az eladó holmik közé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

SaraH213

2015. június 1.

Nekem valami nagyon sötét lilában van és utálom. Első rúzsom amire azt tudom mondani hogy borzalmas...be se fedi rendesen a szájamat, majd összevissza mászik undorító lesz 1 órán belül...még jó hogy ajándékba kaptam. (világosabb színeknél eltudom képzelni hogy valamennyire működik)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Lanolin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lauryl PCA, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Phytol eo I i

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.