Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Relaxáló és bőrsimító Bali Botanica termékcsalád testradírja frangipanival és citromfűvel

A gazdagon habzó testradír segít az elhalt hámsejtek eltávolításában és simábbá varázsolja a bőrt, hidratált és friss érzést kölcsönözve a testnek.

Csermely

2015. május 18.

Szépen fölfrissíti a bőrömet, de nekem mindig mosószerre emlékeztet a szaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Szépen fölfrissíti a bőrömet, de nekem mindig mosószerre emlékeztet a szaga.

évy

2014. május 31.

Kíméletesen radíroz finom az illata selymes puha lesz a bőr utána!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Kíméletesen radíroz finom az illata selymes puha lesz a bőr utána!

agi.greendaygirl

2013. augusztus 11.

nem egy erős radír, nincs sok szemcséje. találóbb név lenne mondjuk a radírozó tusfürdő.
Annak ellenére, hogy gyengéden radíroz, tényleg nagyon selymes és puha, hidratált bőrt eredményez. Nagyon finom illata van, ez egy ideig megmarad a bőrön is. A csomagolása nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

csikosmatyas

2013. augusztus 4.

Avon termékek közül szinte kizárólag a Planet Spat veszem meg (+1 anew arckrém), szerintem az egyetlen minőségi terméksorozatuk. A bőrradírjukat általában napozás előtt használom, sűrű krémes habja van, jól radíroz, az illata nagyon kellemes, bár elég erőteljes, egy gyengébb kölnit simán lepipál. Az új kék-arany csomagolása nekem kimondottan tetszik, jobban megragadja a vízparti hangulatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Szaszmancs

2013. július 31.

Nem annyira jó, mint vártam. Túlságosan híg és kevés szemcse van benne, így a radírozó hatása elég gyenge, legalábbis én az erősebb radírokat jobban szeretem. Sajnos az illat sem olyan jó,mint vártam. Nagy baj nincs vele, elhasználgatom, de még egyszer nem kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

shara88

2013. július 24.

Fehér, krém állagú, finom apró szemcsés radirózűrészecskékkel, amikr nem sértően tisztítják le a bőrt az elhalt hámsejtekről. Nagyon kellemes a használata és a tapintása, viszont az illata nem tetszik annyira, mint az arcmaszkké. Nagyon kellemes selymes bőrt kölcsönöz, csak úgy siklik az ember(em) keze ha hozzáér :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

agiv

2013. július 19.

Finom illata van,tökéletesen tisztít,krémes, a radírozó szemcsékből lehetne egy kicsit több benne,de így is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

Feketepárduc

2013. július 11.

Kellemes illat, finom állag. Szemcséi aprók, a krémes jellege miatt csak diszkréten radíroz. Én szeretem, ha egy kicsit több és nagyobb szemcsék figyelnek egy testradírban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

mariann33

2013. július 11.

Lágy,selymes textúrájú,nagyon könnyű a használata.Pont olyan selymes hatást is eredményez.Iszonyat friss,tiszta illatot hagyva maga után,amit jó darabig lehet érezni.Puha,finom tapintású lett a bőröm,és még egy radír után sem éreztem ennyire "tisztaság" érzést.Talán mert más radírok kissé szárítanak,és testápolózok utánuk,ami mégiscsak egy réteg anyag lesz a bőrön,de ezután nem kellett,abszolút nem szárít-engem legalábbis.Nagyon-nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.