Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: bigsista, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló és regeneráló rituálét mediterrán olívaolajjal

Hatékonyan hidratál, gyorsan beszívódik és segít rugalmasabb, ragyogóbb és revitalizált külsőt és érzést nyújtani a bőrnek.

kovacsrekaa

2021. április 11.

Uristen. Hogy en mennyire gyulolom ezt az olajat! Ez eletem masodik olaja, az elso egy Essence olaj volt azzal gondom nem volt. Ez a cucc szornyu! A szaga szuros, csipi az orrom. 1-2 csepp eleg az arcomra ami utana orakig tocsog az olajtol. Ezen az aron egy uveg oliva olaj is olcsobb.. Nem mellesleg erzekeny lesz tole az arcom, csipi. Hallom ahogy az arcborom kiabal : mosd le te szerencsetlen, megfulladok! Nalam abszolut kuka kategoria

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Jelizz

2021. február 20.

Akciosan vettem meg. Mar muszaj volt valami arcolajat vegyek mert az arcszerum es a krem nem sokat segitett. Jo az illata fuves-friss. Este szoktam hasznalni hogy legyen ideje be szivodnni (nagyon keveset hasznalok,sokaig eleg lesz) Nem szivodikbe hamar, es bar puha lesz tolevaz arcom es sima , nem nyujtja a maximumot :( De megerte ki probalnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

BongoOrsi

2021. február 11.

Már sokadik üvegcsével használom el ezt az arc olajat, az esti arcápolási rutinom szerves részeként. Azelőtt hogy elkezdtem használni hallani sem akartam arról hogy én olajat kenjek az amúgy is könnyen zsírosodó arcbőrömre. Nagyon könnyed állagú kellemes illatú, nem kell belőle csak 4-5 csepp, nem lesz tőle zsíros a bőröm, reggel friss üde arccal ébredek, illetve nekem ha gyulladt pattanás van az arcomon azt is szépen le szokta húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

lois

2020. január 20.

Megrendeltem, mert télen nagyon szárad a bőröm és gondoltam kényeztetem valami újdonsággal.
Az esti arcápolási rutinomban szoktam használni, kellemes érzetet ad a bőrön, nem marad egy olajtócsa utána az arcomon, mert hamar beszívódik, azonban nem tapasztaltam nagy különbséget ez az olaj és egy egyszerű hidratáló krém között, ha nagyon száraz a bőröd, akkor nem tesz csodát.
Aminek örvendek, hogy nem pattanásosodtam ki tőle, ami sok más arcolaj használata után nagy előszeretettel mindig jelentkezett, de ennél a kis kencénél nem.
Az illata kicsit erős olívás, ami nem feltétlenül a kellemes kategória nálam, de nem is zavar.
Ami azonban zavar, az a pipettás kiszerelés! Lehet, hogy ez valakinek egyszerűbbé teszi a használatát, de én folyton figyelem, nehogy valahova lecsöppenjen az olaj, szóval inkább kényelmetlennek találom. Ezért levonok egy csillagot, meg még azért is, mert nem egy csodaszer és száraz bőrre szerintem akadnak jobb kencék is. Azonban nem bánom, hogy megvettem, örömmel elhasználom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Afra

2020. január 3.

Ez a kis arcápoló,valóban egy csoda...Extra száraz bőröm nagyon jól hidratálja.Használatát követően,hosszú ideig puha,selymes marad az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 3.

nemesmoni90

2019. október 16.

Megrendeltem hátha ő lesz a csodaszer de sajnos nem igazán az lett...
Érzésre puha lesz az arcom tőle de ellenére néha úgy viszket hogy le kell hogy azonnal mossam...
Illata kellemes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Megrendeltem hátha ő lesz a csodaszer de sajnos nem igazán az lett...
Illata kellemes

Kingucii

2019. szeptember 22.

Akciósan rendeltem meg születésnapomra.
Arcolajat már régóta ki szeretnék próbálni, de drágállom a tizenakárhányezer forintért lévőket.
Kicsit félve ugyan, de kipróbáltam, pedig már több Avonos termékkel befürödtem.
Este használom többnyire, valamikor önmagában, valamikor pedig az éjszakai krémembe cseppentek 1-2 cseppet, és úgy oszlatom el a bőrömön.(Egyébként a Vichy Aqualia Thermal-t használom)
Arcomon, nyakamon, dekoltázsomon.
Kell neki kb 15-20 perc, hogy normálisan beszívódjon, de engem ez nem zavar.
Illata nagyon kellemes, nyugtató.
Pihepuha lesz a bőröm tőle, ami reggel is puha,hidratált.
Alapozó alá csak 1x használtam, de simán tudtam alapozni tőle, nem rontott az összképen. (bár így még próbálgatom)
Amit ígér, azt tökéletesen hozza is. (eddig)
Ha bejön, biztos, hogy újravásárolom. Megelőlegezem neki az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Akciósan rendeltem meg születésnapomra.
Kicsit félve ugyan, de kipróbáltam, pedig már több Avonos termékkel befürödtem.
Arcomon, nyakamon, dekoltázsomon.
Kell neki kb 15-20 perc, hogy normálisan beszívódjon, de engem ez nem zavar.
Illata nagyon kellemes, nyugtató.
Pihepuha lesz a bőröm tőle, ami reggel is puha,hidratált.
Amit ígér, azt tökéletesen hozza is. (eddig)
Ha bejön, biztos, hogy újravásárolom. Megelőlegezem neki az 5*-ot.

Avokadobanana

2019. április 10.

Nagyon szeretem, főleg a téli hideg időben nagyon jól táplálja az arcbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Nagyon szeretem, főleg a téli hideg időben nagyon jól táplálja az arcbőröm.

vixy07

2019. március 12.

Nem egy csoda elixír, semmi extrát nem tapasztaltam tőle. Egész gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Szilvia1144

2018. december 4.

Nagyon viszketett tőle az arcbőröm, nem is kapott levegőt. Bár az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol