Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2019. február 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ragyogást, frissességet ad a fáradt, fakó bőrnek, így az eredmény fiatalos, rugalmas bőr. Oud olajnak és az ámbrakivonatnak köszönhetően a bőr ragyogóbb külsejű akár már 1 használat után.

400 Ft - Avon Planet Spa Radiant Gold Ragyogást Kölcsönző Fátyol maszk
Ár: 400 , Eladó: Micoka
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, XVI. Rákosszentmihály, fizetés: Személyes átvétel Bp. XVI. Rózsa utcánál lakcímen / XI. Hunyadi János út munkahelyen munkaidőben (7-15 óra között). Posta külön megbeszélés alapján.
macooka

2020. február 13.

Nem vagyok oda ezért a maszkért, sem az összetevőkért, sem a hatásért. Kiábrándító, hogy a fő hidratáló összetevő a glycerin, a sodium hyaluronate pedig a lista legvégén kullog úgy, hogy még a parfüm is megelőzi. Apropó parfüm: emellett az összetevő mellett még 4(!!) illatanyagot tartalmaz a maszk, ami nagyon irritáló hatású lehet a bőrnek. Mindenesetre feltettem, az feltűnt, hogy a kivágások egész rossz helyen vannak, mivel a szememet folyamatosan irritálta a kivágás sarka. Hatása átlagos, kissé puha lett utána a bőröm, de hogy ragyogott volna, az túlzás. Ami tetszett, hogy nem csöpögött a maszk az anyagtól, amikor levettem akkor a maradékot is szépen be tudtam masszírozni, de ez sajnos ennyi. Erősen túláratott termék, a Balea maszkok fele ennyiért sokkal jobban teljesítenek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Gabria

2019. október 2.

3 az 1-ben csomagot vettem, járt hozzá egy parfüm, kézkrém és ez a kis maszkocska. Felraktam, ugyan kevesebb ideig hagytam rajta, mint kellett volna, de ennek ellenére is tetszett a hatása. Egy picit puhább lett tőle az arcom és tényleg semmi extra érzés, de határozottan jobb lett, mint volt. Mondjuk nincs olyan rengeteg tapasztalatom maszkokkal még, de nekem tetszett. Legalább valami kis változást azért érzékeltem és pozitív irányba! :D Mivel olyan átlagosnak mondanám, ezért adok rá 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Bogcsikabogcsi

2019. augusztus 10.

Nagyon ragad használat után. Sok rajta a termék de semmi extra. Nekem nem jött be...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

zonga

2019. március 31.

Háromszor elég volt egy tasak, de kétszer mindenképp. Nem volt rossz, de semmi extra érzést nem éreztem. Könnyű használni, utána jó simának, puhának éreztem a bőröm, de azért ez nem egy nagyon tartós hatás. Kis krémezést azért elbírt utána az arcom. Pozitívuma, hogy jó az állaga: kellően át van itatva anyaggal a maszk, de nem csöpög, nem ragad. Irritációt sem okozott, nem csípett. Lehet, hogy fogok még venni belőle, de semmi extra. Akciósan megéri, de sokkal jobb maszkok is vannak ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 31.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate