Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: o.erika25, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kellemes, élénkítő és tartós illat. Nem hagy foltot. A jázmin és a vanília illoolajainak elegye kellemesen megnyugtatja az érzékeit.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 14.

Nem szoktam testpermeteket hasznalni,de ennek az illata nagyon tetszik.Imadom a jazmin illatat, de igazsag szerint ezt sem magamra,hanem idonkent a parnamra fujom,es elvezem,ahogy csodalatosan ellazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 14.

alphecca

2019. május 14.

Nagy finom jázmin illatú és testpermethez képest, egész sokáig érezni az illatát a ruhán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

Shinatome

2019. április 13.

Túl erős, tömény ennek ellenére viszont nem elég tartós. Nem kifejezetten a mindennapok illata, inkább kiöltözős eseményeken tudom elképzelni a használatát. Aki szereti a jázmin illatot, annak az ára miatt is megér egy próbát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Stellacska6969

2018. augusztus 6.

Többször vettem újra, nagyon imádom az illatát. Tenyleg nyugtató hatású vagyis egyáltalán nem irritálja az orromat. Szerintem nagyon különleges illat, csak azt sajnálom hogy kb egy óra után elillan.. amúgy nagyszerű 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

spavanilly

2018. június 21.

Úgy kb. 10 éve már használtam, a fürdőelixírjével együtt...de annyira besokalltam az illatától, hogy ezidáig nem is vettem újra.

/Hogy mégis újra használok egyet, annak az az oka, hogy engedve a kísértésnek, szert tettem pár hónapja a " Sleep Serenity", szintén Planet Spa- s levendulás illatpermetre...aminek olyan szinten nem kedvelem az illatát, amennyire tartós- szóval nagyon/

Csekély ára, és a Spa- tesó tartósság- tapasztalata miatt tehát nálam landolt, mint multifunkcionális termék.
Kipróbáltam:
- Ágyneműre
- Ruhára
- Hajra... tudom, az alcohol denat., de a legtöbb hajparfümben is benne van és csak ritkán használom, inkább megmosom:)
Valóban nem hagyott foltot eddig az általam befújt dolgokon.

Bőrön kifújáskor nekem csípő érzést okoz, de ez hamar elmúlik, és marad a testpermetekhez képest tartós, kellemesen édes, finom illat.
Nagyon sok használatra elég.

Nem csodaszer, de kihasználhatósága és ár- érték aránya miatt tőlem 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

Kipróbáltam:
- Ágyneműre
- Ruhára
Valóban nem hagyott foltot eddig az általam befújt dolgokon.

Nagyon sok használatra elég.

Mesike91

2018. június 21.

Egy ilyet tartok a melóban, ha melegem van, vagy kell egy kis illat, akkor fújkálok a többiek örömére. :D Jó, de nem az én illatom. Ahhoz képest, hogy csak permet, sokáig érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Dea

2018. február 24.

Update: Számomra kellemes,édes virágos illata van, tartósságáról nem annyira tudok nyilatkozni, szeretem az illatát, de biztos nem venném meg még egyszer, mert mire el fog fogyni, biztos, hogy rosszul leszek az illatától,de egyszer belefér :D

Annyira örülök, hogy megvettem, hihetetlen finom, tartós illat, kár, hogy alig lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

lois

2018. február 2.

Nagyon kellemes nyári illat, mindig a táborra fog emlékeztetni, ahol végig ezt használtam. Tartós és jázminos, nem műillat. Újravenném, de ritkán van a katalógusban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Dayanara

2017. december 27.

Szerintem ez kétszer van feltöltve, nekem legalábbis a másikat adta ki, mikor rákerestem (most egy másikat kerestem, azért láttam meg ezt is véletlenül):

Érdekes ez a testpermet, nem is tudom, hogy állok vele...
Pár napja hidegebb volt, akkor a pulcsimra fújtam nagyrészt, kellemes vaníliás illatú volt úgy. (Most, hogy felraktam az összetevőket látom is benne a vaníliát. :) ) Ruhán számomra inkább finom vaníliás illatú, tartós, nem túl erős, édes, de csak pont kellemesen. Meg is lepődtem, hogy nem túl édes nekem és tetszik.
Most viszont rendesen testpermetként használtam, fújtam a nyakamra, a mellkasomnál a felsőmre, de csak átlagos mennyiséget, amennyit kb. minden ilyesmiből szoktam. Eleinte picit alkoholos volt, de az gyorsan elillant, nem ügy. Az elején még az üde jázmin is érezhető volt, aztán előjött a vanília, majd csak valami vaníliás rész maradt. De kicsit furcsa így, mert bőrre fújva nem mondanám tartósnak, akármit csinálok, alig érzem, pedig kb. az előbb fújtam magamra. Ugyanakkor néha megcsap a vanília, de valahogy nem olyan finom, mint a felsőmre fújva, ez így sokkal édesebb, töményebb, fullasztóbb számomra. Pár pillanatra még a fejem is megfájdult tőle enyhén és nagyon fullasztó (igazából kicsit már émelyítő) volt.
Lehet még kísérletezek majd vele így, de szerintem megmarad őszre-télre (főleg télre), és csak a felsőmre fogom fújni, vagy sálra, ilyesmikre. Esetleg a párnámra egy keveset lefekvés előtt és hasonlók, vagy a hajamra is egy keveset néha. De nekem testpermetként bőrre nem nagyon vált be azt hiszem. De azért nem olyan nagyon fullasztóan édes, mint mondjuk egy kölni vagy hasonló, szóval legalább el tudom használni, igaz leginkább csak felsőre fújva. De legalább sokáig tart majd. :D
Sajnos ilyen felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban (de amúgy nem rossz, anyukámnak is tetszett a vaníliás illata, és olcsó is sokszor). Aki szereti az édes illatokat, annak tudom ajánlani (én csak most kezdek nyitni feléjük kicsit inkább, de nem az én világom szerintem). Olyan 3,5-4 csillagra értékelném, nem tudom, előtte próbáltam a tejes-mézes testpermetet, az sokkal finomabb és tartósabb volt és finom, nem fullasztó. Mivel az is hasonló kicsit és sokkal jobb, ezért ez most csak 3 csillagot kap. De ettől függetlenül tudom ajánlani, akciósan mindenképp érdemes vele tenni egy próbát, csak én most soknak érezném a 4 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Érdekes ez a testpermet, nem is tudom, hogy állok vele...

dorcus89

2017. december 10.

Legtartósabb avonos testpermet. Én nyáron és télen is bírom az illatát, tény hogy nem egy könnyed kis illat, szinte parfüm szerű, de én nagyon szeretem.
Többet is vásároltam és nem tudom megunni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Többet is vásároltam és nem tudom megunni :)

Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract