Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2019. február 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Revitalizáló fátyolmaszk argánolajjal regenerálja és táplálja a bőrt, energizált érzetet kölcsönöz.

Viki9727

2019. május 3.

Kétszer tudtam használni, nagyon nedves, csöpögött belőle a cucc. Nagyon jó az illata, kellemes, könnyen felrakható. Kicsit ragadt utána az arcom, de másnapra nagyon puha lett. Akciósan megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Padli

2019. április 17.

Én kétszer tudtam használni a maszkot, nem spórolták ki az anyagot. :) Puha, hidratált lesz tőle a bőröm. Nekem jó volt a méret, pedig féltem, hogy nagy lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

zonga

2019. március 31.

A 3 közül (olívás, ill. a lila közül) kétségkívül ez a legjobb, a 3 közül nekem ez vált be a leginkább. Újra fogom venni, ha akciós lesz, de azért nem egy pótolhatatlan darab. Szépen hidratált, jó puha, selymes lett a bőröm használat után, de ez nem egy nagyon tartós hatás. Az állaga nekem pont megfelelő, könnyű felrakni, jó a méret, pont jó az anyagmennyiség: kellően át van a maszk itatva, de nem ragad, nem csöpög. Egyébként 2-szer simán lehet használni, de akár háromszor is. Akciósan érdemes beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.