Avon

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cnita, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-chypre illatkategória.

Fejillat: feketeribizli, gránátalma, grapefruit

Szívillat: örökzöld liliomfa, gardénia, jázmin

Alapillat: szantálfa, pacsuli, praliné

Avon Premiere Luxe EDP 30 ml
Ár: 2000 , Eladó: runixo
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Fót, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után posta
Ár: 800 Ft , Eladó: mkdorina
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost
Bonnieoo7

2019. július 23.

Ma vettem egy 50 ml-es és 10 ml-es táskabarát verzióját. Az oud és közte vacilláltam, de ő győzött, mert sokkal intenzívebb volt. Szerencsére a tanácsadó nagyon jófej volt, kivárta velem a fél órát, pedig már megvettem és betettem a táskámba az oud változatot. Aztán fél óra elteltével kicseréltük erre a sima verzióra. Most imádom, nekem Nina Ricci masnis talán Ricci Ricci illata, csak attól fáj a fejem és 10-15 perc múlva nem érezni. Szerintem nagyon ízléses illat, nem is gondolná az ember, hogy Avon. A pici mintám is finom volt, de nem ennyire meggyőző. Most bizakodva nézek a jövőbe, s remélem, hogy a Premierrel kicsit tartósabb lesz a viszonyunk! 😁👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

dora623

2019. július 10.

Évek óta csak ezt a parfümöt használom. Mást el sem tudnék képzelni magamon. Illata szuper tartós.
Üvegben és illatleírás alapján tényleg idősebb hölgyeknek ajánlanám, magamon mégis tetszik és másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Lory

2019. június 3.

A Gardénia és a jázmin érződik legjobban az én bőrömön belőle.Az összetevők alapján egy gyümölcsösebb,frissebb indításra számítottam de nem az lett,amolyan "élesen" virágos mindvégig.Nem teljesen az én illatvilágom de a saját kategóriájában nem rossz illat,nekem olyan állásinterjús :))
Elegánsabb szetthez tudom elképzelni,nem farmerhez való parfüm szerintem.Nem lesz a kedvencem,bárt sokan dicsérték rajtam.Úgy gondolom ebben a kategóriában is kell,hogy üljön egy üveg a polcomon,amiért néha érte nyúlhatok ha olyan kedvem van vagy olyan szettet viselek,amihez illik.Tartós,szinte nap végéig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Alaya

2019. május 26.

Nem sok a avonos illatom van, de ezt is többször megvásároltam már. Kicsit erőteljes illat, főleg télen szoktam használni. Abszolút egyetértek az egyik kommentelővel: valóban egy elegáns illat. Egyébként egy édes, tartós parfümről van szó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

bogi7867

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 25.

17 éves fejjel vakon választottam egy pici mintát, és pont ez jutott hozzám.
60+ hölgyeknek ajánlom, mivel szerintem iszonyatosan öreges illata van, és zavaró magamon. Valamiért nagyon emlékeztet kiskoromból egy illaltra, mégpedig arra amit a nagymamám réges-régi fényképei és tárgyai nézegetése közben éreztem. Egyébként tartóssága kifogásolhatatlan, zuhanyzás után is éreztem magamon, sőt, reggel még a hajamon is, pedig oda nem is csepegtettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

17 éves fejjel vakon választottam egy pici mintát, és pont ez jutott hozzám.

kerierus

2018. szeptember 5.

elegáns illatú,hétköznap nem tudnám magamon elképzelni, de ha színházba megyünk mindíg ezt használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

fayless

2018. szeptember 5.

30 éves fejemmel vettem meg, mondván, hogy már ideje lenne egy érettebb parfümöt használni. Na de ennyire? :D Egy nyugdíj mellett dolgozó mammeren tudnám elképzelni, mert tényleg erős benne a pacsuli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

ancsur88

2018. május 27.

Mindig visszatérek hozzá :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Mindig visszatérek hozzá :)

Kyra72

2018. április 9.

Nem akartam elhinni, hogy ez tényleg egy Avon termék. Annyira szuper, hogy elmondanin em tudom! A tartóssága is kiváló, hogy az illatáról már ne is beszéljek! Elegáns, de nem nyanyás, szerintem jó sokszor veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 9.

MissNothing

2018. február 27.

Igazából az oud verziót rendeltem meg, de valamiért ezt kaptam, de nem bántam meg. Picit eléggé nőies vonalon van, és ez alatt azt értem, hogy leginkább kiöltözött alkalmakra tudom elképzelni, bár néha fel tudja dobni a hétköznapjaimat is, ad egy pici hangsúlyt a szürkeségnek. Nem egy rossz cucc, és eléggé tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.