Avon

Ár:   2699 Ft és 5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cnita, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2020. július 27.

Ár:   2699 Ft és 5799 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-chypre

Fejjegyek: feketeribizli, gránátalma, grapefruit

Szívjegye: örökzöld liliomfa, gardénia, jázmin

Alapjegyet: szantálfa, pacsuli, praliné

Ár: 650+posta , Eladó: BTimi81
Állapot: néhányszor próbált miniparfüm (10/9), Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
2800 Ft ÚJ Avon Premiere Luxe EDP
Ár: 2800 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

CandyShimmer

2021. július 27.

Ez egy erős, nagyasszonyos illat. Erős, feltűnő de elegáns, tartós. Nem hétköznapra való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Vassait

2021. június 7.

Fűszeres, édes, elegáns illat, rajtam nagyon tartós. Ez a kedvenc Avon parfümöm. Többször újra vettem már, szerintem nem nyanyás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

Akvamarin42

2020. december 20.

Én a rokonaimtól kaptam ajándékba (szerintem nekik sem tetszett ezért ideadták hátha nekem bejön). Hát ez szerintem is egy rossz kölni illat. Mint a húsvéti locsolókölni elegáns változatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

melindazsofia

2020. augusztus 9.

A fejjegy gyümölcsös, leszàradàsa engem az Infinite momentre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

A fejjegy gyümölcsös, leszàradàsa engem az Infinite momentre emlékeztet.

Jasminum

2020. január 29.

Hűvös, elegáns szantálfás - citrusos gardénia illat minden évszakra és alkalomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

AvonCica

2020. január 18.

Nekem ebből illatmintám volt. Nem. Nagyon nem. Imádom az AVON illatait, de ebben a pacsulin kívül semmi mást nem érzek. Tipikusan olyan parfüm, amit öreg nénik fújnak magukra, ha templomba mennek (no offense). 🤮🤢 Pedig olyan jól hangzott a praliné, a grapefruit...
Kap egy csillagot, mert tartós, mint a hét szentség.... Levakarni sem tudtam magamról!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Jelizz

2019. december 30.

Megint kellemesen csalodtam... szaglaszas nelkul rendeltem meg es NEM bantam meg. Elsore picit Thierry Mugler Alien-illat beutese volt, utana teljesen megvaltozott, fuszeres edes enyhe viragos beutessel, tipikus hetkoznapi elegans illat. nem tul tartos viszont par orat kibir. szerintem ujra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

fokyandi

2019. október 17.

Szantálfás - szóval rossz nem lehet számomra. Alkalmi parfümként használom. Igazi nehézbombázós női illat, nem tiniknek való az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 17.

Bonnieoo7

2019. július 23.

Ma vettem egy 50 ml-es és 10 ml-es táskabarát verzióját. Az oud és közte vacilláltam, de ő győzött, mert sokkal intenzívebb volt. Szerencsére a tanácsadó nagyon jófej volt, kivárta velem a fél órát, pedig már megvettem és betettem a táskámba az oud változatot. Aztán fél óra elteltével kicseréltük erre a sima verzióra. Most imádom, nekem Nina Ricci masnis talán Ricci Ricci illata, csak attól fáj a fejem és 10-15 perc múlva nem érezni. Szerintem nagyon ízléses illat, nem is gondolná az ember, hogy Avon. A pici mintám is finom volt, de nem ennyire meggyőző. Most bizakodva nézek a jövőbe, s remélem, hogy a Premierrel kicsit tartósabb lesz a viszonyunk! 😁👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

dora623

2019. július 10.

Évek óta csak ezt a parfümöt használom. Mást el sem tudnék képzelni magamon. Illata szuper tartós.
Üvegben és illatleírás alapján tényleg idősebb hölgyeknek ajánlanám, magamon mégis tetszik és másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.