Avon

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cnita, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-chypre illatkategória.

Fejillat: feketeribizli, gránátalma, grapefruit

Szívillat: örökzöld liliomfa, gardénia, jázmin

Alapillat: szantálfa, pacsuli, praliné

Avon Premiere Luxe EDP 50 ml
Ár: 3300 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ZiMe
Állapot: új, használatlan, celofáncsomagolásos dobozban, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges
Avon Premiere Luxe EDP parfüm - 30 ml
Ár: 2.400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (eredeti dobozában, bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Jasminum

2020. január 29.

Hűvös, elegáns szantálfás - citrusos gardénia illat minden évszakra és alkalomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

AvonCica

2020. január 18.

Nekem ebből illatmintám volt. Nem. Nagyon nem. Imádom az AVON illatait, de ebben a pacsulin kívül semmi mást nem érzek. Tipikusan olyan parfüm, amit öreg nénik fújnak magukra, ha templomba mennek (no offense). 🤮🤢 Pedig olyan jól hangzott a praliné, a grapefruit...
Kap egy csillagot, mert tartós, mint a hét szentség.... Levakarni sem tudtam magamról!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Jelizz

2019. december 30.

Megint kellemesen csalodtam... szaglaszas nelkul rendeltem meg es NEM bantam meg. Elsore picit Thierry Mugler Alien-illat beutese volt, utana teljesen megvaltozott, fuszeres edes enyhe viragos beutessel, tipikus hetkoznapi elegans illat. nem tul tartos viszont par orat kibir. szerintem ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

fokyandi

2019. október 17.

Szantálfás - szóval rossz nem lehet számomra. Alkalmi parfümként használom. Igazi nehézbombázós női illat, nem tiniknek való az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 17.

Bonnieoo7

2019. július 23.

Ma vettem egy 50 ml-es és 10 ml-es táskabarát verzióját. Az oud és közte vacilláltam, de ő győzött, mert sokkal intenzívebb volt. Szerencsére a tanácsadó nagyon jófej volt, kivárta velem a fél órát, pedig már megvettem és betettem a táskámba az oud változatot. Aztán fél óra elteltével kicseréltük erre a sima verzióra. Most imádom, nekem Nina Ricci masnis talán Ricci Ricci illata, csak attól fáj a fejem és 10-15 perc múlva nem érezni. Szerintem nagyon ízléses illat, nem is gondolná az ember, hogy Avon. A pici mintám is finom volt, de nem ennyire meggyőző. Most bizakodva nézek a jövőbe, s remélem, hogy a Premierrel kicsit tartósabb lesz a viszonyunk! 😁👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

dora623

2019. július 10.

Évek óta csak ezt a parfümöt használom. Mást el sem tudnék képzelni magamon. Illata szuper tartós.
Üvegben és illatleírás alapján tényleg idősebb hölgyeknek ajánlanám, magamon mégis tetszik és másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Lory

2019. június 3.

A Gardénia és a jázmin érződik legjobban az én bőrömön belőle.Az összetevők alapján egy gyümölcsösebb,frissebb indításra számítottam de nem az lett,amolyan "élesen" virágos mindvégig.Nem teljesen az én illatvilágom de a saját kategóriájában nem rossz illat,nekem olyan állásinterjús :))
Elegánsabb szetthez tudom elképzelni,nem farmerhez való parfüm szerintem.Nem lesz a kedvencem,bárt sokan dicsérték rajtam.Úgy gondolom ebben a kategóriában is kell,hogy üljön egy üveg a polcomon,amiért néha érte nyúlhatok ha olyan kedvem van vagy olyan szettet viselek,amihez illik.Tartós,szinte nap végéig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Alaya

2019. május 26.

Nem sok a avonos illatom van, de ezt is többször megvásároltam már. Kicsit erőteljes illat, főleg télen szoktam használni. Abszolút egyetértek az egyik kommentelővel: valóban egy elegáns illat. Egyébként egy édes, tartós parfümről van szó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

bogi7867

2018. szeptember 25.

17 éves fejjel vakon választottam egy pici mintát, és pont ez jutott hozzám.
60+ hölgyeknek ajánlom, mivel szerintem iszonyatosan öreges illata van, és zavaró magamon. Valamiért nagyon emlékeztet kiskoromból egy illaltra, mégpedig arra amit a nagymamám réges-régi fényképei és tárgyai nézegetése közben éreztem. Egyébként tartóssága kifogásolhatatlan, zuhanyzás után is éreztem magamon, sőt, reggel még a hajamon is, pedig oda nem is csepegtettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

17 éves fejjel vakon választottam egy pici mintát, és pont ez jutott hozzám.

kerierus

2018. szeptember 5.

elegáns illatú,hétköznap nem tudnám magamon elképzelni, de ha színházba megyünk mindíg ezt használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.