Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzySza, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Két dobbanás. Egyetlen pulzus. Engedd, hogy pulzusod merész illatunk ritmusára lüktessen!"

Fejillat: körtenektár, alma, citromvirág

Szívillat: jázminszirmok, fekete ibolya, gyöngyvirág

Alapillat: vanília, szantálfa, pézsma

fokyandi

2019. október 17.

Meleg, púderes, pézsmás illat. Este is érzem magamon. Nem ez életem parfümje, de szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 17.

annaramona

2019. március 29.

Tartósabb, mint amire számítottam, de óvatosan kell vele bánni, mert nagyon émelyítő, ha sokat fújok magamra.
Inkább tiniknek ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Inkább tiniknek ajánlanám.

martuska83

2019. január 18.

Egy hónapja vettem a tanácsadómtól- de szar vicc ez a név- téli illatot akartam, tetszett megvettem. Nagyon bevált, tetszik az illat, télies világ számomra, reggel befújom magam délutánig érzem magamon. Bár rájöttem az én bőröm elég jól megtartja az illatokat. Én szeretem, ha lesz még akcióban veszek még belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

berniivagyok

2019. január 11.

Hat nem is tudom.. nem igazan lopta be magat a szivembe, nem erzem tartosnak magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Fairy0124

2018. október 3.

Ma vettem, délután fújtam be magam egy fújással, még most is érzem, és nagyon finom különleges illata van. Az üveg külön tetszik. Jó választás volt :) .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Carrie

2017. december 1.

Nagyon finomságos, örülök, hogy végül megvettem! Télre igazi kedélyjavító, meleg, édes, de nem a tipikus, semmitmondó fajtából.😊 Jól sikerült illat az Avontól, nem csak tiniknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Anett093

2017. november 29.

Jó illata van és szeretem használni. :-) Páromnak is tetszik az illata mikor befújom magam vele. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

SzySza

2017. november 9.

Nekem nagyon tetszik az illata. Akciosan sikerult hozzajutnom a parjaval egyutt, plusz meg ket termek volt a csomagban, 3500 ft ert. Gondoltam ennyit meger siman. A noi isteni finom. Nekem a ferfi parfumje is tetszik, paromnak kevesbe. :) Laza, kisse tinis illat. Sajnos en parfum fuggo vagyok, igy minden kell mindig. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool