Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A tiszta szerelem esszenciája. A tavasz illata járja át a levegőt, mely új dolgok eljövetelének ígéretét sejteti. Az idő kellemes, friss zöld és virágos aromák illata száll a lenge szellővel. Szíve feltöltődik reménnyel, csodás napokra van kilátás.

adrica

2016. január 25.

Ezt nem sikerült elcsípnem, mert az Avon tanácsadónőm elbénázta a rendelésemet, és elfelejtette feladni. Hát így jártam vele. Pedig nagyon tetszett volna. Azóta sem sikerült. Az volt az utolsó lehetőség. Azóta meg nem tudom, hogy tetszene-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Sephira

2013. június 9.

Igaz már nem gyártják, de ezt jobban szerettem mint a sima Pur Blanca-t (ami nekem túl egyszerű volt, túl intenzív és túl elterjedt) vagy mint a Blush-t. Kellemes, könnyed, fiatalos, visszafogott virág illata volt de nem émelyítően, hétköznapra tudom elképzelni tavasszal és nyáron. (Az más hogy nem tartós de ez megbocsátható az ára mellett).

Update: elkezdtem használni pár hete pár alkalommal mikor bejött a meleg, gondoltam jó lesz hétköznapra a melegben (mikor a nehezebb, karakteres illataimat el kell raknom), nem lesz émelyítő. El kell ismernem kissé savanykás (gondolom a grépfrút miatt), de virágot is érzek benne (talán a liliom?). Annyira nem fűztem hozzá nagy reményeket, de meglepődésemre kellemes lett rajtam, még a barátom is dicsérte. :) (Nem udvariasságból, nem minden illatomat dicsérte meg). Jobban tetszett neki mint sok más ennél jóval drágább, márkásabb parfümöm. Én is egész megszerettem főleg miatta, de úgy látszik az időjárás és a bőr kémia elő tud hozni jó dolgokat. :)
Továbbra is egy kellemes, egyszerű, kedves, hétköznapi, tavaszi-nyári illatnak gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

jetroh

2013. április 27.

Második parfümje az Avonnak aminél tapasztalom,hogy egy régebbi utánzata.Ez anno vagy liliomos vagy a levendulás parfümjük volt.
Tűrhető kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Tűrhető kategória.

annapanni

2013. január 27.

most kaptam karácsonyra... először dühös voltam, de levegőillatosítónak remekül beválik. elég sokáig tart a függönyön a krémszerű illat. az ajándékozónak meg túró a fülébe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 27.

devcat

2013. január 27.

Akciósan vettem, a csuklómat az AVON katalógus lapján húzogatva finomnak tűnt. Mire kézhez kaptam és a kezemre fújtam már elmúlt az, hogy milyen finom illat. Annyira rossz volt, hogy visszaküldtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

GYUGBR

2012. szeptember 2.

Sokáig használtam, szerettem, de egy ido utan valahogy elmúlt a szerelem... túl tomény, túl eros "lett"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

cica01

2012. augusztus 30.

Akciósan rendeltem anélkül, hogy tudtam volna milyen az illata. Abból indultam ki, hogy a fehér változatának nagyon jó illata van, gondoltam ez is jó lesz.. Hát tévedtem, el fogom ajándékozni, mert nem tetszik az illata, párszor fújtam magamra, de nem jön be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

pink sunrise

2012. július 27.

Felét elfújtam szoba illatositóként,aztán odaadtam valakinek aki azt mondta szivesen fujdogálná magára....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

bandita

2012. július 21.

Kedves barátnőm használja, imádom rajta. Könnyű friss virágillat, kénytelen vagyok megvédeni ezt a kölnit, én először nem is gondoltam, hogy amit rajta érzek, az EZ.
Valószínűleg nem túl tartós varázslat, amit nyújt, gyakran vásárolja, mivel gyorsan fogy.
Gyors léptű, kecses mozdulatait, nagyszájú, nagyszívű őszinteségét csodásan kiemeli ez az illat, szinte látom magam előtt, amint hosszú, vörös haját hátradobva nevet és szemében fények táncolnak.
Tiszta és egyszerű illat, mint a frissen mosott ruhák üdesége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 21.

Tiszta és egyszerű illat, mint a frissen mosott ruhák üdesége.

magnes

2012. július 21.

Nagyon kölnis, olyan olcsó illat. Egyszer akciós volt, akkor vettem, de még mindig megvan a háromnegyede, valahogy nem akar fogyni. Azt hittem, majd most nyáron elfogy, de nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene