Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2019. március 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-pézsmás

Fejjegyek: olasz bergamott, körte, málna

Szívjegyek: jázmin, írisz, ibolya

Alapjegyek: pézsma, ámbra, cédrusfa

2000 Ft -új, 50 ml - Avon Pur Blanca Harmony Kölni
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni
Avon Pur Blanca Harmony parfüm eladó
Ár: 1500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

tátombák

2019. május 30.

Szintén minta nélkül vásároltam, közvetlenül a megjelenésekor, mert az illatösszetevők ígéretesnek tűntek. Szolid kis illatocska, minimális hatósugárral. Tartóssága kb egy fél munkanap, ha nagyon nyomom hozzá az orrom. Az illata légies, nagyon emlékeztet az anyaillatára, de bennem egyáltalán nem hagyott mély nyomot.
Én egy/másfél hónapnyi napi használat után tettem félre egy kicsit pihentetni. Még félig van az üvegcse, ha kimegy az orromból az illat, biztos jó lesz újra elővenni, de új üveggel nem fogok venni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

kovagabi

Korcsoport: >54
2019. március 14.

Illatminta szagolgatása nélkül megrendeltem, mert annyira tetszettek az összetevői. Szerencsére nem okozott csalódást, nagyon kellemes virágos-gyümölcsös, könnyed, üde, tavaszi illat. Most még csak a csuklómra fújtam órákkal ezelőtt, és még mindig jól érzem, úgyhogy valószínűleg elég tartós. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral