Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. április 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Pure O2 kölni megújult változata - hosszantartóbb illat, megújult csomagolás.

"Az Avon Pure for Him kölni olyan, mint a tiszta, friss levegő beszippantása! A fehérbors és a bergamott tiszta és felemelő elegye, szívillatában levegős jegyekkel és ibolyával, melyet meleg és férfias fás akkordok koronáznak meg."

Illatkategória: friss, óceános-fás

Fejillat: bergamott, mandarin, fehérbors

Szívillat: ibolya, kókuszvíz, levegőjegyek

Alapillat: cédrusfa, pacsuli, nősziromgyökér

Ár: 1.500 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, postán maradó ajánlottként

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Először ezt vettem magamnak. A férfi verziót is uniszexnek éreztem. Egy idő után viszont sok lett. A pasimon viszont szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

SAttila

2019. január 19.

Nekem nem jött be, akciósan rendeltem, pár alkalom után inkább félre raktam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Nekem nem jött be, akciósan rendeltem, pár alkalom után inkább félre raktam.

Marababa

2018. augusztus 21.

Nagyon kellemes és tartós, szerintem tavaszi-nyári illat. Magasan megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Julmi

2017. szeptember 8.

A páromnak rendeltem illatosított oldal alapján, már ott is nagyon tetszett. Nem az az émelyítő szokásosan minden orr receptort elnyomó erős avonos férfi parfüm! Kifejezettem visszafogott, kellemes, üde, könnyű nyári illat, a páromnak is tetszett és nekem is még jobban tetszik főleg az ő bőrén. Még a nap végén is érzem rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Dayanara

2017. június 6.

Imádom a régi verziót is, egyelőre még azt használom. De amint újra bejött, rögtön vettem ebből is! :) Ugyanazt tudom mondani, mint a régi változatnál. 5*

Az egyik kedvenc illatom lett! ;) Nőként kicsit félve vettem meg, de (bár ez is elég könnyed) a (régebbi) női számomra elég semmilyennek tűnt. De milyen jó döntés volt ezt megvenni! Számtalan darabot sikerült már indirekt módon eladnom :D , mert férfiaknak és nőknek is tetszik rajtam. Egyébként férfias illat, de hozzám passzol. Mindig kicsit másként viselkedik, olykor egész nap ugyanolyan, mint kifújáskor. Máskor átlép egy második szintre, de olyan is van, hogy a második szint után a nap végére kicsit "púderesebb" lesz. Mindenhogy finom amúgy.
És nagyon tartós! Egy egész napot simán kibír (bőrre fújva), és ruhákon is napokig megmarad. Nem annyira nagy a hatósugara, pl. a nap végére inkább bőrközelivé válik (már amikor, mert néha ha olyanja van, akkor olyan, mint kifújáskor ugye), de jól érezhető még akkor is.
Elég sokáig elég, nem igazán lehet "túladagolni", és az üvege is jól kézre áll. Egyszerű, de legalább könnyű levenni a kupakot és hasonlók. Nekem a csomagolás is tetszik, bár tény, elég egyszerű.
Rajtam 4évszakos, tavasszal és nyáron egyértelműen tuti befutó, bár nyáron a kánikulában gyakrabban kell fújni. Máskor én nem szoktam újra fújni, csak reggel használom. Esetleg ha van még programom, akkor délután vagy este felfrissítem, de különben a reggeli fújást is simán érezni közelről este tízkor is. Olyannyira, hogy az is érzi, akivel csak beszélgetek, tehát van köztünk egy kis távolság. Ősszel is szeretem használni, sőt még télen is akadnak napok, amikor ezt veszem elő. Télen kicsit a Mexx Ice Touchra emlékeztet a kezdés, a hideg, jeges időben, de amúgy ez picikét édesebb, teltebb (és persze tartósabb, jobb az ár-érték aránya stb.).
Rajtam szinte minden öltözékhez jó, elegánshoz és lazábbhoz is, nappalra és estére is. De inkább hétköznapokra való azért, nem alkalmakra.
Eleinte férfiasabb és hűvösebb, aztán kezd kibontakozni, előjön egyfajta óceános jegy, illetve az ibolya. De az se mondjon le róla, aki esetleg nem szereti az ibolyát, mert ez kicsit más. Nem egészen ibolyának mondanám, inkább egy kicsit édeskés, nagyon kellemes valami (ezt a részét szokták leginkább szeretni benne a nők, legalábbis úgy vettem észre, ilyenkor van rámtapadva mindenki és ilyenkor kérdezik a nevét :D). Szerencsére nem túl édes, inkább olyan ibolyás, picit sós, óceános, friss valami. De nagyon szépen egyben van, és ha éppen jó napja van, és eljutunk a végéig, akkor elképesztően finom és megnyugtató a nap végére.
Ezek után kiemelkedőnek nevezném, nem csak az Avon illatok, de a drogériás vonalon belül is.
Az édeskés-ibolyás illattól pedig nem kell megijedni, mert a kifújáskor érzett férfias vonal később is jelen van. Én egyébként függetlenül attól, hogy használom, nagyon kellemesnek találnám egy férfin is. Egyes napokon például elő sem jön az ibolyás rész, végig inkább a kifújáskor érzett férfias marad. De nagyon jól passzol egymáshoz ez a férfias rész és az enyhén édes ibolyás, ami néha egyszerre van jelen, máskor pedig rövid időre felváltva dominál valamelyik. Aztán ahogy már említettem, ott van még a nap végén érezhető kissé púderes rész is, az megint inkább valami lágyan férfias illat.
Nem tudom, máson hogyan vagy mennyire bontakozik ki, de rajtam telitalálat, még akkor is, ha nem én vagyok a célközönség. :) Azt gondolom ez egy nagyon-nagyon jól összerakott illat lett. Szeretem ha ez van rajtam, valahogy nyugodtabb, boldogabb, és gondtalanabb vagyok. Ja, a végén az a púderes illat valami bolond módon a kagylókat juttatja eszembe. Mintha porrá őrölt kagylóhéj lenne, bár annak nem igazán lehet ennyire érezhető tiszta, lágy illata. :) De tényleg jó, bőven szeretem annyira, mint a több tízezer forintos illataimat. De szerencsére ez akciósan szuper áron is van.
(Közben amikor felraktam megnéztem a leírását és hogy mi van benne. Kivételesen tényleg passzol :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Eugenol, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.