Avon

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fás- friss illatkategória.

Illatösszetevők: fehérbors, kékibolya, cédrusfa

Dayanara

2017. június 6.

Évek óta használom, az egyik kedvenc illatom lett! ;) Nőként kicsit félve vettem meg, de (bár ez is elég könnyed) a női számomra elég semmilyennek tűnt. De milyen jó döntés volt ezt megvenni! Számtalan darabot sikerült már indirekt módon eladnom :D , mert férfiaknak és nőknek is tetszik rajtam. Egyébként férfias illat, de hozzám passzol. Mindig kicsit másként viselkedik, olykor egész nap ugyanolyan, mint kifújáskor. Máskor átlép egy második szintre, de olyan is van, hogy a második szint után a nap végére kicsit "púderesebb" lesz. Mindenhogy finom amúgy.
És nagyon tartós! Egy egész napot simán kibír (bőrre fújva), és ruhákon is napokig megmarad. Nem annyira nagy a hatósugara, pl. a nap végére inkább bőrközelivé válik (már amikor, mert néha ha olyanja van, akkor olyan, mint kifújáskor ugye), de jól érezhető még akkor is.
Elég sokáig elég, nem igazán lehet "túladagolni", és az üvege is jól kézre áll. Egyszerű, de legalább könnyű levenni a kupakot és hasonlók. Nekem a csomagolás is tetszik, bár tény, elég egyszerű.
Rajtam 4évszakos, tavasszal és nyáron egyértelműen tuti befutó, bár nyáron a kánikulában gyakrabban kell fújni. Máskor én nem szoktam újra fújni, csak reggel használom. Esetleg ha van még programom, akkor délután vagy este felfrissítem, de különben a reggeli fújást is simán érezni közelről este tízkor is. Olyannyira, hogy az is érzi, akivel csak beszélgetek, tehát van köztünk egy kis távolság. Ősszel is szeretem használni, sőt még télen is akadnak napok, amikor ezt veszem elő. Télen kicsit a Mexx Ice Touchra emlékeztet a kezdés, a hideg, jeges időben, de amúgy ez picikét édesebb, teltebb (és persze tartósabb, jobb az ár-érték aránya stb.).
Rajtam szinte minden öltözékhez jó, elegánshoz és lazábbhoz is, nappalra és estére is. De inkább hétköznapokra való azért, nem alkalmakra.
Eleinte férfiasabb és hűvösebb, aztán kezd kibontakozni, előjön egyfajta óceános jegy, illetve az ibolya. De az se mondjon le róla, aki esetleg nem szereti az ibolyát, mert ez kicsit más. Nem egészen ibolyának mondanám, inkább egy kicsit édeskés, nagyon kellemes valami (ezt a részét szokták leginkább szeretni benne a nők, legalábbis úgy vettem észre, ilyenkor van rámtapadva mindenki és ilyenkor kérdezik a nevét :D). Szerencsére nem túl édes, inkább olyan ibolyás, picit sós, óceános, friss valami. De nagyon szépen egyben van, és ha éppen jó napja van, és eljutunk a végéig, akkor elképesztően finom és megnyugtató a nap végére.
Ezek után kiemelkedőnek nevezném, nem csak az Avon illatok, de a drogériás vonalon belül is.
Az édeskés-ibolyás illattól pedig nem kell megijedni, mert a kifújáskor érzett férfias vonal később is jelen van. Én egyébként függetlenül attól, hogy használom, nagyon kellemesnek találnám egy férfin is. Egyes napokon például elő sem jön az ibolyás rész, végig inkább a kifújáskor érzett férfias marad. De nagyon jól passzol egymáshoz ez a férfias rész és az enyhén édes ibolyás, ami néha egyszerre van jelen, máskor pedig rövid időre felváltva dominál valamelyik. Aztán ahogy már említettem, ott van még a nap végén érezhető kissé púderes rész is, az megint inkább valami lágyan férfias illat.
Nem tudom, máson hogyan vagy mennyire bontakozik ki, de rajtam telitalálat, még akkor is, ha nem én vagyok a célközönség. :) Azt gondolom ez egy nagyon-nagyon jól összerakott illat lett. Szeretem ha ez van rajtam, valahogy nyugodtabb, boldogabb, és gondtalanabb vagyok. Ja, a végén az a púderes illat valami bolond módon a kagylókat juttatja eszembe. Mintha porrá őrölt kagylóhéj lenne, bár annak nem igazán lehet ennyire érezhető tiszta, lágy illata. :) De tényleg jó, bőven szeretem annyira, mint a több tízezer forintos illataimat. De szerencsére ez akciósan szuper áron is van. 5*
(Közben amikor felraktam az új verziót megnéztem a leírását, és hogy mi van benne. Kivételesen tényleg passzol :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

lilla0808

2016. március 9.

Tartós illata még késő délután is érezhető közelről szimatolva :) Kellemes, nem tolakodó, friss! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

juditunk

2015. október 1.

A férjemnek legalább az 5.-et veszem már. Nem túl erős, viszont aránylag tartós. Igazi "hétköznapra való" parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

Damayanti

2015. február 5.

Ajándékba adtam karácsonyra (nem páromnak, neki a Tomorrow for Him-et vettem, ami verhetetlen szexi pasi illat) és az illetőnek is tetszik. Egy kellemes férfi illat hétköznapokra, talán nyárra leginkább, de igaziból évszakfüggetlen, ha jól meggondolom... Nagyon tetszik, hogy olyan igazi tisztaság illat, nem pacsulis, nem orosz kölnis, csak letisztultan kellemes :)
Azért ha arról van szó mit szagolok legszívesebben a szerelmemen és én mitől dobom el azt a bizonyos kis fehérneműt, akkor csakis Tomorrow for Him, az aztán valódi afrodiziákum :) De ettől még nem vonok le pontot a Pure O2 férfi illattól sem, mert hétköznapokra tényleg egy ideális és nagyon kellemes illat, amit alkaloma dtán páromnak is megvennék hétköznapi parfümnek, azokra a pillanatokra, amikor nem akar kifejezetten elcsábítani, legfeljebb a fehérnemű marad... ;) Legalább lehet a napi teendőkre koncentrálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

hodori

2014. december 23.

Én is akciósan vettem egyet belőle.
Ennyi pénzért egy viszonylag tartós illatot kaptam, ami friss, letisztult.
Nekem a tisztaságot juttatja eszembe amikor használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 23.

Én is akciósan vettem egyet belőle.
Ennyi pénzért egy viszonylag tartós illatot kaptam, ami friss, letisztult.
Nekem a tisztaságot juttatja eszembe amikor használom.

bomelinda

2014. január 23.

Nekem is megtetszett ez az illat, igaz, hogy az elején, amikor a párom magára fújja, még kicsit nem tetszik, de utána a szívillat már igen! Egyébként meg most, a 2-es katalógusban megint le van árazva: 1399 ft.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

pillepocok

2013. november 27.

Jaj jaj... hagicicával teljesen egyetértek!! Aljas egy illat. :D Nekem az üvege is tetszik, szép, letisztult.. nem kell túlbonyolítani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

nagy.nikike

2013. július 17.

Párom vette magának hétköznapi illatnak, Nekem nem tetszett ,az elején én savanyú szagot érzek de letisztulás után valóban kellemes friss illata van ,csak ne volna az eleje olyan kellemetlen mert akkor valóban egy jó kis parfüm lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Joe38

2013. május 27.

Épp most használom én is!Érdekes ,hogy elsőre nagyon ütős volt és tartós!
Viszont így pár nap után nap,mint használva valamiért már nem nagyon érzem magamon....
Biztos megszokta az orrom......
Összességében szerintem jó választás nyárra!
Ár-érték arányra mehet a 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 27.

Épp most használom én is!Érdekes ,hogy elsőre nagyon ütős volt és tartós!
Biztos megszokta az orrom......
Összességében szerintem jó választás nyárra!
Ár-érték arányra mehet a 4*

hagicica20

2013. május 14.

Komolyan mondom, hogy nem értem én ezeket az menedzsereket az Avonnál. Ejnye meg bejnye neki a piaci hozzáállásukért.
Hát hogy a búbánatba lehet egy ilyen szépséges illatot egy ennyire hányavetett csomagolásban poacra dobni???? Hmmmm.... Mintha a gonosz mostoha szakadozott ruhában küldte (ha egyáltalán elküldte) volna a szegény Hamupipőkét a bálba. Ennyire semilyen üveggel illetni ezt a parfümöt?? Kész gonosztett! (börtönbe velük) :))
Csak pár hónapja avonozok és eddig nemis keltette fel a figyelmemet ez a kis csoda. (Igen, a csomagolása miatt rá se néztem, mert nincs benne semilyen figyelemre méltó) De a mostani 7-es katalógushoz kapott szórólapon az extra ár miatt ugy döntöttem ( "a puding próbája az evés", ha másra nem autóilatosítónak jó lesz ) veszek egyet. És milyen jól tettem. Hát ez valami kász csoda. Nálam abszolút nyerő illat. Mint sokan mondjátok itt, ez az a tipikus "bugyiletoló illat"!!! :)) Nagyon picit hasonlít nekem a régi fabulissimo arcszeszre. A legrosszabb dolog, hogy nagyon szeretem magamon érezi és ez azért elég furcsa az emberlányától, nemde??? (anyukám szerint kicsit "dinnye" vagyok, hogy magamra fújom a férfi parfümöket) :)
Tartóssága sajnos nem az előnye, de hát mit csináljunk, el kell fogadni, hogy edt. Intenziven érezni lehet kb: 3 óráig. Bőrközelben kb 5-6 óráig. Kánikulában még nem használta a párom, de gondolom illanósabb lesz 40 fokban. Ha az összhatást kellene értékelni akkot 4 *, mert az üvege nem illik hozzá. Ha csak magában az illatot, akkor nem lenne elég a monitor képernyője az összes csillagank. Szóval hatalmas nagy 5-ös. (szinte kedvet csinál egy jó kis "hancúrhoz") :))
Bespajzoltam belőle 5 üveggel. Hátha a következő leárazásig kitart!
Ajánlott korosztály- 18-tól 45-ig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Bespajzoltam belőle 5 üveggel. Hátha a következő leárazásig kitart!
Ajánlott korosztály- 18-tól 45-ig.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone