Avon

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hanne, az összetevőket feltöltötte: Caitlin1222, Módosítva: 2019. július 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális

Fejjegyek: rózsabors, keserű narancs, birsalma

Szívjegyek: Rothschild orchidea, fekete orchidea esszencia, ibolya

Alapjegyek: arany gardénia, vanília, kasmír

Ár: 2200 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: 17.ker, Örs, fizetés: személyesen, postai úton
2500 Avon Rare Flowers Solar Narcissus parfüm
Ár: 2500 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után küldöm, vagy személyesen Bp

angela88

2021. október 21.

Egész nap nem szeretem érezni, mert ahhoz túl erős - a fejem is megfájdult már tőle, estére viszont óvatosan adagolva szeretem. A Rare Pearl-hez és a Goldhoz képest nem annyira kifinomult illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Túl virágos. Órák múlva sem találok benne semmit amit szerethetnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Túl virágos. Órák múlva sem találok benne semmit amit szerethetnék.

Terru

2020. december 26.

Az illata kellemes virágos de nem az a tavaszi virágcsokor illat hanem érzéki virâgillat. Igazi különleges illat. Viszont amikor befújom magam akkor érzem az illatát aztán elillan gyorsan és többet már nem. Egyáltalán nem marad meg az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 26.

Bellana

2020. december 12.

Kellemes, erős orchidea illat, magamon annyira nem tartom az igazinak, de anyukámon szerintem szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 12.

mlexa

2020. december 1.

Nem az a tipikus tucat Avon illat, valami egészen különleges. Bőrön nekem nem igazán tartós, max 2-3 órát, viszont a ruhákon még másnap is érezni. Azért annyira nem győzött meg, hogy újrarendeljem, főként az miatt, hogy nem tartós. Ez a legnagyobb bajom általában az Avon parfümökkel... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Nikolett9

2020. október 7.

Kellemes kicsit édeskés, virágos illat. Nagyon érzéki, és komoly illat, pont olyan, amit szeretek. Azonban ha sokszor használom egyhuzamban könnyen ráunok, de egy kis pihentetés után simét jó érzéssel tölt el viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

Fiszuli

2020. május 13.

Többször vettem újra és nem tudom megunni. Nagyon megfog, annak ellenére is, hogy sajnos egyáltalán nem tartós illat, se télen, se nyáron és semmilyen alkalommal, se bőrre, se ruhára fújva. Ez nálam levon az értékéből, de nem fogok róla lemondani soha. Különleges maga az illat, egy fokkal komolyabbnak találom már, főleg így 30-hoz közelítve. Az üveg kialakítása és színe egyáltalán nem jön be, ellenben az illat annál inkább. Fura kettősség ez. Nem bántam meg, hogy anno adtam neki esélyt, állandó illat marad a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

TamaraS

2020. március 19.

Tartósnak nem tartós, de szeretem az illatát. Különleges és komolyabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

Tartósnak nem tartós, de szeretem az illatát. Különleges és komolyabb.

Blackxentric

2020. február 29.

Fájt tőle a fejem és mivel tartós ezért nem is múlt el hamar...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Fájt tőle a fejem és mivel tartós ezért nem is múlt el hamar...

realshady

2020. február 9.

A katalógus illatosított oldala alapján annyira tetszett, de szörnyű nagy csalódás volt. Émelyítő illata van, egyetlen fújástól is a hányinger kerülget. Egyszerűen elviselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Farnesol, Eugenol, Benzyl Benzoate, Citral

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.