Avon

Ár:   740 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: virag004, Módosítva: 2019. február 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

A rózsaszín százszorszép és a lédús szicíliai citrom illata ideális választás a tavaszi napokra.

Illatossá varázsolja, hidratálja és felfrissíti a bőrt

virag004

2019. február 9.

Az illata kellemes, nem túl erős, de számomra ez az avon naturals tusfürdő sem jött be, ez is ugyanúgy túlságosan kevéssé habzik, amitől én úgy éreztem, hogy nem is sikerült lemosnom magamról a nap során magamra került anyagokat. Nekem sajnos irritálta is a bőrömet rövid ideig fürdés után, de ha már megvettem nem szerettem volna kidobni, így elhasználtam ezek után is. A termék leírásából kimaradt, hogy E és C vitamint is tartalmaz, ami tisztává és hidratálttá varázsolja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

tátombák

2016. július 9.

Tesóm vette, aztán valahogy annyira nem bírt vele egyedül, hogy hónapok óta áll érintetlenül a polcon. Igazából nagyon nem úgy néz ki, mint a képen, hanem szinte színtelen, elég jellegtelen valami, nem akad meg rajta az ember szeme, nem csábít, hogy használjam. Az illata frissítő citromos-virágos, de özönszámra vannak ennél jobb tusfürdők, még Avonon belül is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

rzsofa567

2016. április 3.

Kellemes frissítő citromos-virágos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 3.

Kellemes frissítő citromos-virágos illata van.

trisztan

2015. június 29.

Fürdés közben inkább a citrom illatát érzem, de utána a virágillat marad meg a bőrön. Nagyon kellemes utóillata van, a szokásos árban és minőségben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 29.

v.szilvia789

2015. április 13.

Szettben vettem, ennek van a három közül a legjobb illata, mert jobban kijön benne a citrom, jobban frissít. Az állaga tényleg sűrűbb, mint a megszokott avonos tusolóké, szinte megáll egyhelyben. Kicsit szárít, az illata rövid ideig marad meg a bőrön, de nekem ez nem baj, úgyis testápolózok utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

pverus

2015. április 13.

Tavaszi kedvenc lett nálam ez a tusfürdő, annyira friss citrom illata van, ami engem az Avon Senses Citrus Burst tusfürdőre emlékeztet leginkább. Nem negatívum, de az állaga nagyon sűrű, régebben használtam Naturals tusfürdőket, de nem emlékszem rá, hogy ennyire sűrűek lettek volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.