Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2015. január 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Lédús bogyók és krémes vanília dekadens örvénye.

bibike2000

2020. április 15.

Gyerekfejjel használtam, szerintem kislányos-tinis illat. Megvan még az üvege, pár csepp van is benne. Nagyon jó volt az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

mzsani

2016. január 1.

Imádom, sajnos azóta is ehhez hasonlót keresek, de még nem találtam sehol..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Imádom, sajnos azóta is ehhez hasonlót keresek, de még nem találtam sehol..

Damayanti

2015. szeptember 11.

Kellemes, vaníliás-bogyós, fiatalos, huncutkás, mégis könnyed és nem túl gejl illat, inkább hétköznap, nappalra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

WGR

2014. június 23.

Kis édes illat, nekem bejön. Kár, hogy már nem lehet kapni, még pár cseppet őrizgetek belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Kiscsillag5

2014. január 22.

Nekem nem igazán jött be. Olyan kis egyszerű, szerethető, édes illatocska. Eladtam valaki olyannak, aki nagyon örült neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Oraculum

2014. január 2.

Finom volt, de elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Finom volt, de elég volt.

timibaby

2013. október 24.

Annyira finom illata volt, hogy sajnalom, hogy mar nem kapni..meg a parfumeriakban nem talaltam ilyen illatot, de keresem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

tfdorii

2013. augusztus 21.

ez már elég régi de én még emlékszem az illatára is :) nagyon szerettem! kár hogy már nem kapni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

viktorianikolett

2013. augusztus 4.

Húú, kár, hogy már nem kapni..nagyon szerettem, a másik 2 is megvolt. Hol önmagukban, hol keverve használtam. ettől lettem vaníliamániás az utóbbi években :$

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Lovrencsics Vivien

2013. március 1.

Szeretem a vaniliás parfümöket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Szeretem a vaniliás parfümöket!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone