Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ragyogó, vibráló virágok és meleg vanília örvénye.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsazsi1

2016. július 3.

A vanília-korszakomban rendeltem. Nem rossz illat, de csúnya, viszkető kiütéseket kaptam tőle - jujj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

Mackobunda

2015. november 15.

Egyszer vettem, akkor az összese és keverve használtam... gyorsan elfújkáltam...mély nyomokat nem hagyott bennem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Dius24

2014. december 3.

Szerettem ezt az illatot bár nem kedveltem eddig a vanillíás illatokat de ez nagyon kedveltem kár hogy nem lehet már kapniz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Éva1000

2014. április 26.

Borzalom ez az illat !:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 26.

Borzalom ez az illat !:(

Kiscsillag5

2014. január 22.

Nekem nem igazán jött be. Olyan kis egyszerű, szerethető, édes illatocska. Eladtam valaki olyannak, aki nagyon örült neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

kalmaniki

2013. augusztus 26.

Nagyon szerettem ezt a kis parfümöt. Érezhető volt benne a virág és a vanília illatjegyek és így együtt nagyon finom illatot alkottak. Tartósnak nem mondanám, hamar elfogyott, de megérte megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

viktorianikolett

2013. augusztus 4.

ez volt az első ilyen parfumom, majd később megkaptam hozzá a másik 2-t és tudtam kombinálni is :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Incus

2012. október 27.

A kedvenc avonos parfümöm, csak sajnos már régóta nem tudtam rá szert tenni :( Könnyen elfér a legkisebb táskámban is és az illata is tartós. Nekem találták ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Bunny17

2012. augusztus 20.

nekem annyira nem jön be.semmi különös

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

nekem annyira nem jön be.semmi különös

wikke

2012. július 2.

random vettem katalógusból, és nagyon kellemes :) azóta vettem még

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

random vettem katalógusból, és nagyon kellemes :) azóta vettem még

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Coumarin, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.