Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: bernai, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Érezd jól magad a lédús gyümölcsök és a friss virágok élénkítő koktéljával. A lédús mandarin, az egzotikus golgotavirág és az érzéki pézsma élénk csobbanása.

Blackxentric

2019. március 14.

Nagyon régen volt egy ilyenem. Tetszett, hogy össze kellett rázni. Az illatát is szerettem, de egyáltalán nem volt rajtam tartós. Az emlékek miatt kap egy négyest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Anyezz

2017. november 7.

Nekem túl édes, kiskamasz lányoknak vagy nyári illatnak jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Nekem túl édes, kiskamasz lányoknak vagy nyári illatnak jó lehet.

jetroh

2017. április 6.

Semmit nem ér...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Semmit nem ér...

szabina971

2016. június 5.

Nagyon szerettem mindegyik illatfajtát belőle.
Viszont a ruhámon foltot hagyott mivel picit olajos fillingje van ,és hamar elillant az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

Nagyon szerettem mindegyik illatfajtát belőle.

SayenAllwright

2014. február 27.

Az összes szín/illat megvan a Scentinitől, ez egy igazán friss kis illat, kedvelem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

ancsa91

2013. október 15.

Hát... :( amennyire bezsongva kerestem, mivel nem ismertem ezért minél jobb áron. megvettem négy fajtáját is.... és hatalmasat csalódtam. az üvege kis aranyos, jó a kézben fogni. az olajos megoldással sincs bajom, először még az illata is nagyon jó de azt én kb fél óráig érzem... és az illatuk sem annyira erős :( akár hányszor ránézek elszomorodok. sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Fudka

2013. október 8.

Az illata tényleg nagyon jó,de egyáltalán nem tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 8.

Az illata tényleg nagyon jó,de egyáltalán nem tartós :(

gabyca34

2013. augusztus 5.

Nagyon jó az illata, citrusosnak mondanám inkább. Igaz h nem nagyon tartós, de nyáron nekem ennyi bőven elég, hányingert kapnék, ha 5 óra hosszáig lehetne érezni az erős illatot magamon. Mindezek mellett nem fogy olyan gyprsan, iga mellette van még elég sok kis csodám :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

dinacica144

2013. március 27.

Nagyon finom az illata de rettenetesen hamar elillan:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 27.

Nagyon finom az illata de rettenetesen hamar elillan:(

Kiscsillag5

2012. augusztus 18.

Egyszer kipróbáltam. Percek alatt elillant az illata. Egy nagyon halovány illatot hagyott a bőrömön, de inkább azt se tette volna, mert elég fura, fanyar és kellemetlen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Acid Yellow 3, CI 14700

Színező anyag. (Piros)