Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cincike, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ár: 4500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Bridge29

2021. május 24.

A piros üveg illet hozzá. Kicsit maszkulin volt mint a passion dance. Benne van az illata az otromba. Jó kis parfüm.volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

LathatatlanOzike

2016. március 22.

Régebben tetszett, de mostanra már egyáltalán nem használom, semmi olyan nincs benne, ami megfogna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

vivicsibe1

2015. július 9.

Jó illata van,kár hogy a nap közepére alig érzek belőle valamit.Egyszer vevős termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Effendigirl

2015. május 7.

Nagyon szeretem ezt az avon parfümöt, amiket ettől a márkától használtam, azok közül talán ez a legtartósabb. Kellemes és tényleg hosszan tartó illata van, bőrön és ruhán, textílián is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

ancsa91

2014. szeptember 3.

A 4 secret közül ez a leggyengébb de nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

A 4 secret közül ez a leggyengébb de nem olyan rossz.

Mayu

2014. március 29.

Nagyon szeretem az illatát,tartós és nőies. Bánom,hogy már nem lehet kapni a katalógusban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 29.

OAdrienn

2013. december 18.

Finom illat, de olyan kis semmilyen. Abszolút nem különleges és nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Finom illat, de olyan kis semmilyen. Abszolút nem különleges és nem is tartós.

Kleopátra

2013. április 24.

A fenti véleményekkel ellentétben le kell húznom a pontozást. Szerintem nem olyan jó mint a sima Fantasy, sőt... Lágy virágos mező illat piros /de miért?!/ üvegbe zárva, nem nagy eresztés. Továbbra is úgy gondolom a PIROS a felhívás,meghökkentés, figyelemfelkeltés eszköze, melyet Avonék megint rendesen elbaltáztak. /ugyanúgy mint a LRD-nél/. Van olyan üveg ami red lététre harmonizál a benne rejlő tartalommal? Ahogy egyre szagolgatom a csuklóm, folyamatosan veszem el a csillagokat, mert nem érdemel annyit amit adni szerettem volna. Tartósság rajtam max 1 óra. Igazán sajnálom,de nálam ez csak egy 2-es, kiss!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

agi.greendaygirl

2012. október 5.

én leginkább a szedret és az ibolyát érzem ki belőle, tetszik. Ez jobban hasonlít az eredeti secret fantasy-hez mint a star.
mintát használgatok belőle, nagyon kellemes illata van, fiatalos, nőies. Sajnos nem olyan tartós rajtam, mint a sima secret fantasy, átlagos edt tartósságú. Ár érték arányban viszont szerintem megérdemli az öt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Lolita

2012. szeptember 11.

Még csak a katalógusbeli mintát próbáltam, de annyira tetszik, hogy rögtön meg is rendeltem. Olyan kis könnyed, kicsit sajnálom, hogy jön az ősz, mert ez egy igazi nyári illat. Azt hiszem, ha végre meglesz, tökéletes lesz a sima Fantasy, a Star, és a Kiss trió.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.