Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: mandarin, fekete ribizli, szilva
Szívillat: bazsarózsa, ibolya, jázmin
Alapillat: vanília, szantálfa, pézsmaa

Avonlany

2019. április 9.

Tipikusan az az édes illat amely nem émelyítő, hanem egyszerűen tökéletes. Imádtam. Egyszerűen a mai napig az orromban érzem az illatát és remélem egyszer visszatér közénk :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

ttenasz

2015. július 22.

Elsőre beleszerettem. Csak az édes illatú parfümöket szeretem és ez pont ilyen! Tény, hogy nem mindig van hozzá hangulatom, és sokszor attól is függ, hogy milyen ruhát veszek fel... borongós őszi napokon sem fújom magamra de nyáron szuper! Nem olyan tartós mint egy drágább parfüm de nem is mindig szeretném, hogy egész nap illatfelhőt húzzak magam után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

blackcat00616

2015. április 17.

Engem lágy vaníliára emlékeztet az illata, de nem olyan tartós, mint az elődje :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

zdoreebaba

2014. december 29.

Barátnőm kedvenc, örökké fiatalos illata. Utazások alkalmával sikerült rajta megismernem és szerintem nagyon jól áll rajta. Kellemes szilvás, ibolyás pézsmás koktél. :) Az örökké fiatalos tini lányoknak szól, de még egy 25 éves lányon is el tudom képzelni. Barátnőm 19 éves, úgyhogy ő még beletartozik ebbe a kategóriába.
A csomagolása is nagyon megnyerő: babarózsaszín alap egy kis csillaggal díszítve: nagyon jól passzol az illat tartalmához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

nyarigabi

2014. szeptember 10.

Gyümis-édes, komolytalan kis illat, játszótérre jó lesz.

Upd. Elajándékoztam egy 16 éves lánynak, tényleg inkább neki való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Gyümis-édes, komolytalan kis illat, játszótérre jó lesz.

Upd. Elajándékoztam egy 16 éves lánynak, tényleg inkább neki való.

ejuz

2014. szeptember 9.

Nem rossz, de nem az én világom, meghagyom az ifjúságnak :) Nekem nem elég nőcis.
Egyébként jellemzően a fiatalabb korosztály vette észre és dícsérte meg.
A tartósságával sem volt probléma, simán kibírt egy munkanapot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Egyébként jellemzően a fiatalabb korosztály vette észre és dícsérte meg.
A tartósságával sem volt probléma, simán kibírt egy munkanapot.

Rogers Judit

2014. augusztus 28.

Nagy csalódás volt ez a parfüm.:( Még régebben nagy lelkesedéssel rendeltem meg és amikor magamra fújtam szinte alig lehetett érezni..De hát fogyó eszköz ez is nagy nehezen elfogy majd.:) Az üvege viszont nagyon tetszik.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

k.regi.90

2014. június 15.

Imádtam, imádom ezt a parfümöt. Édes, mindig jó kedvem lesz tőle. Viszont hatalmas nagy érvágás volt, hogy nem lehetett többet rendelni. Lebilincsel az édes, vaníliás, vattacukros illata, még az a szerencsém, hogy régebben jól beraktároztam belőle, és van még 2 bontatlanom.. Mostanában csak akkor használom, hogy ha a barátommal vagy a barátaimmal találkozom, munkába mást használok. Tud valaki hasonló illatú parfümöt? A Make me wonder volt a No. 1 ezelőtt, de az is megszűnt.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

bdori

2014. március 28.

Nekem kicsit émelyítő az illata,túl édes. De néha ilyen "bájos" kedvem van és magamra fújom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

l.natinna

2014. január 19.

Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a parfümmel. Korábban a Secret Fantasyt használtam, és annyira szerettem, hogy kipróbáltam ezt is. Amióta ezt használom, alig győzöm hallgatni, hogy milyen jó illatom van! Volt, hogy az utcán egy mögöttem haladó random férfi rákérdezett, hogy milyen parfüm van rajtam, mert tetszett neki. :) Tartós, finom, édes illata van, de nem tömény, mintha csak egy kis süti lenne. Ráadásul olcsó. Tipp: ha egy kis vizet ráspriccelsz a bőrödre, akkor felfrissíti az illatot ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene