Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kitti, az összetevőket feltöltötte: Alice88, Módosítva: 2022. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetevők: piros bogyós termések, frangipáni, tejszín

Avon Secret Fantasy Wonderland parfüm eladó
Ár: 3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

rosegangela

2020. június 4.

Szép volt, jó volt, köszönöm, ennyi. Szóval ajándékba kaptam. Nehany alkalom utan már nem tetszett az illata, mert számomra tul édes. Becsületesen elhasznaltam, de magamtól sosem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

mlexa

2020. április 17.

Túl édes, túl sok. Egyáltalán nem tartós. Jobbak is vannak ennél az Avonnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Túl édes, túl sok. Egyáltalán nem tartós. Jobbak is vannak ennél az Avonnál.

Mia0602

2019. június 30.

Ajándékba kaptam, télen nagyon szerettem, valószínüleg a piros bogyós gyümölcsök és a tejszín varázslatos illata miatt. ,,Alíz csodaországban". Kölnihez képest nagyon sokáig tartott az illata. A végére meguntam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

Wandamaci

2019. április 15.

Nagyon-nagyon szeretem!
Eleinte nekem nagyon erős illat volt, egy ideig pihentettem, de most megint visszatértem hozzá és a legújabb kedvencem lett. Nagyon kellemes, különleges illata van, viszont számomra csak a tavaszi- kora nyári időszakban jó, nyáron már túl erősnek érem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Nagyon-nagyon szeretem!

Leoka

2019. március 18.

Avon katalógus.... unalmasi idő.....én pedig most is belefutottam, a jajjj de occco kipróbálom dologba.
Avonos illat...
Lányaim ahogy növekednek egyre gyakrabban tévednek be indulás előtt a szobámba és jön a kérdés, hogy fújhatnak e ők is egy kicsit valamelyik parfümből magukra...
Amikor megérkezett a "parfüm" mutattam férjemnek az 1001. szerzeményem... aki azzal reagálta le, hogy " nem azt mondtad, hogy még kicsik a lányok nem veszel nekik saját parfümöt"...
Azt hiszem ebben minden benne van, az illatjegyeket kár is feszegetni...
Ezzel a lányaim boldog parfümbirtokosok lettek:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Avonos illat...
Azt hiszem ebben minden benne van, az illatjegyeket kár is feszegetni...
Ezzel a lányaim boldog parfümbirtokosok lettek:)

lacrymosa88

2018. október 6.

Sajnos rajtam valami iszonyat tömény, émelygősen édes lett, alig vártam, hogy lemossam! Semmi különleges, semmi eredeti, kicsit öreges, kicsit aszalt gyümölcsös, sajnos csalódnom kellett, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

martuska83

2018. július 27.

Nagyon olcsón jutottam hozzá, elsőre jellegtelennek tűnt. Kicsit többet kell fújjak belőle, de így este is érzem még. Mindenki aki belép az irodába megjegyzi, hogy finom édes sütiillat van. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

AliceWonderland

2017. szeptember 22.

Legeslegkedvencebb illatom, tényleg meglepően tartós az árához képest. Ha rajtam van, mindig kapok dicséretet. De most 1 ideje nincs a katalógusban és az online webshopban sem találom :( tud róla valaki valamit?

UPDATE: írtam az AVON ügyfélszolgálatnak, akik ezt írták vissza:
"A Secret Fantasy Wonderland parfüm sajnos már nem rendelhető.
A termék kivonásra került!"

Kár érte... :( Tényleg a kedvencem volt.

UPDATE2: Többen is jeleztétek, hogy kapható megint, és tényleg... köszönöm, hogy írtátok! Az ügyfélszolgálat válaszát így azóta sem értem. Most berendeltem belőle többet, ki tudja... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

UPDATE: írtam az AVON ügyfélszolgálatnak, akik ezt írták vissza:
"A Secret Fantasy Wonderland parfüm sajnos már nem rendelhető.
A termék kivonásra került!"

Kár érte... :( Tényleg a kedvencem volt.

cskittix

2017. szeptember 21.

Imádtam ezt a parfümöt tavasszal!
Hétköznapokra teljesen megfelelt, amikor nem egy kicsit komolyabb parfümhöz volt kedvem, de sajnos meg kellett válnom tőle többszöri kiütések után nagyon csúnya allergiát váltott ki. Midnight testvérét most fogom újra venni, remélem vele nem lesz gond.
Az allergiám miatt én nem pontozok le semmit, mert nem tehet róla, amiért viszont vonok le pontot az az, hogy nincs kupakja, így táskában nem könnyű magamnál hordani, kifolyik a kis "pöcök" ellenére is. Rajtam viszonylag tartós, 4-5 órán keresztül érezhető volt, de ez sok mindentől függ.
Az ára nagyon alacsony, cuki és édes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Imádtam ezt a parfümöt tavasszal!
Az ára nagyon alacsony, cuki és édes. :)

bubilany

2017. augusztus 28.

Nagyon finom és édeskés illat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nagyon finom és édeskés illat :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.