Avon

Ár:   699 Ft és 1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2020. június 10.

Ár:   699 Ft és 1099 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Gazdag és krémes, a tiaré virág és kókuszvíz trópusi illatával. Ez a könnyű és gyengéd tisztító formula dermatológiailag tesztelt, és a bőr frissülését, puhaságát és rugalmasságát nyújtja.

Wandamaci

2021. szeptember 10.

Eleinte tartottam tőle, hogy nem fog habzani, száraz lesz a bőröm vagy semmi nem fog érződni a bőrömön belőle, de nagyon meglepett.
Tökéletesen habzik és kellemes puha tapintású lett a bőrömön, egyáltalán nem szárít. Az illata pedig, akárcsak a testpermetnek, fantasztikus. Sokáig megmarad az illata, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

CandyShimmer

2021. július 3.

Kedvenc lett. Finom az illata, imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Kedvenc lett. Finom az illata, imádom.

katacsader

2021. június 16.

Imádom az illatát!!Igazi nyári illat, nekem hasonlít a pina colada koktéltra az illata. Tartós, sokáig érzem a fürdőben és a bőrömön zuhanyzás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

b5bea

2021. március 13.

Az illata miatt vettem az egész termékcsaládot, a tusiból mindjárt a nagy verzió (hiszen úgy olcsóbbra jön ki). Jól hangzik, kellemes vele a fürdés, de egy idő után már sok volt nekem ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

BlutterflyGirl92

2020. október 18.

Szuper illata, puha a bőr tőle. Ami nekem hiányzott... az a hab... nem igazán habzik és folyik szét..
A másik.. én arra számítottam olyan illata lesz mint a testpermetnek...
De nincs baj vele teszi a dolgát... talán újra rendelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

A másik.. én arra számítottam olyan illata lesz mint a testpermetnek...
De nincs baj vele teszi a dolgát... talán újra rendelem.

borbasemese

2020. szeptember 23.

A nyaram egyik kedvenc darabja volt ebből a szettből a habfürdő. Élvezetessé tette a fürdéseim. Mindig olyan felfrissitő érzés volt, amikor használtam, az illata olyan volt, mint egy nagyon finom kókuszos,ananászos koktélnak, ezáltal sokszor olyan érzésem volt, mintha egy finom koktélt szürcsölve élvezném a habokat. :D Remélem jövő nyáron is kapható lesz még ez a termék vagy ugyanez az illat más néven. Biztos hogy akkor be fogom szerezni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Csutak

2020. augusztus 9.

Használgatom egy ideje, de nem vagyok lenyűgözve tőle. Illata alig van, nem is habzik annyira, gyorsan szét is folyik a kezeimben. Elhasználgatom ami van belőle (sajnos még elég sok), de nem veszem újra. A testpermet jobb ebben az illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

MissScorpio

2020. augusztus 6.

A tiaré virágot erősebben érezni benne, mint a kókuszt, de így is jó illatú. Krémtusfürdő, de a hígabb allagú. Nálam nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Bettina1984

2020. július 2.

Próbáltam szeretni és még egy esélyt adni az Avonnak, de veszett fejsze az egész.
Vártam az áttörést, de helyette viszketést és szárítás kaptam.
Az illata és a csomagolás designe miatt kap 2*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 2.

Vártam az áttörést, de helyette viszketést és szárítás kaptam.
Az illata és a csomagolás designe miatt kap 2*

Enne

2020. június 9.

Még csak szagoltam, de ebben semennyi kókuszt nem érzek. Kicsit olyan, mintha a tavalyi nyári limitált, hasonlóan furcsa illatú tusfürdőt csomagolták volna újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.