Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szivecske, Módosítva: 2017. január 18.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

• hidratálja és felfrissíti a bőrt és védi a kiszáradástól
  • felfrissít a bőrt
  • 100%-ban természetes eredetű kivonatokkal
  • gránátalma és az édes mandula illatával

MissScorpio

2019. június 5.

Kedvenc Avonos tusfürdőm. Kellemes az illata, krémes az állaga.

UPDATE 2.0: vissza az 5 csillag! Azt hittem, tőle vannak kiütéseim, de egy sampon a bűnös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Kedvenc Avonos tusfürdőm. Kellemes az illata, krémes az állaga.

KorinLilla

2019. május 31.

Eddig kb a felét használtam el, de inkább már csak az motivál, hogy ne kelljen kidobnom. Át kellett öntenem egy korábban kiürült flakonba, mert az eredeti csomagolást csak száraz kézzel tudom kinyitni (mondjuk ez szerintem ennek a termékcsaládnak közös tulajdonsága). Emellett, ahogy előttem is írták, az állaga pudingra emlékeztet.
Az illata kellemes, és szerencsére a bőrömet sem irritálja. Ajándékba kaptuk, de biztos, hogy nem fogom megvenni, mert vannak ennél sokkal jobb termékek is ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Renus

2019. január 12.

Olyan jó az illata, igazán kellemes.
Szeretem használni.
Negatívuma az összes Avon tusfürdőnek, hogy puding állagúra kocsonyásodik össze.
Emiatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Olyan jó az illata, igazán kellemes.
Szeretem használni.
Emiatt kap 4 csillagot.

Vattacukor1990

2018. december 25.

Szeretem az Avon tusfürdőit. Mivel már próbáltam egy másik gránátalmás terméküket, és tetszett, gondoltam ez is hasonló lesz. Nem feltétlenül mondanám, hogy gránátalma illatú, de nagyon kellemes. Átlagos tusfürdő, nem szárítja a bőrömet. A nagy kiszerelés van meg nekem. Már egy ideje megvan, mert rengeteg tusfürdőm van betárazva és változó, mikor melyiket használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

nemethanna196

2018. szeptember 10.

A gránátalma nagy kedvencem, illetve kifejezetten kedvelem a mandula illatát is, ezért alig vártam, hogy kipróbálhassam ezt a tusit. Sajnos a két illat együttese annyira nem fogott meg. A minősége szokásos, ár-érték arányban nem rossz, megfelelően habzik és tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

SzabinaL

2018. április 24.

Nem túl erős,de kellemes az illata, viszont valóban nem tartós. Nem tudom mennyire hidratáló, de semmiképpen nem szárította bőröm, sőt egész selymes érzetű lett a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Kicsit erős az illata, de nem tartós. Nem szerettem túlzottan használni, igazából azt vártam, hogy fogyjon el. Most már hivatalosan is utálom a gránátalma illatát. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Zsozs

2017. december 20.

Egyszer magamnak vettem, utána ajándékba kaptam..magamtól nem vettem volna újra. Számomra egyszerűen semmilyen ez a tusfürdő, az illatáról kb. semmi sem jut eszembe és hidratálás szempontjából sem erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Era012

2017. szeptember 29.

Szeretem az avonos tusfürdőket. Nem bántják az érzékeny bőrömet, pedig összetevőit illetőleg nem a legjobb. Kellemes az illata és a habzásával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

boszanova

2017. szeptember 9.

Jaj.....Én nagyon-nagyon imádtam ezt a tusfürdőt!Sajnálom,hogy nem.lehet már kapni!Nagyon jó állagú és tartós illatú volt!Remélem vissza hozzák mert tuti újra rendelem!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A százlevelű rózsa virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint tonizáló, szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és általános bőrjavító összetevő. A Dermaxim szerint ez a vizes kivonat hasonló a rózsa olajhoz. Bár kevésbé koncentrált, mint az illóolaj, a hatása hasonló.