Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. január 23.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Tusfürdő testápoló formulával, hogy a bőr még tápláltabb és hidratáltabb lehessen, mint valaha.

jane79

2020. december 6.

Nagyon finom, virág illatú Avon tusfürdő. Meg vagyok elégedve az Avon tusfürdőkkel, bár csak akciósan vásárolom. Nekem megmaradt az illata, nem éreztem, hogy szárítana. Szeretem (bár annyira nem vagyok Avon rajongó), hogy gyakran van új kínálat a tusfürdőknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

TamaraS

2020. november 8.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőjüket is 😊 Az állaga és az illata is elvarázsolt teljesen

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 8.

haszi79

2020. október 12.

Félig zselés, félig krémes, olyan pudingszerű az állaga. Nem szárít, de nem is táplál. Frissítő érzetet ad, még akár tusolás után pár órával is. Ami a legjobb benne, az az illata és az illat tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

cuppoyjka

2020. augusztus 31.

Baromi finom illata van és végre egy olyan AVON-os tusfürdő, ami nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Csutak

2020. augusztus 19.

Nagyon finom illata van és pihepuha a bőröm minden tusolás után, imádom. Mégis levonok két csillagot, mert az állaga miatt alig lehet úgy használni, hogy ki ne ömöljön mind, annyira folyékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Fiszuli

2020. augusztus 9.

AVON Senses tusfürdő mániás vagyok és igazából nem is értem, hogy ezt miért nem próbáltam még ki, hiszen a frézia az egyik kedvenc virág illatom. Most viszont megrendeltem és csodálatosan jó vele fürdeni. Az illata isteni, nekem jól habzik, a tisztaság érzet maximális utána, az illatot sokáig tartja a bőrömön és a fürdőszobában is. Krémes az állaga, ami egyáltalán nem zavaró. A bőröm finom és puha volt fürdés után, kellemesen hidratált. Nem szárít, nem irritál és nem vakarózok tőle. A Lagoon mellett alap darab lesz, örülök, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

JudithBeauty

2020. május 21.

Nagyszerű tusfürdő, az illata nagyon fincsi virágos. Krémes állagú, és nem szárít annyira, mint egy tusolózselé, ugyanebben a márkában. Valóban kicsit "kocsonyás", puding-szerű az állaga, de ez engem nem zavar.
Nem émelyítően édes, hanem kellemes, és jól habzik. Igazi tavaszi illat. A kupak kinyitása még mindig nehézkes, ezt a többi tusinál is tapasztaltam a Senses-nél, amit szerintem érdemes lenne könnyen nyithatóvá tenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Kingus23

2020. február 3.

IMÁÁÁÁDOM IMÁDOM IMÁDOM AZ ILLATÁT!! Nagyon tetszik az illata,krémes az állaga elég belőle egy kevés ,mert jól habzik.Biztos többször újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

manyana

2020. január 2.

Finom, édes, frézia illata van, öröm vele fürdeni. :) Leszámítva azt a fura, pudingos állagát, ami miatt bőven kell nyomkodni a tubust...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Puszedli83

2019. szeptember 24.

Talán ez a legjobb Avon senses tusfürdő. Nagyon krémes az állaga, az illata is nagyon kellemes virágos. Nem szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.