Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. január 23.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Tusfürdő testápoló formulával, hogy a bőr még tápláltabb és hidratáltabb lehessen, mint valaha.

Kingus23

2020. február 3.

IMÁÁÁÁDOM IMÁDOM IMÁDOM AZ ILLATÁT!! Nagyon tetszik az illata,krémes az állaga elég belőle egy kevés ,mert jól habzik.Biztos többször újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

manyana

2020. január 2.

Finom, édes, frézia illata van, öröm vele fürdeni. :) Leszámítva azt a fura, pudingos állagát, ami miatt bőven kell nyomkodni a tubust...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Puszedli83

2019. szeptember 24.

Talán ez a legjobb Avon senses tusfürdő. Nagyon krémes az állaga, az illata is nagyon kellemes virágos. Nem szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

greetii

2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem az illatát,nem szárítja a böröm egyátalán:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem az illatát,nem szárítja a böröm egyátalán:)

Tyler33

2019. március 24.

Az àllagàval volt problèma. Szinte alig habzik, ès több kell belole! Amugy tokeletes Frezia illata van 👌😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Nicu

2019. március 1.

Anyutól kaptam, nagyon szárítja a bőrét. Kicsit az enyémet is. Nagyon finom virágos, tavaszváró illata van. Pudingszerű az állaga, ami sajnos nem nagyon habzik, így több kell belőle. Az illata nem nagyon marad meg a bőrömön, de nem várom el egy tusfürdőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

kakaska

2018. december 21.

Nagyon finom, édes illatú.Talán nekem túl édes. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Nagyon finom, édes illatú.Talán nekem túl édes. :D

ruszkair90

2018. július 17.

Egyszerűen IMÁDOM ennek az illatát leginkább utána a Perceive Dew parfümmel vontam vele párhuzamot és a tökéletes páros számomra. Az állaga megfelelő és jó habot képez, az előttem hozzászólókhoz csatlakozva megerősítem ha hűvösebb van valóban pudingos állagúra dermed meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

nemethanna196

2018. július 14.

Nagyon nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, talán ez az egyetlen Avon tusfürdő, amit kifejezetten kedvelek. A kellemes illata azonnal levett a lábamról, nagyon érezni a fincsi gránátalmát, gyümölcsös és friss, egyáltalán nem hat műnek. Az állaga is jobb a többi Avon tusihoz képest, megfelelően habzik, tisztít.
Persze, nem kimondottan csoda termék, mert például nem hidratál, de irritációt sem okoz. Én kedvelem, az alapvető feladatát jól élvegzi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Amelya

2018. március 29.

Nagyon kellemes az illata, az állaga, jó vele zuhanyozni. Nekem annyira nem marad meg a bőrömön, de az csoda számba is menne. Eddig csak 2 márka tudta azt produkálni, hogy zuhanyzás után is érződött egy rövid ideig. Ez nem az a márka.

Upd: Az állagáról való véleményem módosítanám. Nálunk elég hideg van a fürdőben, nos... olyan pudingszerű állagot produkál 20 fok alatt. "Szórakoztató" vele a zuhanyzás. Nem egyszer landolt a zuhanytálcán a fele, mert egyszerűen lecsúszott a kezemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.