Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kristen, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Fehér jázmin és rózsa illattal.

Sissy26

2013. augusztus 22.

Nagyon szerettem ezt a tusit, de nem értem, hogy most kivonták a forgalomból, vagy csak én nem találom egyik katalógusban sem? Pedig jó volt, az illata miatt. Nem szárított, bár rögtön fürdés után testápolózok, úgyhogy ez nem igazán derül ki, hogy szárít-e valójában

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Ejwi

2013. június 7.

Karácsonyra kaptam és én kedvelem az illatát, nem is tudom nagyon mihez hasonlítani. Egyetlen bajom az ilyen típusú AVONos fürdőkkel, hogy amikor már nincs sok az alján, akkor én nagyon nehezen tudom kipréselni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

nius

2013. május 29.

Nagyon fincsi az illata, nem túl erős, de azért érezhető, az ára baráti, a bőrt nem szárítja..kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

tanarilla7

2013. március 19.

Csak AVON-os tusfürdőket használok, megszállottjuk vagyok, ezt kifejezetten kora tavasszal szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

kalmaniki

2012. augusztus 16.

Jó kis termék, csak sajnos nagyon enyhe illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Jó kis termék, csak sajnos nagyon enyhe illata van.

andrej

2012. augusztus 4.

Finom az illata, kicsit szárít, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Finom az illata, kicsit szárít, de semmi extra.

krisz69

2012. május 23.

Imádom úgy hogy még biztos szerzek be belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 23.

Imádom úgy hogy még biztos szerzek be belőle:)

annablack

2012. április 2.

nagyon jo édes illata van! ajándékba kaptam, én nem vennék mert a krémes állagúakat szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Bellala

2012. március 6.

Az illatát én is imádom, és csatlakozom Ellához, a szárító hatása miatt inkább nyáron.. meg az illat is inkább nyári. Azt szeretem az Avon tusikban, hogy nagyon sokáig megmarad az illatuk, sokszor még testápolózás után is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

Ella

2012. február 17.

Nekem is nagyon tetszik az illata, de inkább nyáron használom, amikor zsírosabb a bőröm a testem más részein is, mert picit szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lila színű.