Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CherryBlossom, az összetevőket feltöltötte: annamarialado, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Pézsmás-orientális illat. Főbb illatjegyei: Fejillat: lédús licsi, tündöklő bergamott, piros alma.  Szívillat: rózsaszín pünkösdi rózsa, jázmin, cseresznyevirág.  Alapillat: pézsma, meleg vanília, fás akkordok.

hannika9

2016. március 13.

Édeskés, kellemes illata van. Nem a legjobb . Egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 13.

Édeskés, kellemes illata van. Nem a legjobb . Egyáltalán nem tartós.

ALettah

2016. március 11.

Első fújáskor édes-virágos, de rajtam leszáradás után csak vaníliás-púderes maradt, elhasználtam, de nem barátkoztunk nagyon össze. pedig az üvegét nagyon szerettem, érdekes design a félbevágott hasábformájával. Inkább fiatal lányoknak ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Teniko

2015. december 30.

Igazi tavaszi illat.
Púderes és virágos. Tartós, de ettől használtam már jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Igazi tavaszi illat.
Púderes és virágos. Tartós, de ettől használtam már jobbat.

Mackobunda

2015. november 15.

Nekem büdös...szinte 10 fújás ha hiányzik...pedig már nem most vettem bő egy éve... nem nyúlok hozzá csak kidobni meg sajnálom...az ilyeneket anyumnak szoktam adni, ő szívesen elfújkálja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Ez az egyik kedvenc parfümöm valaha - nem túl tartós, nagyon édes és nagyon királylányos, de egyszerűen imádom. Komoly szívfájdalmat okoz, hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

baranyeszter

2015. június 3.

Amikor megjelent, nagyon tetszett. A férjem is szerette rajtam az illatot :)
Mikor újra akartam venni, észrevettem a katalógusban, hogy kicsit megváltozott az üveg díszítésének színe... Szerencsére a tanácsadónál pont volt egy rendelt darab, megszagoltam és sajnos köze nem volt ahhoz az illathoz, amit a bevezetéskor produkált a termék.
Viszont a régi illat 5 csillagos volt :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Amikor megjelent, nagyon tetszett. A férjem is szerette rajtam az illatot :)
Viszont a régi illat 5 csillagos volt :) :) :)

Grumpi

2015. április 14.

A bőrömmel érintkezve nagyon büdös lett,hála az égnek abszolút nem tartós.Wc illatosítónak lett elhasználva!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Bergamo1

2014. október 18.

Nem bírtam elviselni ezt az illatot sem magamon, sem máson. Nagyon hamar elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

krémparádé

2014. október 11.

Nem rossz, ha máson érzem, azonnal felismerem és tetszik is, jó kis illta, de magamra fújva volt valami mellékillata, ami nem jött be, ezért elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

fruzsinabeata

2014. május 30.

Nekem ez a parfüm nagyon tetszett- és most pont azon gondolkodom, hogy mi a francért nem vettem meg újra és újra? bár a Sensuelle ...na azzzz ennnnnél is királyabb! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene