Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: valakiii, az összetevőket feltöltötte: PBetti, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szappanmentes összetevőivel gyengéden tisztít, nyugtatja a bőrt és megszüntetni a kellemetlen szagokat. Kellemes cseresznyevirág illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fiszuli

2020. május 19.

Évekig használtam ezt és az "aloe verás, kamillás" testvérét is. Szerettem mindkettőt, általában kettesével rendeltem, egy ilyet-egy olyat. Nekem csak illatban különböztek, állagban nem találtam eltérést, nagyon jól habzottak és tisztítottak, kifejezetten szerettem ezt a pumpás kivitelezést. Minden fürdésnél használtam, 2-3 nyomás elég volt belőle a tökéletes habzáshoz. Kellemes volt használni, tartós frissességet és ápolást adott. Nagyon jó volt az illata. Semmi rosszat nem tudok róla mondani, de hiányozni sem hiányzik, az új fajta csomagolású intim lemosók az AVON-tól nekem ugyanúgy jó szolgálatot tesznek, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

tátombák

2019. augusztus 5.

Elégedett vagyok vele, nem irritál, nem csíp, tisztaságérzetem van tőle. Egész sokáig elég egy tubus, úgyhogy megéri. Borotválkozáshoz is működik. Kellemes, enyhe illata van, egyedül azért furdal lelkiismeret, hogy biztos jó ötlet-e egy plusz illatosított valamivel kenegetni magam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

mlexa

2019. június 16.

Jó kis lemosó. Teszi a dolgát. Nem csíp, nem okoz irritációt. Az ára is rendben van. Általában ezt szoktam venni, a rózsaszín változatnak az illata nem tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

ALettah

2018. augusztus 16.

Az Avon legtöbb intim lemosóját próbáltam már, szeretem őket, mert jó és olcsó termékek. Nos, ez a darab nem lesz a kedvencem, mert kimondottan idegesítő, szúrós, ablakpucolóra emlékeztető szaga van. Illat? Cseresznyevirág? Hol???
A dolgát teszi, sőt, tényleg frissítő érzést kelt, ami pár óráig kitart zuhanyzás után, ezért nincs szívem nagyon lepontozni. El fogom használni, de újra nem veszem, a kedvenc az illatmentes verzió marad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Kinguci123

2018. június 15.

Irritációt nem okozott, semleges illata van, jól habzik, a kiszerelés is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

HDorina

2017. november 28.

Szerintem semleges illatú, nem éreztem rajta cseresznyevirág illatot. Jól habzik. A célnak megfelelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Era012

2017. szeptember 29.

Majdnem az összes intim lemosóját próbáltuk már az avonnak anyukámmal. Évek óta használjuk őket, minden nap egyszer. Meg vagyunk vele elégedve. Én érzékeny vagyok ilyen téren, de ez nem csíp, nem borítja fel a ph-értékemet. Mindig újra vesszük. Sokáig elég, 1, max 2 pumpálás-egy alkalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Banszky

2017. szeptember 7.

Nagyon vizes,ahogy kinyomom alig marad meg a kezemben. Ennek ellenére nem rossz termék,frissít,nem csíp és szeretem a pumpás kiszerelését is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

sweetmedusa

2017. június 18.

Nagyon meglepődtem, hogy valaki azt írta, hogy nem gazdaságos... én már azt sem tudom, hogy mikor vettem egy flakonnal (ezt nem úgy értem, hogy pár hónapja, hanem pár éve!) és annyira beleépült a rutinomba, hogy szigorúan minden nap használtam, és most sikerült elfogynia... Nem is értem, hogy csináltam. :D Én nem vártam tőle semmi extrát, nem is nyújtott semmi extrát szóval szép kapcsolat volt ez a pár év. Bár nem ezt a fajtát vettem újra.:) A pumpás flakon nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Krisztinaia

2017. április 17.

Egy flakonnal elhasználtam.
Nem volt rá panaszom, de nem is fogott meg.
A Rossmann-sajátmárkás Facelle jobban megéri, így szívesebben használom inkább azt.
A pumpás kiszerelése mondjuk praktikusabb az Avonosnak, de illatanyag nem kellene bele..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Egy flakonnal elhasználtam.
Nem volt rá panaszom, de nem is fogott meg.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.